geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel
@dikdik_s Serdar üstadım sayı sınırlaması firma tarafından konulmadı. Firmaya istesek ikiyüz adet yaptırırız. Sınırlamayı biz ekledik mecburen. Sınırlamanın sebebi de fırçaların epoksi kaplaması ve seri numarası eklenmesi işlemleri. Çünkü bu işlemleri biz yapacağız firma bunları yapamıyor. Bir fırçanın düzgün bir şekilde epoksi kaplanması 1-2 saat sürüyor. Elli adet fırça ile hesaplandığında varın siz düşünün. Neticede elimizde seri üretim imkanları ile değilde daha çok butik tarzdaki mevcut bir iki ekipmanla bu işlemler yapılacak.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
@3RD1, @Osaka23 Teşekkür ederim komşularım bu güzel etkinliği foruma sunumunu hazırladınız. Bu sürece kadar harcanan zaman ve harcanan emeğin karşılığında güzel bir ürünün çıkması için gösterilen gayret ve gayretin sonucunda harika bir ürün çıkacağına tüm içtenliğimle inanıyorum

Sabırsızlıkla bekleyen ve etkinliğe katılan komşularımız için ; Artık etkinliğin orta safhasındayız bu sürecden sonra ürünler ne zaman hazır olur gibi telaşa girmenize bence gerek yok asıl ilk aşamada ki sürec önemliydi onuda atlattık rahat bir bekleyiş içerisinde olabiliriz
Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Benim için numara önemli değil. Sanırım ben de geç kaldım. Yeni gördüm etkinliği. Sağlık olsun. Etkinliği düzenleyen arkadaşlarımin emeğine sağlık.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
Kamil kardesime sonuna kadar katılıyorum. Dostlar inanın organizasyonu yapan ve ugrası veren dostlarımız, sizden daha cok ozenip, bir an once sizlere teslim etmek istiyor. Ama arada surecte birsuru yapılması gereken ek is oluyor, paketlemesinden kargolama isine kadar. Hic stres yapmayalım gec olsun guc olmasın. Arkadaslar zevkle parti parti yapar gonderir.

@3RD1 Dostum havlu organizasyonunda da talep olunca sonra bir parti daha yaptırmıstık. Ben derim ileride sizde sıcak bakarsanız, ek parti daha yaparsınız. Epoksi vs. hic ugrasmayıp sadece basit seri numarası ile gonderimleri yaparsınız. Arkada alamadım diye uzulen kalmaz.
Tişikkirlir Sipirmin.
Teknik Fırça başlığı ile açılan konuda yöneltilen "Teknik Fırça (Jaguar & Rodeo Fırça) ile bir etkinlik düzenlesek katılmak isteyen olur mu?" sorusuna binaen 25. yorumu yaparak bir adet fırça talebimi iletmiştim. Ne var ki dün akşam yeni açılan konuyu görmediğim için 50 kişilik listeye dahil edilmedim. Bu durumun adil olmadığını düşünüyorum zira ben zaten talebimi iletmiştim niye tekrar talep edeyim. Sıra numarası vs ilk talebe göre oluşturulacak kişilere sorularak düzenlenmeliydi. Bu noktada üzüntümü dile getiriyorum.
Epoksisiz firmanın ürettiği son hal ile 50 den devam edebilir miyiz, sayı sınırı koymadan , en azından açıkta kimse kalmaz
50 den sonrası için firmadan alınıp tek tek kargolama işini ben yapabilirim, etkinliği düzenleyen arkadaşların yükünü hafifletmek için
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(30/07/2019, Saat: 11:59)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Epoksisiz firmanın ürettiği son hal ile 50 den devam edebilir miyiz, sayı sınırı koymadan , en azından açıkta kimse kalmaz
50 den sonrası için firmadan alınıp tek tek kargolama işini ben yapabilirim, etkinliği düzenleyen arkadaşların yükünü hafifletmek için

Bu şekilde yani epoksisiz şekilde de 50'den itibaren devam edilebilirse çok iyi olur, zira katılmak isteyip ilk 50'ye yetişemeyen arkadaşlar da edinmiş olurlar. Hatta belki hediye olarak da almak isteyen arkadaşlar ek taleple edinebilirler.
So far so good..
İlk 50 ye giremeyen 5 kişi yedeğe kalırsa onları 55 e tamamlanabilir. yada yedek sayı 15 e veya üstüne çıkarsa epoksili 2. etkinlik düşünülebilir epoksili istemiyoruz Epoksisiz razıyız denilirse 50 den sonra Epoksisiz talep edilebilir @MetsGo komşumuza katılıyorum
Dışarıda kalan komşular için mutlaka bir şey düşünülmeli. Dün benim de işim olsaydı girip bakmasaydım kaçıracaktım. Ben bu etkinlik için fırça almayı ertelemiştim.
(30/07/2019, Saat: 11:49)yamtar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teknik Fırça başlığı ile açılan konuda yöneltilen "Teknik Fırça (Jaguar & Rodeo Fırça) ile bir etkinlik düzenlesek katılmak isteyen olur mu?" sorusuna binaen 25. yorumu yaparak bir adet fırça talebimi iletmiştim. Ne var ki dün akşam yeni açılan konuyu görmediğim için 50 kişilik listeye dahil edilmedim. Bu durumun adil olmadığını düşünüyorum zira ben zaten talebimi iletmiştim niye tekrar talep edeyim. Sıra numarası vs ilk talebe göre oluşturulacak kişilere sorularak düzenlenmeliydi. Bu noktada üzüntümü dile getiriyorum.

Komşum bazen istemeden de olsa kırgınlıklar olabiliyor ama ben listedeki yerimi bırakabilirim çözüm için.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Kış Sezonu IV. El Yapımı Sabun Etkinliği Efrasyab 206 49,045 21/07/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: Murat35_55
  Kermes (SMA Hastası Bebeğimize Yardım Etkinliği) 3RD1 6 4,549 04/07/2022, Saat: 13:32
Son Yorum: Johny White
  PERİRA KÖPÜRTME KASESİ ETKİNLİĞİ sohayli 84 29,873 28/12/2021, Saat: 12:05
Son Yorum: sohayli
  Seramik Köpürtme Kasesi Etkinliği Impreza 11 5,055 04/11/2021, Saat: 23:28
Son Yorum: Impreza
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 58,861 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
  Numune Esans Etkinliği Creator 11 4,056 03/07/2021, Saat: 18:43
Son Yorum: Creator
Exclamation Çok Özledik: Ankara Geltir Buluşması ekindgn 22 6,166 13/06/2021, Saat: 01:02
Son Yorum: ahbap
  TIRAŞ ALETİ KUTUSU ETKİNLİĞİ sohayli 0 1,566 01/05/2021, Saat: 16:48
  FIRÇA ve MAKİNA STANDI ETKİNLİĞİ sohayli 26 8,196 08/04/2021, Saat: 10:04
  Geltir 34 Soner 30 15,047 17/03/2021, Saat: 23:05
Son Yorum: Soner

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: