Teknik Fırça (Jaguar&Rodeo)
Shocked 
Komşularım öncelikle hepinize iyi günler diliyorum. Bundan yaklaşık olarak 10-15 gün önce hepimizin bildiği Jaguar fırçanın üreticisi olan Teknik Fırçaya bir mail attım. Bu mail ile bir avuç geleneksel tıraş sevdalısı olduğumuzu ve bu tutkumuzu http://www.geltir.com adlı bir forum adresinde paylaştığımızı belirttim.

Burada bulunan komşularımız ile çeşitli etkinlikler düzenlediğimizi ve bu etkinlikte bize destek veren firmaların genelde yabancı menşeili olduğundan bahsettim. Kendilerinin de üretmiş olduğu Jaguar, Rodeo marka fırçaların aramızda çok popüler olduğunu ve bize özel yapılmış bir etkinlikte yer almak isteyip istemediklerini sordum. Firmadan bugün itibari ile tarafıma dönüş sağlanarak böyle bir etkinlikte yer almayı gerçekten çok istediklerini belirttiler. Ayrıca bu etkinlikte kendilerine düşenin ne olduğunu da bana sordular.

Şimdi saygı değer komşularım. Hepimiz adına karar vermek istemediğimden dolayı görüştüğüm beyefendiden süre istedim ve sizlere danışmak istiyorum.

Teknik Fırça (Jaguar & Rodeo Fırça) ile bir etkinlik düzenlesek katılmak isteyen olur mu?

Etkinlik ile ilgili istek ve talepleriniz neler olur? (Foruma özel fırça, mevcut fırçaların modifikasyonu vb.)

İrtibatlı olduğumuz firma yetkilisini de aramıza davet edeceğim katılmak isterse bilgi vereceğim.

Firma Hakkında (Firma İnternet Sitesinden Alınmıştır. http://www.teknikfirca.com ):
Yaklaşık 70 yıl önce küçük bir dükkanda, tamamen elde yapılan badana ve elbise fırçaları ile başlayan işletmemiz, bugün 70 yıllık emek ve tecrübe ile, bilgisayarlı makinelerle donatılmış, kendi pazarında Türkiye'nin en önde gelen kuruluşu haline gelmiştir.

Ürün yelpazemize, müşterilerimizin yoğun talebi üzerine kattığımız, ısıya dayanıklı, antistatik, profesyonel karbon tarak çeşidimiz; fırçalı ve fırçasız topuk törpüsü ile yaklaşık 30 yeni saç, tıraş ve ense fırçaları, toplam 200'den fazla çeşitlik zengin bir koleksiyona ulaşmamızı sağlamıştır. Firmamız ayrıca fiyat ve kaliteye verdiği önemle profesyonellere rahatlıkla hitap edebilmektedir. Halen yaklaşık 45 ülkeye ihracatımız olup, bu sayı gün geçtikçe çoğalmaktadır.

Bugüne kadar hep taklit edilen konumunda olan bizler; sürekli kendinizi yenileyerek, bu pozisyonumuzu daha uzun yıllar boyu muhafaza edeceğimize inanıyoruz.

Sizler şu anda internet sitemizi incelerken bile, bizler hala yeni modellerin üzerine çalışıyor olacağız.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
@3RD1 komşum elinize sağlık.

Ben foruma özel fırça yapalım derim. Hiç bir şey olmasa bile, bizim taleplerimizden yola çıkarak firma kendisine mutlaka bir şeyler katar. Onların ilerlemesi biz tüketicilere faydası olur.

Sap seçeneklerini, kıl tiplerini ve kalitesini, ölçüsünü, yoğunluğunu konuşalım. Her fırçaya ekstra yazı yazılabilir mi, ek olarak her birine tek tek seri numarası yapılabilir mi ve olsun mu onu konuşalım.

Aslında yaz döneminde etkinliklere katılım düşük olur, bu hususu da göz önünde bulundurmak lazım. Eğer kabul ederlerse fazla ürettirip, konsinye olarak impa ve razorus'a ürün verebilirler.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Sap üzerinde geltir logo veya yazısı, seri no su olabilir, model olarak 117/24 ve naturel serisinden 604 kodlu olanlar hoşuma gitti.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@3RD1 komşum öncelikle teşekkür ederim bu etkinlik olursa ilk sırada katılırım komşum Smile Jaguar 2001 sakal fırçası güzel fırçalardan @Soner komşum taslarda rahat köpürtme yapılabilme olanağı tanıyor
@KamilAY teşekkürler komşum.
@3RD1 komşum öncelikle konuya ayırdığınız zaman için teşekkür ederim oldukça güzel bir fikir.
Böyle bir etkinlik olursa ben de katılmak isterim.
Ben de eğer mümkün olursa foruma özel bir fırça yaptırmanın daha iyi olacağı düşüncesindeyim.
@ek_m Güzel yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkürler komşum.
bende katılırım, sap haricinde knot, uzunluk, kıl yoğunluğu gibi konularda özel talep oluşturabilir miyiz? Bu konuda tecrübeli komşularımız yardımcı olabilir.
Ben de varım arkadaşlar.Konuya hakim dostlar öncülük ederse çok iyi olur.
de te fabula narratur.!
Güzel bir düşünce olmuş bence, böyle bir etkinlik olursa ben de katılırım. Geltir logolu ve seri nolu bir jaguar fırça güzel olur.

Galaxy S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 171,562 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  FIRÇA ve MAKİNA STANDI ETKİNLİĞİ sohayli 26 8,047 08/04/2021, Saat: 10:04
Son Yorum: sohayli
  Semogue Geltir 2016 LE Fırça Renk Anketi ckeskin 23 15,061 01/07/2016, Saat: 12:40
Son Yorum: ckeskin
  Tipsoft Fırça Kazanın :) theunnamed 147 84,301 24/04/2015, Saat: 07:48
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: