Teknik Fırça (Jaguar&Rodeo)
@Mtopay Komşum istediklerimizin kimi firmaca karşılanamıyor kimisi fazla geliyor. Bu nedenle netleştirmemiz gereken bazı değişkenler ortaya çıktı. Yine tek bir model üzerinden yürümek istemediğimizden dolayı neler yapabileceğimizi kararlaştırıyoruz. Bu nedenle ilerleyen süreçte muhtemelen bir ankete ihtiyacımız olacaktır. Özelden sizinle irtibata geçiyorum ankette yer alabilecek seçenekler ile ilgili. (Diğer komşularımızı sıkmamak adına, yanlış anlaşılmasın.)
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
@3RD1 komşum bu gibi etkinliklerde çoklu seçenek sorun olur, "özel" olma sıfatını da yitirir. Bu şekilde yola çıkarsak, firma hal-i hazırdaki modellerine "geltir" etiketi basıp gönderelim diyebilirler.

Özel ürün üreteceksek, tek bir model üzerinde duralım ve sayı alıp seri numaralandıralım. Böylelikle gerçekten limitli üretim, hiç kimsede olmayan ve bu zamana özel fırça edinmiş olalım. Böyle bir ürün değerli olur ve koleksiyon değeri de olur. Gerekirse ilkinden farklı özelliklerde ikinci bir etkinlik daha yapılır. Sonuçta yerli ve uygun fiyatlı ürün.

Firmanın sap modelleri belli. Domuz fırça için herkese hitap edebilecek 22 veya 24 mm düğüm takılabilecek bir sap modeli seçelim. Yapabiliyorlarsa farklı renk ve cila uygulamasını konuşalım. Daha sonra düğüm çapını (22 veya 24) sonra loftunu (kıl uzunluğu) konuşalım. Daha yoğun düğüm hazırlayabileceklerini zaten belirtmişler ki bunu mutlaka talep ederiz. Bunları harmanladığımızda piyasada olmayan gerçekten özel bir ürüne sahip oluruz.

Seçimlerimizi yaparken ne küçük, ne büyük, kararında evde günlük kullanıma uygun bir tasarım ile rotasyonda her daim kendisine yer bulacak bir fırça ortaya çıkarmalıyız. Semogue etkinliğinde de aynı bunun gibi bir ürün ortaya çıkmıştı.

Arkadaşlarımız "benim elimde zaten böyle fırça var" diyebilirler ancak buradaki ana tema elimizdekine ek daha özel, hatırası olacak bir ürüne sahip olmak olmalı.

Naçizane fikrimdir
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(27/06/2019, Saat: 18:04)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @3RD1 komşum bu gibi etkinliklerde çoklu seçenek sorun olur, "özel" olma sıfatını da yitirir. Bu şekilde yola çıkarsak, firma hal-i hazırdaki modellerine "geltir" etiketi basıp gönderelim diyebilirler.

Özel ürün üreteceksek, tek bir model üzerinde duralım ve sayı alıp seri numaralandıralım. Böylelikle gerçekten limitli üretim, hiç kimsede olmayan ve bu zamana özel fırça edinmiş olalım. Böyle bir ürün değerli olur ve koleksiyon değeri de olur. Gerekirse ilkinden farklı özelliklerde ikinci bir etkinlik daha yapılır. Sonuçta yerli ve uygun fiyatlı ürün.

Firmanın sap modelleri belli. Domuz fırça için herkese hitap edebilecek 22 veya 24 mm düğüm takılabilecek bir sap modeli seçelim. Yapabiliyorlarsa farklı renk ve cila uygulamasını konuşalım. Daha sonra düğüm çapını (22 veya 24) sonra loftunu (kıl uzunluğu) konuşalım. Daha yoğun düğüm hazırlayabileceklerini zaten belirtmişler ki bunu mutlaka talep ederiz. Bunları harmanladığımızda piyasada olmayan gerçekten özel bir ürüne sahip oluruz.

Seçimlerimizi yaparken ne küçük, ne büyük, kararında evde günlük kullanıma uygun bir tasarım ile rotasyonda her daim kendisine yer bulacak bir fırça ortaya çıkarmalıyız. Semogue etkinliğinde de aynı bunun gibi bir ürün ortaya çıkmıştı.

Arkadaşlarımız "benim elimde zaten böyle fırça var" diyebilirler ancak buradaki ana tema elimizdekine ek daha özel, hatırası olacak bir ürüne sahip olmak olmalı.

Naçizane fikrimdir

@onurcakmak komşum, resmen fikirlerime tercüman olmuş.
+1000

———————
Zeyestws...
Nice and clean. Aftershave
(27/06/2019, Saat: 18:04)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Özel ürün üreteceksek, tek bir model üzerinde duralım ve sayı alıp seri numaralandıralım. Böylelikle gerçekten limitli üretim, hiç kimsede olmayan ve bu zamana özel fırça edinmiş olalım. Böyle bir ürün değerli olur ve koleksiyon değeri de olur. Gerekirse ilkinden farklı özelliklerde ikinci bir etkinlik daha yapılır. Sonuçta yerli ve uygun fiyatlı ürün.

Seçimlerimizi yaparken ne küçük, ne büyük, kararında evde günlük kullanıma uygun bir tasarım ile rotasyonda her daim kendisine yer bulacak bir fırça ortaya çıkarmalıyız.

Naçizane fikrimdir

+1

Özellikle fırçaların limitli ve seri numaralı olması fikrine aynen katılıyorum.
Hocam firmayla konustum bir kac ayarlamamiz gereken nokta var onlar uzerinde calisip ona gore harekete gececegiz Smile @3RD1 hocamin da benim de gonlumuzden gecen sadece hatira olsun diye degil gercekten guzel olacagi ve severek kullanacagimiz bir firca olmasini istiyoruz bu fircanin. Bir hafta icerisinde yuksek ihtimalle daha kesin bir hale kavustururuz herkese selamlar Smile
Emeği geçen komşulara şimdiden teşekkür ederim. İlgiyle takip ediyorum. Yoğunluğu, uzunluğu, ölçüsü ne olursa olsun, forum fırçasına her türlü varım Smile
(27/06/2019, Saat: 19:56)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam firmayla konustum bir kac ayarlamamiz gereken nokta var onlar uzerinde calisip ona gore harekete gececegiz Smile @3RD1 hocamin da benim de gonlumuzden gecen sadece hatira olsun diye degil gercekten guzel olacagi ve severek kullanacagimiz bir firca olmasini istiyoruz bu fircanin. Bir hafta icerisinde yuksek ihtimalle daha kesin bir hale kavustururuz herkese selamlar Smile

Şimdiden teşekkür ederim, her türlü fırça tamamdır benim için Smile
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Uzun loftlu fırçaları zaten satışta olduğu için 52-53 mm loftlu bir fırça yapılması daha iyi olacaktır. Ayrıca epoksisi görünmeyen fırçası çok az. O konuda da ayrı bir özen gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Bunun dışında eğer yapılabilirse Semogue etkinliğinde olduğu gibi seri numaralı fırça olursa çok iyi olur.

Gelişmeleri merakla bekliyorum.

Etkinliği yürüten arkadaşlara teşekkür ederim.
+1 takip
Selamlar,
Ben de takip ediyorum konuyu organizasyona destek veriyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 174,083 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  FIRÇA ve MAKİNA STANDI ETKİNLİĞİ sohayli 26 8,196 08/04/2021, Saat: 10:04
Son Yorum: sohayli
  Semogue Geltir 2016 LE Fırça Renk Anketi ckeskin 23 15,256 01/07/2016, Saat: 12:40
Son Yorum: ckeskin
  Tipsoft Fırça Kazanın :) theunnamed 147 85,374 24/04/2015, Saat: 07:48
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: