GSM Operatör tarifeleri
(20/07/2019, Saat: 16:32)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vodafone Redli 8 paketi
1000dk konusma
Sınırsız sabit hatlar ile konusma
Sınırsız vodafonelularla konusma
250 adet her yone sms
8Gb internet
49TL.
Sizin taahhüt var mı şu an. Bana da Red10 50 küsur liraydı. Gelecek ay ne olacak bilmiyorum. :/

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
1 senelik yaptıydılar sanırsam kardesim. Daha 2 ay oldu, aynı fiyattan bir sure daha devam bizim. Memnunum sorun yok, mevkiden mevkiye degisiyordur ama İzmir karsıyakada Turkcell ile arasında en ufak bir cekim farkı hissetmedim.
Tişikkirlir Sipirmin.
Benim hatta turkcell orjinli 15 yıl dan fazla kullandım ama 3 yıl önce faturamı şişirdiler düzelttirdim bir kaç ay sonra gene aynısını yaptılar gene düzelttim ama her seferinde kontrol etmekten bıktım vodafone geçtim sonra bi kampanya vardı ona geçmek istedim mağaza görevlisi bunun için hattınızı başka bir operatöre geçirin bir ay sonra tekrar gelin dedi geçiş o geçiş türk telekomdayım 1.5 yıldan fazladır. Sonradan o görevlinin de yanlış bilgi verdiğini öğrendim
Vodafon dan genel anlamda memnundum ama call center daki görevlilerin bilgi düzeyleri sıfır insana yardımcı olma istekleri hiç yok mesela 3 ay netflix kampanyası vardı bana sizin böyle bir hakkınız yok yapamayız dediler ama ben kendi kendime uğraşıp yaptım daha böyle bir sürü şey yaşadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Uzunca bir zaman Avea (Türk Telekom), yakın zaman önce de Vodafone kullandım, yaklaşık 1,5 yıldır da Turkcell kullanıyorum. 5 GB internet + her yöne 750 dk. konuşma ve her yöne 100 sms (ayrıca Bip, Lifecell gibi uygulamalar için de internet ve dk. tanımlaması var) aylık vergiler dahil 41,3 TL ödüyorum. Turkcell özellikle mobil internet konusunda (Superonline'dan uzak durun derim) Türk Telekom ve Vodafone'a göre oldukça hızlı ve sorunsuz hizmet sunuyor. Evde internetim olduğu için 5 Gb internet bana yetiyor. Bu tarifeyi tavsiye ederim.
Ben de Vodafone kullanırken, mevcut müşteriyi çantada keklik misali görüp kazıklamaya çalıştıkları için Turkcell'e geçmiştim. Taahhüdüm bitince hangisi avantajlı ise oradan devam ediyorum artık. Gözümde hiçbirinin bir farkı yok. Biz hizmeti, kaliteyi vs. değil de sadece hangisine yolunacağımızı seçebiliyoruz.
10 küsür yıl Turkcell'den sonra attıkları kazıklar yüzünden illallah deyip Telekom'a geçtim. 42 liralık tarife ile 1000 dakika konuşuyorum, pek kullanmıyorum bol da mesajı var, yanlış hatırlamıyorsam 2 gb'da internet kotası var. Asıl mesele Turkcell'de de benzer sınırlar varken sürekli aştığım ileri sürerek faturalara geçirmeleriydi, şimdi aynı yoğunlukta kullanmama rağmen bir fatura sürprizi yaşamıyorum. Tavsiye ederim. Çok nadir çekmeme sorunu oluyor, ama hiç dert değil.
Fiyat olarak Türk Telekomda çok daha iyi alternatifler olsa da illa Turkcell kullanmak isteyenler için Lifecell Hoşgeldin 5gb paketi şu anda çok uygun.
35 liraya alacağınız bu faturasız teklifle toplam 500 dk+100 sms+9 gb internet+uygulamalarda geçerli 20 gb alabilirsiniz.
İlgili 9 gb:5 gb paket,2 gb Hoşgeldin hediyesi(12 ay geçerli)+2 gb özel illerde yapılan numara taşımalarında geçerli(12 ay geçerli)

Türk Telekomda ise en avantajlı teklif:Selfy yaz fırsatı 8GB tarifesi benim gördüğüm kadarıyla.
27 tl ye 750 dk+1000 sms+8 gb internet
Not:7-25 yaş arası birinin TC numarasıyla kayıt olmanız gerekmektedir,akraba olma şartı yok.
Çocuklar inanın, inanın çocuklar
Güzel günler göreceğiz, güneşli günler
Bundan önce Vodafone müşterisiydim. Ama ne yazık ki çekim kuvveti yeterli gelmiyordu. Son 4 senedir Turkcell müşterisiyim, GNÇ maksi paket kulanıyorum. 2GB internet, 1000 dakika ve 100 SMS için ve artı vergiler ile 54 TL ödüyorum. Normalde 60 TL fatura kitlemişlerdi. Müşteri hizmetlerini arayıp ''ne oluyoruz yahu'' diye sorduğum da ''size bilgilendirme mesajı gönderilmiş'' dedi. Ben de ''peki bu yeni faturaya onay vermiş miyim'' dedim, ''hayır'' dediler. Ama bilgilendirmeymiş sadece. Çabuk eski haline döndürün ayak direttim de sorunu çözdüm. Ama aldığım hizmete yine çok fazla para ödüyorum. Türk Telekom ile Turkcell aynı altyapıyı kullanıyorlarsa -ki ev internetinde aynı altyapıyı kullanıyorlar- Turk Telekom'a geçmeyi düşünüyorum. Ne olduysa son 2 senedir Turkcell fiyatlarda aşırı şekilde yükseltme yapmaya başladı.
(25/07/2019, Saat: 09:24)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bundan önce Vodafone müşterisiydim. Ama ne yazık ki çekim kuvveti yeterli gelmiyordu. Son 4 senedir Turkcell müşterisiyim, GNÇ maksi paket kulanıyorum. 2GB internet, 1000 dakika ve 100 SMS için ve artı vergiler ile 54 TL ödüyorum. Normalde 60 TL fatura kitlemişlerdi. Müşteri hizmetlerini arayıp ''ne oluyoruz yahu'' diye sorduğum da ''size bilgilendirme mesajı gönderilmiş'' dedi. Ben de ''peki bu yeni faturaya onay vermiş miyim'' dedim, ''hayır'' dediler. Ama bilgilendirmeymiş sadece. Çabuk eski haline döndürün ayak direttim de sorunu çözdüm. Ama aldığım hizmete yine çok fazla para ödüyorum. Türk Telekom ile Turkcell aynı altyapıyı kullanıyorlarsa -ki ev internetinde aynı altyapıyı kullanıyorlar- Turk Telekom'a geçmeyi düşünüyorum. Ne olduysa son 2 senedir Turkcell fiyatlarda aşırı şekilde yükseltme yapmaya başladı.

komşum 2gb o fiyata çok fazla geldi bana. iletişim alt yapıları teknik bir konu fakat çekim kuvvetti baz istasyonu ile de alakalı çoğu yerde baz istasyonu birinci faktör çekim kuvvetinde. ben askere gideceğim zaman nereye çıkacağımız belli değil diye turkcell e geçmiştim. bahtıma vodafone ve turktelekom çok iyi çekerken turkcell az çekiyorduSmile
(25/07/2019, Saat: 09:24)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bundan önce Vodafone müşterisiydim. Ama ne yazık ki çekim kuvveti yeterli gelmiyordu. Son 4 senedir Turkcell müşterisiyim, GNÇ maksi paket kulanıyorum. 2GB internet, 1000 dakika ve 100 SMS için ve artı vergiler ile 54 TL ödüyorum. Normalde 60 TL fatura kitlemişlerdi. Müşteri hizmetlerini arayıp ''ne oluyoruz yahu'' diye sorduğum da ''size bilgilendirme mesajı gönderilmiş'' dedi. Ben de ''peki bu yeni faturaya onay vermiş miyim'' dedim, ''hayır'' dediler. Ama bilgilendirmeymiş sadece. Çabuk eski haline döndürün ayak direttim de sorunu çözdüm. Ama aldığım hizmete yine çok fazla para ödüyorum. Türk Telekom ile Turkcell aynı altyapıyı kullanıyorlarsa -ki ev internetinde aynı altyapıyı kullanıyorlar- Turk Telekom'a geçmeyi düşünüyorum. Ne olduysa son 2 senedir Turkcell fiyatlarda aşırı şekilde yükseltme yapmaya başladı.
Yeni baktım 10GB+1000DK+1000SMS vergiler dahil aynı parayı ödüyorum Vodafone'da. Fiyat içeriğe göre yüksek gerçekten sizin Burak hocam.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Turkcelliler dikkat edin, son donemde cokca kisiden duydum ve sonunda ben yasadım;
Hat sahibi benim, online isleme giriyorum, hat sahibi ismi Sevgi cıkıyor. Hattım kopyalandımı veya baskasına mı sattılar diye korkup aradım konustum. "Efendim sizi genc tarifelerinden veya kampanyalarından yararlandırmak icin sistem otomatik atamıstır, o sadece online islemde gozuken isim" denildi. Ustune 1.5 ay sonra senelik tarifem bitmis sanırsam, 1000dk konusmalı aylık 50liralık gariban bir tarifeden kendi kafalarına gore cıkarıp, Cem Yılmaz gosterisi gibi elite platinum plus gibi adında eksik olmayan 180 liralık tarifeye gectigimi fatura gelince ogrendim. Ne mesaj bildirimi ne birsey, fatura kesildigi icinde, 2 kızgın telefon konusması sonrası degisen birsey olmayacagını anlayınca da faturamı odeyip operator degistim.

Bu tarz profesyonellikten uzak uygulamalar, Turkcelin degil anlasmalı bayi veya cozum ortaklarının isi olabilir vs. detayını bilemem, ama yakısık almıyor. Ozellikle senelik tarife bitimlerinize yakın, mutlaka bir bayiden yeni bir tarifeye kendiniz gecin derim.
Tişikkirlir Sipirmin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: