Aldığınıza pişman olduğunuz tıraş ekipmanlarınız.
wilkinson jilet. ilk zamanlarımda almıştım 2 paket. Eğer hızla başka jilete geçmeseydim beni geleneksel tıraştan soğutabilirdi.
(21/03/2020, Saat: 12:22)apple34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: u77YPb.jpg

Body shop fırçaya benzettim. Maca Root yılbaşı setinden çıkan fırçam suyu görünce aynı sizin resimdeki gibi oldu.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Semogue 1460 da bende ayni oldu ustu komple soydum seffaf ojeyle.boyadim ahşap renkli ve cokmhos suan komsum
(10/05/2020, Saat: 18:48)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Body shop fırçaya benzettim. Maca Root yılbaşı setinden çıkan fırçam suyu görünce aynı sizin resimdeki gibi oldu.

İmpadan aldım marka vs yazmıyordu üzerinde. Suya da girmedi arko ile köpürttüm pis kokusu yüzünden sonra köşeye koydum. Üzerinden 4-5 saat geçti görüntü bu şekildeydi. Açıkçası ne yapacağımı da bilmiyorum.
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
Osma’nın ürettiği fırça bu komşum.Aynı sorun var,fakat ben kullanıyorum.Su ile fazla temas ettirmiyorum.Sonuç olarak rotasyonda kullandığım bir fırça.
Turuncu saplı Yaqi 24mm sentetik fırça. Altı aydan beri kullanmaya çalışıyorum ama sanırım bir kere bile güzel köpük yapamadım, fırça kesinlikle su tutmayı sevmiyor. Yüzümde hiç guzel hissettirmedi hep tahriş yapmaya meyilli oldu.
Hiç kullanmadım komşum daha doğrusu kullanamadım. Lakin anlaşılır her halinden ki kokusu bile daha üzerinde duruyor. 1 kez köpürtüp 4-5 saat beklesin dedikten sonraki durum bu. Sunta lam gibi duruyor benim anladığım kadarıyla. Evet aldım ama çok pişmanım. Osmaya yazdım asla arkasında durmadı aldığı yere götür diyor. Götürsem ne değişecek o da sana gönderecek diyorum. İlle de yok deyip ürününün arkasında durmuyor
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
The body shop un fircasi (sapina 1.sinif mobilya gibi guzel bir dokunus hissi var ama fircasi bu kadar mi dik olur, az esne yaSmile)
(10/05/2020, Saat: 23:50)dearlord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Turuncu saplı Yaqi 24mm sentetik fırça. Altı aydan beri kullanmaya çalışıyorum ama sanırım bir kere bile güzel köpük yapamadım, fırça kesinlikle su tutmayı sevmiyor. Yüzümde hiç guzel hissettirmedi hep tahriş yapmaya meyilli oldu.

dearlord komşum bahsettiğiniz fırça Butterscotch olmalı. Üzerinde Tuxedo 24 mm knot olmalı. Bu knotu ben dahil forumda beğenen çoktur. Ancak sentetik kıllar doğası gereği su tutamıyor komşum. Yüzünüzü ıslatıp biraz sabırla çalışırsanız oldukça kıvamlı krema gibi güzel bir köpük yapıyor. Ancak üretim hatası olma ihtimali de var. Bu konuda aldığınız yerden yardım isteyebilirsiniz. Yok yine çözüm olmadı, ve fırçada bir hata yok ise koyun satılık bölümüne, hızlıca el değiştirdiğini göreceksiniz.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(11/05/2020, Saat: 01:48)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dearlord komşum bahsettiğiniz fırça Butterscotch olmalı. Üzerinde Tuxedo 24 mm knot olmalı. Bu knotu ben dahil forumda beğenen çoktur. Ancak sentetik kıllar doğası gereği su tutamıyor komşum.  Yüzünüzü ıslatıp biraz sabırla çalışırsanız oldukça kıvamlı krema gibi güzel bir köpük yapıyor. Ancak üretim hatası olma ihtimali de var. Bu konuda aldığınız yerden yardım isteyebilirsiniz. Yok yine çözüm olmadı, ve fırçada bir hata yok ise koyun satılık bölümüne, hızlıca el değiştirdiğini göreceksiniz.

Komşum evet benim bahsettiğim bu fırça. Geleneksel tıraşa başladığımdan beri bu fırçayı kullanıyorum ve sürekli denememe rağmen hiç kaliteli bir köpük yapamadım. Cildim kuru olduğu için hep köpüğün olmadığını zannetmiştim ama son zamanlarda şunu farkettim ki fırçayı cildime değdirdiğimde yakıyor değdiği yeri ister ıslak ister kuru olsun. Büyük ihtimal üretim hatası var fırçada. Yakın zamanlar bir komsumdan aldığım domuz kılı fırçam gelecek, onunla karsilastiracagim en kötü bu arkadaşı tıraş seti dışına atarak başka işler için kullanacağım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş sabunu mu , yoksa krem mi? kumuca 12 11,704 Dün, Saat: 12:59
Son Yorum: sfenks
  Geleneksel tıraş vs Modern tıraş alie5734 30 12,161 21/04/2024, Saat: 23:09
Son Yorum: Alkali
  Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri Lord Sparhawk 352 335,733 31/01/2024, Saat: 19:19
Son Yorum: Erdi
  Tıraş Ekipmanlarımız baduruk 636 338,420 16/08/2023, Saat: 14:45
Son Yorum: yaylaoglu
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,368 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 967 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,573 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,300 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 2,180 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,337 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: