Teknik Fırça (Jaguar&Rodeo)
Ben de varım komşularım. Böyle güzel bir etkinliğin gerçekleşeceğini ümit ediyorum. Smile
Ortası boş olmayan, kıl yoğunluğu yüksek, loftu kısa "Rodeo 1071 Geltir Edition" yaptıralım. Şaka bir yana yerli bir üreticinin destek verecek olması hoşuma gitti.
(24/06/2019, Saat: 20:42)Gentleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ortası boş olmayan, kıl yoğunluğu yüksek, loftu kısa "Rodeo 1071 Geltir Edition" yaptıralım. Şaka bir yana yerli bir üreticinin destek verecek olması hoşuma gitti.

İsim çok havalı oldu @Gentleman komşum.

———————
Zeyestws...
Nice and clean. Aftershave
Özel seri fırça süper olur Smile 783.236 604 numaralara geltir. Com yazısı ile harika olur. Büyük orta küçük olur herkeste ve denemiş oluruz.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Oraya  +1 yazmanızı rica edeceğim Smile Yıllardır yerli üretim bir şeyler üretilsin ve kullanalım diye dile getiriyoruz. Umarım her iki tarafın da beklentilerini karşılayacak güzel bir çalışma olur.
Ben de varım, fikir sahiplerini tebrik ederim.
Ben de katılırım. Özellikle kıl yoğunluğu arttırılmış orta boy loft hoş olurdu

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
Herkesin loft boyu ve sap şekli/boyu konusunda farklı beğenileri olabilir, ortak karara uyarım, sadece fikir belirtmek adına benim tercihim kısa loft olur.
Anlıyorum ki düğüm yoğunluğu konusunda ortak fikir var zatenSmile.

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
Selamlar komşular, forum fırçası +1.
En başta bu girişimi başlatan komşuna teşekkürü borç bilirim.
Kesin olmamakla birlikte bende büyük ihtimalle bu etkinliğe katılcagim. Daha önce yapılan semogue etkinlik fırçası sahibi değilim ama çok güzel görünüyor acaba teknik fırça ona benzer beyaz daha kaliteli kıllar kullanabilir mi veya forum geneli böyle bir şey ister mi bilemiyorum bir fikir olarak paylaşmak istedim.
Voskhod  Jilet adamdır!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 174,324 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  FIRÇA ve MAKİNA STANDI ETKİNLİĞİ sohayli 26 8,342 08/04/2021, Saat: 10:04
Son Yorum: sohayli
  Semogue Geltir 2016 LE Fırça Renk Anketi ckeskin 23 15,274 01/07/2016, Saat: 12:40
Son Yorum: ckeskin
  Tipsoft Fırça Kazanın :) theunnamed 147 85,478 24/04/2015, Saat: 07:48
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: