geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel
Bana hala kargo mesajı gelmedi ki

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(04/10/2019, Saat: 10:33)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana hala kargo mesajı gelmedi ki

Bingöl'e yakınlık durumuna göre bugün teslim alanlar çıkar illa ki komşum. Birazdan başlar görseller akmaya Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(04/10/2019, Saat: 10:33)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana hala kargo mesajı gelmedi ki

Mesaj gitmesi için uğraştık komşum ancak bazı gönderilerde sıkıntı oldu. Aras Kargo'nun sistemi değişmiş daha yeni sıkıntıları varmış. Bu nedenle benim tahminime göre bir çok komşumuza mesaj gitmedi.

İstanbul daha hızla alabilir galiba uçak ile gidiyor genelde. Ya da Elazığ.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(04/10/2019, Saat: 10:37)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bingöl'e yakınlık durumuna göre bugün teslim alanlar çıkar illa ki komşum. Birazdan başlar görseller akmaya Smile

Bence pazartesi yoğunluk olur. Smile
Ben Aras Kargo müşteri hizmetlerini arayıp kargo takip nosunu öğrendim. Bingöl'den Diyarbakır transfer merkezine gitmiş gözüküyor. Oradan da Samsun'a yollayacaklar sanırım. Yarın teslim olur dedi konuştuğum kişi ama yarın işyeri kapalı olduğu için pazartesi teslim alabileceğim Smile Geç olsun güç olmasın Wink
So far so good..
(04/10/2019, Saat: 10:40)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mesaj gitmesi için uğraştık komşum ancak bazı gönderilerde sıkıntı oldu. Aras Kargo'nun sistemi değişmiş daha yeni sıkıntıları varmış. Bu nedenle benim tahminime göre bir çok komşumuza mesaj gitmedi.

İstanbul daha hızla alabilir galiba uçak ile gidiyor genelde. Ya da Elazığ.
Tamam Ozaman sorun yok komşum, bendemesaj gelmedi sorunmu var demiştim,hafta soonuna gelmesi kötü oldu,bugün gelmezse yarın dağıtım yok olsa bile ben işyerinde değilim,anca pazartesiye kalır gibiSmile

Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(04/10/2019, Saat: 10:45)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Aras Kargo müşteri hizmetlerini arayıp kargo takip nosunu öğrendim. Bingöl'den Diyarbakır transfer merkezine gitmiş gözüküyor. Oradan da Samsun'a yollayacaklar sanırım. Yarın teslim olur dedi konuştuğum kişi ama yarın işyeri kapalı olduğu için pazartesi teslim alabileceğim Smile Geç olsun güç olmasın Wink

Cumartesi öğlene kadar çalışıyorlar diye biliyorum.

Aras Kargo Müşteri hizmetlerini arayıp isim bilgisi ve kargonun Bingöl'den çıktığını söylediğiniz da takip no alabildiniz mi komşum?
(04/10/2019, Saat: 10:45)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Aras Kargo müşteri hizmetlerini arayıp kargo takip nosunu öğrendim. Bingöl'den Diyarbakır transfer merkezine gitmiş gözüküyor. Oradan da Samsun'a yollayacaklar sanırım. Yarın teslim olur dedi konuştuğum kişi ama yarın işyeri kapalı olduğu için pazartesi teslim alabileceğim Smile Geç olsun güç olmasın Wink
Komşum nasıl öğrendin,gönderici adını soruyorlarmi,yoksa sadece alıcı adıyla veriyorlarmi

Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
(04/10/2019, Saat: 10:45)AltKapalı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamam Ozaman sorun yok komşum, bendemesaj gelmedi sorunmu var demiştim,hafta soonuna gelmesi kötü oldu,bugün gelmezse yarın dağıtım yok olsa bile ben işyerinde değilim,anca pazartesiye kalır gibiSmile

Yarın öğlene kadar dağıtım var, hatta geçiyor bile öğleni. Dilerseniz yarın şubeden de teslim alabilirsiniz.

Bir kargo atasözü ile devam edelim "Geldik! Yoktunuz!?" Big Grin

Evet öğlene kadar çalışıyorlar sanırım dediğiniz gibi. Evle işyeri arasında mesafe var, eğer imkan bulup merkeze inebilirsem almaya çalışacağım, olmazsa da bir iki gün daha beklerim sorun değil Smile

Komşular, Aras kargonun müşteri hizmetlerini arayıp bana Bingöl'den bir kargo gönderildiğini ama takip nosunu bilmediğimi, ismimi verirsem öğrenip öğrenemeyeceğimi sordum. İsmimi alıp yaşadığım şehri de sordu, kontrol edince de takip numarasını benimle paylaştı.
So far so good..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Kış Sezonu IV. El Yapımı Sabun Etkinliği Efrasyab 206 49,117 21/07/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: Murat35_55
  Kermes (SMA Hastası Bebeğimize Yardım Etkinliği) 3RD1 6 4,568 04/07/2022, Saat: 13:32
Son Yorum: Johny White
  PERİRA KÖPÜRTME KASESİ ETKİNLİĞİ sohayli 84 29,906 28/12/2021, Saat: 12:05
Son Yorum: sohayli
  Seramik Köpürtme Kasesi Etkinliği Impreza 11 5,059 04/11/2021, Saat: 23:28
Son Yorum: Impreza
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 58,901 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
  Numune Esans Etkinliği Creator 11 4,059 03/07/2021, Saat: 18:43
Son Yorum: Creator
Exclamation Çok Özledik: Ankara Geltir Buluşması ekindgn 22 6,170 13/06/2021, Saat: 01:02
Son Yorum: ahbap
  TIRAŞ ALETİ KUTUSU ETKİNLİĞİ sohayli 0 1,566 01/05/2021, Saat: 16:48
  FIRÇA ve MAKİNA STANDI ETKİNLİĞİ sohayli 26 8,201 08/04/2021, Saat: 10:04
  Geltir 34 Soner 30 15,051 17/03/2021, Saat: 23:05
Son Yorum: Soner

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: