geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel
44 numara evine ulaştı. Üzerinde “Geltir” yazan standart bir Jaguar bekliyordum ama bu fırça bir başka. Emeği geçenlerin eline sağlık.
(24/06/2019, Saat: 12:34)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşularım öncelikle hepinize iyi günler diliyorum. Bundan yaklaşık olarak 10-15 gün önce hepimizin bildiği Jaguar fırçanın üreticisi olan Teknik Fırçaya bir mail attım. Bu mail ile bir avuç geleneksel tıraş sevdalısı olduğumuzu ve bu tutkumuzu http://www.geltir.com adlı bir forum adresinde paylaştığımızı belirttim.

Burada bulunan komşularımız ile çeşitli etkinlikler düzenlediğimizi ve bu etkinlikte bize destek veren firmaların genelde yabancı menşeili olduğundan bahsettim. Kendilerinin de üretmiş olduğu Jaguar, Rodeo marka fırçaların aramızda çok popüler olduğunu ve bize özel yapılmış bir etkinlikte yer almak isteyip istemediklerini sordum. Firmadan bugün itibari ile tarafıma dönüş sağlanarak böyle bir etkinlikte yer almayı gerçekten çok istediklerini belirttiler. Ayrıca bu etkinlikte kendilerine düşenin ne olduğunu da bana sordular.

Şimdi saygı değer komşularım. Hepimiz adına karar vermek istemediğimden dolayı görüştüğüm beyefendiden süre istedim ve sizlere danışmak istiyorum.

Teknik Fırça (Jaguar & Rodeo Fırça) ile bir etkinlik düzenlesek katılmak isteyen olur mu?

Etkinlik ile ilgili istek ve talepleriniz neler olur? (Foruma özel fırça, mevcut fırçaların modifikasyonu vb.)

İrtibatlı olduğumuz firma yetkilisini de aramıza davet edeceğim katılmak isterse bilgi vereceğim.

Firma Hakkında (Firma İnternet Sitesinden Alınmıştır. http://www.teknikfirca.com ):
Yaklaşık 70 yıl önce küçük bir dükkanda, tamamen elde yapılan badana ve elbise fırçaları ile başlayan işletmemiz, bugün 70 yıllık emek ve tecrübe ile, bilgisayarlı makinelerle donatılmış, kendi pazarında Türkiye'nin en önde gelen kuruluşu haline gelmiştir.

Ürün yelpazemize, müşterilerimizin yoğun talebi üzerine kattığımız, ısıya dayanıklı, antistatik, profesyonel karbon tarak çeşidimiz; fırçalı ve fırçasız topuk törpüsü ile yaklaşık 30 yeni saç, tıraş ve ense fırçaları, toplam 200'den fazla çeşitlik zengin bir koleksiyona ulaşmamızı sağlamıştır. Firmamız ayrıca fiyat ve kaliteye verdiği önemle profesyonellere rahatlıkla hitap edebilmektedir. Halen yaklaşık 45 ülkeye ihracatımız olup, bu sayı gün geçtikçe çoğalmaktadır.

Bugüne kadar hep taklit edilen konumunda olan bizler; sürekli kendinizi yenileyerek, bu pozisyonumuzu daha uzun yıllar boyu muhafaza edeceğimize inanıyoruz.

Sizler şu anda internet sitemizi incelerken bile, bizler hala yeni modellerin üzerine çalışıyor olacağız.

Nereden nereye demezler mi adama @3RD1 hocam? Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(04/10/2019, Saat: 15:00)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nereden nereye demezler mi adama @3RD1 hocam? Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Foruma azıcık da olsa bir katkımız olabildiyse ne mutlu bize üstadım. Smile

(04/10/2019, Saat: 14:51)Gentleman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 44 numara evine ulaştı. Üzerinde “Geltir” yazan standart bir Jaguar bekliyordum ama bu fırça bir başka. Emeği geçenlerin eline sağlık.

Memnun kalmanıza sevindim komşum. Rengi ile olsun kıl yoğunluğu ile olsun (ki bence en iddialı özelliği yerli fırçalara kıyasla kıl yoğunluğu) beğendirebildiysek ne mutlu bize.

Hep söylemiştim bir kez daha yineleyim: Fırça oldukça omurgalı (nam-ı diğer sabun delici. Smile ) Sevdiğiniz ve maddi değeri yüksek sabunlar ile kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Smile Sonununu çok çabuk getirebilir sabunun.

(04/10/2019, Saat: 11:30)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bilmiyordum o kadar yakın olduğumuzu. Misafir edelim sizi buralarda. Göllerimiz, denizlerimiz de varSmile

İnşallah komşum. Küçük de olsa bir buluşma yaparız biz de. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Kargo takip nosu mesaj olarak geliyor mu acaba?
Bana gelmedi merak ettim.
(04/10/2019, Saat: 20:39)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kargo takip nosu mesaj olarak geliyor mu acaba?
Bana gelmedi merak ettim.

Bana da mesaj ile gelmedi 4442552 den aldım.Alıcı adı soyadı, tc kimlik no, adres ve gönderilen adres bilgilerini istiyorlar.
(04/10/2019, Saat: 21:04)blueshadov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana da mesaj ile gelmedi 4442552 den aldım.Alıcı adı soyadı, tc kimlik no, adres ve gönderilen adres  bilgilerini istiyorlar.

Çok teşekkür ederim komşum.
Yazdığı adres bilgisini hatırlamayan komşumuz olursa bana Özel Mesaj yolu ile bildirsin geri dönüş sağlayayım.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Bugün fırçam elime ulaştı. Bu değerli etkinlikte emeği geçen komşularımıza çok teşekkür ederim. Kanaatimce ortaya çok güzel bir iş çıktı.
Emeği için Erdi Çağlar ve Onur Sakallı ya teşekkür ederim.

e0fedf575f066f476da5c5d07390e6e8.jpg
https://www.instagram.com/u1071/
Fırcalar elime ulastı. Erdi ve Onur kardeslerime organizasyon ve emekleri icin cok tesekkur ederim.

48845904843_2a6e053780_z.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Kış Sezonu IV. El Yapımı Sabun Etkinliği Efrasyab 206 49,080 21/07/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: Murat35_55
  Kermes (SMA Hastası Bebeğimize Yardım Etkinliği) 3RD1 6 4,557 04/07/2022, Saat: 13:32
Son Yorum: Johny White
  PERİRA KÖPÜRTME KASESİ ETKİNLİĞİ sohayli 84 29,874 28/12/2021, Saat: 12:05
Son Yorum: sohayli
  Seramik Köpürtme Kasesi Etkinliği Impreza 11 5,057 04/11/2021, Saat: 23:28
Son Yorum: Impreza
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 58,864 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
  Numune Esans Etkinliği Creator 11 4,057 03/07/2021, Saat: 18:43
Son Yorum: Creator
Exclamation Çok Özledik: Ankara Geltir Buluşması ekindgn 22 6,168 13/06/2021, Saat: 01:02
Son Yorum: ahbap
  TIRAŞ ALETİ KUTUSU ETKİNLİĞİ sohayli 0 1,566 01/05/2021, Saat: 16:48
  FIRÇA ve MAKİNA STANDI ETKİNLİĞİ sohayli 26 8,197 08/04/2021, Saat: 10:04
  Geltir 34 Soner 30 15,048 17/03/2021, Saat: 23:05
Son Yorum: Soner

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: