Herkese merhaba
İki hafta kadar önce aranıza katıldım. Onbeş senedir tıraştan almadığım keyfi onbeş gün de aldım diyebilirim. Bütün komşulara hayırlı tıraşlar.
Foruma hoşgeldiniz, keyifli tıraşlar dilerim. Tecrübelerinizi bizlerle de paylaşırsanız memnun oluruz.
(07/07/2019, Saat: 16:34)kırmızıbalık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Foruma hoşgeldiniz, keyifli tıraşlar dilerim. Tecrübelerinizi bizlerle de paylaşırsanız memnun oluruz.

Forumdan okuyarak wilkinson sword makina, arko tıraş sabunu ve kremi, crystal ve gillette perma sharp jilet, omega sentetik fırça ve tas da köpürtme için migrostan siyah porselen kase aldım.ilk olarak ws makinanın yanında gelen wilkinson jiletleri kullandım ve beğenmedim. Wilkinson dan sonra Crystal i beğendim. Crystal den sonra perma sharp ı daha çok beğendim. Daha keskin ve akıcı geldi. Arko sabundan birkaç video izledikten sonra verim aldım.
Gördüğüm kadarıyla klasik tıraş da malzeme çeşidi çok ve bu malzemelerin tıraş keyfine katkısı büyük fakat bu aldığım sıradan ekipman bile kartuşlunun verdiği eziyeti silmeye yetti şimdilik.
Hoş geldiniz komşum. Keyfiniz daim olsun Smile
Hoşgeldiniz foruma, bende sizin gibi seneler sonra tıraştan keyif alıp, artık sabah olsada tıraş olsam diyerlerdenim. Emin olun zamanla tekniğiniz alışkanlıklarınız oturduğunda yeni ürün denemeleri ile birlikte tıraş olmak çok daha keyifli bir hal alıcaktır. Forumu bol bol okuyun takriben her ürün için yorum var ama en önemlisi sakal yapınızı cildinizi tanıyın ve kartuşludan sonra bilek alışkanlığını edinince herşekilde tahrişsiz güzel tırsaşlar çıkartırsınız.

Sizde tecrübe edindikçe ilgili ürün sayfalarında mutlaka görüşlerinizi payşalaşın. Keyifli ve tahrişsiz tıraşlar dilerim.
Hoş geldiniz, sağlıklı tıraşlar , keyifli forumlar dilerim. Geleneksel ıslak tıraş derya deniz bir konu; makinesinden sabununa fırçasından yöntemine onlarca çeşit var. Zamanla hakim oldukça daha da çok seveceksiniz diye düşünüyorum. Bir uyarıda bulunayım, çok fazla alım yapmayınız, iyi okuyun videolar izleyin gidip kokuları deneyin mümkünse öyle alım yapın, yoksa bu işin sonu yok kesinlikle .
Hoş geldiniz.
Cümleten hoşbulduk komşular
Foruma hoşgeldiniz, keyifli tıraşlarınız olsun.
Hoşgeldiniz komşum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 771 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Herkese selamlar alimarcaa 0 728 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,492 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 586 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk