Teknik Fırça (Jaguar&Rodeo)
Ben de katılırım.
Yoğun düğüm kısa loft fikri ayrıca heyecanlandırdı.
@3RD1 komşum güzel düşünmüşsün, tebrikler, teşekkürler. Ben de katılırım.
Yeni üye olarak benide eklerseniz sevinirim
Bende katılım sağlarım. Reçine veya farklı model saplar üzerinde konuşulabilir.
Geçen Semogue etkinliğinde kısa Loft olmuştu bence bu uzun loftlu yayvan bir kış fırçası olursa daha güzel olur.
https://www.instagram.com/u1071/
Ben de katılırım. Fircadan anlamadığım için görüş belirtemiyorum ama her şekilde katılır bir fırça da ben alırım.
aslında sapları da forumdaki üreticilerden birileri yapsa daha da bi foruma özgü olsa hem de onlar kazansa Smile Geltir Owners Club olsa Smile madem firma kılı istediğimiz gibi yapabilip sapı ellerindekilerdne seçtiriyor en azından sapları forumcak karşılayabilsek hoş olabilirdi Smile tabi o kadar sap için çok emek gerekecektir o yoğunluktan kalkmak da ayrı bir vakit Sad
Verimli bir etkinlik olacağı aşikar,kesinlik kazanmasını umarım, sap olarak beklentim ise şöyle  Wink Jaguar fırçanın artık ağaç saplara alternatif saplarda yapmasına vesile oluruzhttps://www.worthpoint.com/worthopedia/v...1796216397
Semogue forum fırçası etkinliğine katılamamak içimde ukde kaldı, böyle bir etkinlik yapılırsa severek katılırım. Fikir beyan etmek gerekirse, kısa loft beyaz kıl ve yoğun düğüm benim de tercihim olur.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
302w1kw.jpg

Acikcasi bu firca piyasada pek olmayan ve kullananlarin da cok memnun kaldigi bir firca buna benzer bir firca da yapilabilir
@3RD1 Erdi Bey'e teşekkür ederim, umarım hayata geçer bu güzel fikir. Ben de katılmak isterim.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 174,109 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  FIRÇA ve MAKİNA STANDI ETKİNLİĞİ sohayli 26 8,198 08/04/2021, Saat: 10:04
Son Yorum: sohayli
  Semogue Geltir 2016 LE Fırça Renk Anketi ckeskin 23 15,257 01/07/2016, Saat: 12:40
Son Yorum: ckeskin
  Tipsoft Fırça Kazanın :) theunnamed 147 85,386 24/04/2015, Saat: 07:48
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: