Hem Merhaba hemde fikir danışma.
Hoşgeldiniz. Batmanforever komşum reçetenizi yazmış, rimei sizin şuan ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek en ekonomik alettir. Ekonomik fiyatına karşın kaliteli bir yapıya sahiptir, uzun yıllar size zevkle tıraş keyfi sunacaktır.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(15/07/2019, Saat: 19:33)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Foruma hoşgeldiniz komşum, keyifli tıraşlarınız olsun. WS sonrası Futur almak sizi pek memnun etmeyebilir. İkisinin arasında bir alet seçimi yapmanız daha uygun olur. İlk etapta size önereceğim alet RiMei olacaktır. Konusu forumda mevcut inceleyebilirsiniz.

Hoşbulduk yaklasık son 2 aydır rimei kullanıyorum bu üründe wsden iyi ama yine memnun etmedi. Bir çok jilet alternatifi denedim ama kartuşludaki etkiyi alamıyorum

(15/07/2019, Saat: 19:57)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Volkan abi eline sağlık. Futur kafa kabalığı sebebi ile memnun etmeyebilir bence.
Hoşgeldiniz ayrıca komşum. Bayburt nüfusu kaç merak ettim siz böyle yazınca. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Bayburt merkez nufus 38.000 en küçük biziz Tıraş aleti Smile
En agresifi gelsin lütfen Tıraş aleti
(15/07/2019, Saat: 22:13)eyvallah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşbulduk yaklasık son 2 aydır rimei kullanıyorum bu üründe ws iyi ama yine memnun etmedi.

@eyvallah komşum, isabetli öneriler yapabilmek adına memnun kalmadığınız noktaları paylaşabilir misiniz?
(15/07/2019, Saat: 22:21)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @eyvallah komşum, isabetli öneriler yapabilmek adına memnun kalmadığınız noktaları paylaşabilir misiniz?

Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim. Sırf bu sebebten dolayı bu forumu çok seviyorum. Dediğim gibi sakallarım çok sert ve çok sık. Askerde bile sabah aklam traş olıyordum.bir türlü temiz bir tıraş etkisi alamıyorum. Tersten kazıyınca güzel oluyor ama bu seferde tahriş sorunu yaşıyorum. Traştan sonra sanki yeni traş olmamışım gibi buda beni memnun etmiyor. Daha öncelerde kullandığım kartuşlu cihazlar daha temiz bir sonuç alıyordum. Islak traşa başlafıpımdan beri keyfi yok. Köpük olsun hazırlık aşaması olsun çok hoşuma gidiyor ama sonuç böyle olunca moralimi bozuyor...

(15/07/2019, Saat: 21:06)vintage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Progress veya r41 alın makine arayışına son verin derim kendi tecrübemden yola çıkarak. Futur bıyık gibi ince bölgelerde kafa yapısı nedeniyle zor gelebilir. Foruma hoşgeldiniz

Progres de düşünüyorum olabilir.. 10 senedir bıyıklı bir birey olarak sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum futurun kafa yapısı Big Grin
Hoş geldiniz keyifli forumlar

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Rimei, WS'ye göre en az 2-3 kademe daha agresif bir alet. Bu haliyle memnun kalmadıysanız @vintage komşumuzun önerisini dikkate alabilirsiniz. Diğer komşularımız da size mutlaka farklı alet önerilerinde bulunacaklardır.
(15/07/2019, Saat: 22:15)eyvallah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bayburt merkez nufus 38.000 en küçük biziz  Tıraş aleti  Smile

Komşum Artvin merkez 25.000 civarı diye biliyorum Smile
(15/07/2019, Saat: 22:50)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum Artvin merkez 25.000 civarı diye biliyorum Smile

Nufus olarak en küçük il bayburt komşum. Big Grin 2 ay öncesine kadar 1 adet Milletvekilimiz vardı.. Big Grin
Komşum öncelike hoş geldiniz. Sakalları çok sert ve sık bolan biri olarak bir öneride de ben bulunmak isterim. Ye i başlayan komşularımız genellille kopük yaparken köpük-su oraninı tutturamamakta. Kopük yaparken suyu az verirseniz jilet ciltte kaymaz. Ya da cok sulu olursa koruyuculugu azalir buda tahrise meylettirir. Yoksa hem Rimei ile hem de WS ile cok guzel tıraşlar cikaran komşularimız var.
(15/07/2019, Saat: 23:05)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum öncelike hoş geldiniz. Sakalları çok sert ve sık bolan biri olarak bir öneride de ben bulunmak isterim. Ye i başlayan komşularımız genellille kopük yaparken köpük-su oraninı tutturamamakta. Kopük yaparken suyu az verirseniz jilet ciltte kaymaz. Ya da cok sulu olursa koruyuculugu azalir buda tahrise meylettirir. Yoksa hem Rimei ile hem de WS ile cok guzel tıraşlar cikaran komşularimız var.

Bu açıdan hiç düşünmedim olabilir ben hata yapıyor olabilirim. Bir süre daha böyle devam etmekte fayda var o zaman. Biraz araştırma yapayım köpük üzerine komşum teşekkür ederim. Umarım bu eksik yönümü bir an önce çözerimde artık benim tıraşlarımda istediğim gibi olur gerçekten tekrar kartuşluya dönül yapmak istemiyorum. İşim gereği hergün olmasada 2 günde bir tıraş olmak zorundayım. Kartuşlu sistem ekonomimi sarstı resmen. 5-6 bıçaklı kartuşlar bu sert sakallara dayanamayıp hemen köreliyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 839 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,571 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 677 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,824 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 737 01/05/2023, Saat: 15:49