Babalarımız hangi malzemeleri kullanıyor/du?
@"nailton" şu fırçaya baktığınızda her şeyi anlıyorsunuz komşum. Dili olsa da konuşsa. Smile
Rahmetli öleli çok oluyor ve hala elime bile alamadığım slim twist'i var. Birde no name bir domuz kılı fırçası.
Gece gece uyku tutmadı dikkatimi çeken başlığa gel Big Grin

Bizimki markasız ahşap saplı domuz ve Gillette Blue 2’siyle devam ediyo yoluna. Çocukluğumda Gibbs krem kullanırdı. Hatta bir gün hatırlıyorum kremi bitmiş git bana krem al dedi. O sıralarda arko tıraş kremlerinin reklamı dönüyo(96 senesiydi yanlış hatırlamıyorsam) bilinçaltıma işlemiş arko regular kaptım geldim. Dedim bundan dene bakalım Big Grin Önce bi bozuk çaldı ama tıraştan sonra bu az kullanıma daha çok köpürdü deyip sevmişti. En son nivea krem kullanıyodu ama bu zamlardan sonra nasıl denk gelecek bilmiyorum. Belki prorasoya geçiş yaptırırım kim bilir.. Cool
ben çok küçükken arko sabun kokardı fakat fırça jilet makine ne kullanıyor hiç bilmezdim. uzun yıllardır köpük+kartuş ikilisi ile gidiyor, ben tam tersi. arko sabun+fırça+ustura. geçen geldi usturamı görmüş kimin bu dedi, benim deyince de yüzünde oluşan ifadeyi anlatamam Smile bu arada benim arko sevdam küçüklüğümdeki o sevdiğim kokudan geliyor. yüzlerce sabunum olsun arkonun bendeki yeri ayrıdır.
Stay Sharp. Jilet

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün Hangi Jilet Atık Kutusuna Gitti? broraso 224 50,640 16/06/2022, Saat: 00:08
Son Yorum: Amokachi
  Hangi ustura? bulentaktepe 14 8,009 08/09/2018, Saat: 22:51
Son Yorum: kokopelli
  HANGİ OMEGA FIRÇA ÇEŞİTLERİNİ TÜRKİYEDE GÖRMEK İSTERDİNİZ ? impaticaret 34 35,078 22/12/2014, Saat: 17:19
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: