Hobby tıraş kremleri
hooby i bugun gorunce aldım ekstra nemlendiricili yazıyor turuncu renge yakın aslında biraz kahverengine kacan bir kapı var.

sanırım kokusu acı badem. Kokusu beni cok cezbemedi. Kopugu kıvamı nemi yogunlugu beklentimim cok uzerinde cıktı. Arko ve derby kremlerden onde. Arkonun kopugu dolgun degil derbyin kopugude cok kabarcıklı yani içerisinde cok fazla hava var. Hobby in kopugu sevdigim Proraso gibi. Sanki yayık ayranı kıvamındaki cok az bir kremle.

yeni urun cıkarsalar urun cesitliligi arttırasalar kokusunu giderseler sunumunu gorsellestirseler daha iyi olacagini dusunmekle birlikte en azından ulasılabilirken denemenizi tavsiye ederim. Biterse alır mıyım? Elimdekiler ve gelecekler sanırım uzun sure beni goturecektir ancak yurt dısından almayan biri olsaydım yada cekincelerim olsaydı bu urun listemde olurdu.

deneyin derim.
Adana'da Platin adında kozmetik ürünlerinin satıldığı bir market var. Rafları düzensiz satıcılar ilgisiz olsa bile tutunmak adına çoğu ürünü gayet hesaplı fiyatlara satıyor. Geçen indirim vardı 1 alana 1 bedava şeklinde 1,40 liradan iki adet almış oldum. Cool olanı denedim yeni aldığım domuz fırçamı break etmek için kokusudan çok hoşlanmadım ama kötü değil. Tanesi 70 kuruşa geliyor tüp, kutu, içerik, dağıtım, stok ve mağaza karı düşünüldüğünde neredeyse bedava oluyor. Durum böyle iken bile ortalama bir traş konforu veriyorsa takdir etmek gerekli.
Merhaba komşular,

Denemek için işyerimin yakınındaki Bildirici marketten Hobby Tıraş Kremi aldım, turuncu renkli olandan, fiyatı oldukça uygundu, evet gelip açtım ki koruyucu jelatin açılmış, içindeki krem kurumuş. Keşke fişini atmasaydım iade ederdim diye düşünürken gördüm ki ürün 2010 üretimi 4 yıldır raflarda yani. o haliyle ürünün fotosunu çekip hobbykozmetik e-posta adresine durumu anlatan bir e-posta gönderdim.

2 gün sonra firmadan Rabia Hn aradı ve işyeri adresime Kadir Bey ile ürün teslim edileceği bilgisini verdi. Krem geldi, yanında tıraş köpüğü ve ayrıca bir de tıraş kolonyası geldi. Smile Yeni ürünü henüz denemedim ancak müşteri memnuniyeti açısından 10 puan verdim bile.

Buradan Hobby Kozmetik 'e teşekkürler.
hobby kozmetige buradan seslenıyorum diğer
tıraş urunlerını bulabılırsem deneyıp ınceleysım tanıtasım var
bir karışık paket... bilmem anlatabiliyormuyum Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Müşteri hizmetlerine gönderilen maillere cevap verme ihtiyacı bile duymayan Arko gibi firmalara örnek olur umarım bu güzel davranış. Hobby müşterilerine değer veren bir firma demek. Takdir ettim. Ürünlerinizi güle güle kullanın Starex.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
@mcorco info@hobikozmetik.com bi dene istersen Smile ben gayet sıcak buldum firmayı

@recklesstr teşekkürler

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tabac Tıraş Kremi erdsde 33 16,012 09/04/2024, Saat: 16:24
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 556,617 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 200,347 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 149,840 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,038 25/02/2023, Saat: 20:42