Merhabalar, yeni başlayanlar için Cella Mı Arko Mu
Hoşgeldiniz
Hoşbuldum, teşekkür ederim.

Keşke forumda teşekkür et butonu yer alsa, çünkü sadece teşekkür etmek için yorum atıp forumu kirletmeye çekiniyorum.

Ürünlerim kargoda geldi. Ama 10 liralık sabunluğun finishi hoşuma gitmedi. Kendimde detailforum kurucularından olduğumdan ve detaycı biri olduğumdan hemen el attım.
bvD97j.jpg
gP8b0N.jpg
r0MykP.jpg
9YobZ8.jpg

Ürün geldiğinde bu şekildeydi özellikle kapak kısmı çok rahatsız etti. Polisaj makinemi çıkarmaya üşendiğim için elimle yapmak durumunda kaldım. Öncelikle demir cilası ile üstünden geçtim, pamuk ve mikrofiber ile. Fakat biraz agresif davrandığım için kapakta harelere oluşturdum. Alt hazneye daha sabırlı davrandım. Sonra poorboy's white diamond glaze ile üstünden dikey çizgiler ile bastirmadan geçtim hem kapağın hem haznenin. Bir nebze olsun çizikleri kapatmak adına. Sonra bir süre bekledim. Alt haznenin de üzerinde yansımamı net görememek üzmüştü. Alışık değilim parlak şeyler üzerinde kendimi görememeye. Smile

LvAGzV.jpg
1pv7W5.jpg

Sonrasında ürün kalıntılarını mikrofiber ile temizledim ve soft99 liquid platinum egg Ile korumaya aldım. Hem su iticiliği hem parlaklığı çok üst bir ürün.

QPByOg.jpg

Sonrasında yine mikrofiber ile ürün kalıntılarını temizledim. Ve buyrun finish fotoları.

nbMy6B.jpg
VQaBnj.jpg
va5y2r.jpg

Başınızı ağrıttıysam kusura bakmayın Smile Şu an Federer Nadal maçı izlerken yaptım bunları. Maç bitsin diğer ürünlerinde resmini paylaşacağım. Federer in yıllardır ne böyle backhand attığına ne de bu kadar iyi oynadığına şahit olmuştum, eğer kazanamazsa fotoğraf atamayabilirim.

Saygılar.
Federer alamadı galiba. Smile Birde klavye Razer galiba. Dikkatimi çekti. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(13/07/2019, Saat: 00:23)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Federer alamadı galiba. Smile Birde klavye Razer galiba. Dikkatimi çekti. Smile

Yok yok federer aldı resimleri yükleyeceğim telefondan üşendim. Birazdan yüklerim vakit bulursam. Klavye Logitech g710 Smile
mX6gDV.jpg

EO8WLn.jpg

Köpürtme kabı olarak şimdilik evdeki porselen geniş bir kaseyi kullanacağım şimdilik, yakın zamanda yeni bir ürün alırım sanırım. Fırça kalite görünüyor. Bir de çok güzel gönderim yapmışlar içinden küçük bir mektup çıktı, kutuyu da balmumu ile mühürlemişler.

İlk tıraşımı pazartesi olacağım sanırım.
(12/07/2019, Saat: 22:28)GeraltofRivia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşbuldum, teşekkür ederim.

Keşke forumda teşekkür et butonu yer alsa, çünkü sadece teşekkür etmek için yorum atıp forumu kirletmeye çekiniyorum.

Başınızı ağrıttıysam kusura bakmayın Smile Şu an Federer Nadal maçı izlerken yaptım bunları. Maç bitsin diğer ürünlerinde resmini paylaşacağım. Federer in yıllardır ne böyle backhand attığına ne de bu kadar iyi oynadığına şahit olmuştum, eğer kazanamazsa fotoğraf atamayabilirim.

Saygılar.

Komşum parlayan şeyleri seviyorsaniz kesinlikle çok seveceksiniz geleneksel tıraşı
. Muhle r89 da sap ışıl ışıl parlar mesela
(13/07/2019, Saat: 09:22)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum parlayan şeyleri seviyorsaniz kesinlikle çok seveceksiniz geleneksel tıraşı  
. Muhle r89  da sap ışıl ışıl parlar mesela

Hocam farkındayım ne yaptığınızın, işe de yarıyor işin ilginci Tıraş aleti Wink

----------------------------

Bu arada ilk tıraşımı bugün oldum. Yazacaklarımı daha önce hiç bu aletleri kullanmamış birinin yorumları olarak değerlendirirseniz memnun olurum.

Öncelikle fırça yumuşasn diye dün akşam sabun yükleyip durulamıştım. Bugün sabah tıraş olurken daha yumuşak bir şey bekliyordum az sert geldi. Ama dediğim gibi çok rahatsız etmedi, sadece daha yumuşak bekledim. Daha önce fırça tecrübem yok sadece beklentim öyleydi.

Sabunun kokusu biraz ağır geldi. Yani hayvansal bir koku var sanki. Ama yumuşaklık ve tıraş hissi çok güzel. Tıraş sonrası koruması da harika. Daha önce hiç böyle güzel bir köpük kullanmamıştım. 5 bıçak Gillette ile iki kere tıraş olmama rağmen tahriş olmadı diyebilirim. Çok az yanma vardi ilk başlarda , onu da 5 bıçak olduğu için diye düşünüyorum sabunun bir eksisi değil. Benim burun kokuya çok ekstra hassas, dün kokusu gerçek bal gibi yorumlar okuyunca daha doğal bir koku bekliyordum. Hafif hayvansal bir koku hissettim.

Şap çok güzel bir şeymiş. Çok memnun kaldım.

İlk izlenimlerim bunlar. İnşallah zamanala sabahları sıkılp bırakmam bu işi. Çünkü çok keyif aldım şu an için. Bağımlısı olabilirim her an.

Son olarak ve en önemlisi fırça biraz kıl döküyor . İlk kullanım diye mi bu normal bir durum mu ???

Saygılar selamlar herkese
(13/07/2019, Saat: 09:22)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum parlayan şeyleri seviyorsaniz kesinlikle çok seveceksiniz geleneksel tıraşı  
. Muhle r89  da sap ışıl ışıl parlar mesela

"PARLAK ÇEKMEK" Big Grin
Güvercin besleyenlerin kullandığı bir terimdir. Size ait havalanmış olan güvercinlerinizi veya başkasına ait havalanmış olan sürü bağlılığı zayıf olan güvercini kendi damınıza indirip yakalamak için kullanılan yöntem Big Grin
Genelde güvercinci tarafından uçamayan bir güvercin gövdesinden tek elle tutulur ve yukarı aşağı sallanarak kanat çırpması sağlanarak havadaki güvercinin dikkati çekilir ve damınıza inmesi sağlanır. Big Grin
(13/07/2019, Saat: 12:32)GeraltofRivia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son olarak ve en önemlisi fırça biraz kıl döküyor . İlk kullanım diye mi  bu normal bir durum mu ???

Saygılar selamlar herkese

Komşun öncelikle sıhhatler olsun yeni ürünlarinizi beğenerek kullanmanıza sevindim. Fırça için özellikle ilk 4-5 kullanımda kıl dökümü 5-10 arası yoğun olabilir sonrası azalıp duracaktır ara ara tek tük dökücektir o yüzden takılmadan keyfini cıkartın. Ayrıca fırçanız yeni olduğu için ağır kokucaktır zamanla havalandıkça, köpüklendikçe kötü kokusu gider. Keyifli tıraşlar.
Ballı olanı bahsediyorsanız suni bir koku bence. Oradaki yorumlarda da dile getirdim. Ben gibi düşünen olması güzel. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 636 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,671 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 671 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks
  Merhabalar goshawk 14 2,202 26/04/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: goshawk
Star Merhabalar! devrimsezgin 5 2,688 28/09/2022, Saat: 19:34
Son Yorum: ferencpuskas