Teknik Fırça (Jaguar&Rodeo)
@Silentsv @marek @guwenkaya sizlerinde söylediği gibi komşum biz isteriz de firma bu konuda ne söyler ona bakacağız. Smile Eldeki mevcut modellerden seçin üzerine modifikasyon yapalım mı derler veya sıfırdan forum için seri numaralı ürün mü olur fikirler biraz daha çeşitlensin firmadan daha net dönüşler alırız inşallah.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(24/06/2019, Saat: 16:20)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Silentsv @marek @guwenkaya sizlerinde söylediği gibi komşum biz isteriz de firma bu konuda ne söyler ona bakacağız. Smile Eldeki mevcut modellerden seçin üzerine modifikasyon yapalım mı derler veya sıfırdan forum için seri numaralı ürün mü olur fikirler biraz daha çeşitlensin firmadan daha net dönüşler alırız inşallah.
Firma temsilcilerinden biri foruma üye olursa herşey çok daha net olur. Mesajları okuyup ortak bir fikir çıkarabilirler

Galaxy S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@guwenkaya komşum kendilerini davet ettim ancak katılım sağlarlar mı sağlamazlar mı bilemiyorum. Öneriler üzere iletişim sağladım kendileriyle. Sap değişikliğinin zor olduğunu bu şekilde bu değişikliğe gidilebilmesi için üretimin fazla olması gerektiğini söylediler. Sayıyı söylemeyim bizi baya aşar. Smile Seçilen sap modeline göre kıl uzunluğu, yoğunluğu gibi şeylerin değiştirilebileceğini söylediler.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Sitedeki her etkinliği geleneksel tıraşa geç dönmüş olmam sebebi ile kaçırdığıma üzülürken, sevindirici bir haber geldi. Katılmayı çok isterim ben de ama öneri yapabilecek kadar tecrübem olmadığı için ortak karar oluşmasını bekleyeceğim. Teşekkür ederim değerli girişiminiz için.
ben de katılmak isterim güzel de olur yerli bir üreticiyi etkinliklere dahil etmek bir yerden işin içine girse ileride çok güzel şeyler olabilir. Smile
Forum fırçasına ben de varım. Tecrübeli ve yetkin komşuların ortak karar ile belirleyeceği modele olur derim.
Kişisel tercihim ise orta boy serisinden 117/24 veya 338 modifikasyonu.

———————
Zeyestws...
Nice and clean. Aftershave
Orta boy, kısa-orta loft, yoğun düğümlü bir fırça olsa iyi olur ama olmasa da katılıyorum. Çoğunluğun kararına uyarım.

Şimdiden teşekkür ederim.
(24/06/2019, Saat: 20:15)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Orta boy, kısa-orta loft, yoğun düğümlü bir fırça olsa iyi olur ama olmasa da katılıyorum. Çoğunluğun kararına uyarım.

Şimdiden teşekkür ederim.

aynen yoğun düğümlü bir fırça olsa güzel olur yüzde köpürtmek için de hem daha keyifli olır
Ben de varım komşularım. Her türlü etkinlik uyar, kavgaya gidelim derseniz alırım ağır bir çelik alet gelirim? old boy un çekici niyetine rocnel se-p olur mesela
Nedir, ne değildir?
Bende varım

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 171,576 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  FIRÇA ve MAKİNA STANDI ETKİNLİĞİ sohayli 26 8,051 08/04/2021, Saat: 10:04
Son Yorum: sohayli
  Semogue Geltir 2016 LE Fırça Renk Anketi ckeskin 23 15,061 01/07/2016, Saat: 12:40
Son Yorum: ckeskin
  Tipsoft Fırça Kazanın :) theunnamed 147 84,302 24/04/2015, Saat: 07:48
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: