Tarafını Seç 3one6 mı? Rocca v4 mü? (Neden)
(03/11/2020, Saat: 22:21)timdr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühle R89 ile EJ DE89 aynı kafaya sahip. Görüntü olarak olmasa da Mühle Rocca ile Edwin Jagger 3one6 de aynı karaktere sahip midir? Eğer değilse ikisini de kullanan varsa hangisini önerir ve neden?
Farklı karakterde makineler. Her ikisini de kullandım, kullanıyorum. 3one6 daha mild bir makine ama Rocca da korkutucu agresifliğe sahip bir makine değil. Tersine konforlu buluyorum ben Rocca'yı. Sakal ve cilt yapınız da biraz önemli sanırım bu seçimde. Kendi adıma Rocca'nın daha temiz bir tıraş verdiğini düşünüyorum.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(03/11/2020, Saat: 22:21)timdr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühle R89 ile EJ DE89 aynı kafaya sahip. Görüntü olarak olmasa da Mühle Rocca ile Edwin Jagger 3one6 de aynı karaktere sahip midir? Eğer değilse ikisini de kullanan varsa hangisini önerir ve neden?
İkisini de kullanıyorum, eğer günlük tıraş olmayacaksanız her ikisi de keyifli aletler.

Bence kesim karakterleri çok yakın, EJ ince noktalarda daha başarılı iken, Rocca nın kesim esnasındaki geribildirimi ve sesi çok daha iyi
00111101
(03/11/2020, Saat: 22:56)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rocca, 3one6'ya göre daha agresif. Şöyle de söyleyeyim; Rocca R41'den biraz daha uysal, 3one6 89'lardan biraz daha agresif. Tercih size kalmış zira kaç günde bir tıraş olacaksınız, sakal yapınız, agresif alet mi seviyorsunuz yoksa mild'mı, bunlar sizin zevkinize göre kıyaslayıp karar vermeniz gereken noktalar.

Her iki aletin de doyurucu başlığı mevcut. Her iki alet de epey fiyatlı aletler. Baştan sona okuyup öyle karar vermelisiniz bence.

Teşekkür ederim komşum. Gerçekten doyurucu bir cevap oldu. Rocca Jet almaya karar verdim (tabi Mühle de getirmeye karar verirse).
(04/11/2020, Saat: 00:56)timdr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum. Gerçekten doyurucu bir cevap oldu. Rocca Jet almaya karar verdim (tabi Mühle de getirmeye karar verirse).
@timdr hocam 2.el almayı düşünürseniz bende satmayı planladığım bir Rocca Jet var özelden mesaj da attım size.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu konuda en son benim sorularımı cevaplamışsınız komşularım hepinize teşekkür ederim. Önerileriniz ve okuduklarımdan sonra, kendi zevkimi de işin içine katarak Rocca’da karar kıldım. Pişman da olmadım. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum Rocca’yı. Gerçi bu yazacaklarımın, bu karşılaştırma başlığından ziyade Rocca başlığında yazılması daha uygun olur ama, sağolasınız burada ilgilendiniz, verdiğiniz tavsiyelerin ne kadar yerinde olduğundan haberdar olun istedim. Tıraşı çok keyifli, (en azından benim için) her tıraşta kullanılmayacak, cildi yoran bir alet değil (ben gün aşırı tıraş oluyorum, hergün değil). Kalitesi hakkında en ufak bir şüphem olmadı zaten. Tek bir beğenmediğim yanı var, Merkur Progress’te de olduğu gibi tahliye kanalının altında açıklık yok ve çabuk tıkanıyor, sık sık yıkamak gerekiyor. Bir gün EJ 3one6 alırsam, onunla da karşılaştırıp buraya yazarım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  her tıraşım neden aynı değil senbisöyle 32 11,442 08/06/2020, Saat: 16:32
Son Yorum: MetsGo
Question Neden Geleneksel Tıraş? okan y. 38 42,140 01/04/2019, Saat: 15:15
Son Yorum: manuple
  Neden geleneksel traş Berkesan 4 3,109 04/03/2019, Saat: 11:24
Son Yorum: BigHillMe
  Bugün Neden Tıraş Olmadın ? ihtilaf 197 212,060 26/02/2019, Saat: 12:44
Son Yorum: jegal
  Kelebek vs Parçalı Aletler - Sizce hangisi ve neden ? hakan88 6 3,662 26/01/2019, Saat: 23:32
Son Yorum: batmanforever
  Fırçalar Neden kıl döker? jegal 6 3,484 12/01/2019, Saat: 01:46
Son Yorum: FearOfATG

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: