Camelot Tıraş Sabunu
Görünüşü ofsayt olsa da asıl önemli olan Performansı nasıl ?
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(19/06/2012, Saat: 13:02)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Görünüşü ofsayt olsa da asıl önemli olan Performansı nasıl ?

pek ümitli değilim hocam zira fırçaya yükleme yaparken bile iki tur döndürdüm küçücük paşabahçe cam kaplarından köpük fışkırdı dışarıya çıra alev alır gibi bu da köpüğe boğuyor o yüzden yüzümde kaliteli bir köpük elde edemedim ama onunda püf noktasını bulacağım denemelerle kokusu güzel gelmeye başladı ikinci seferinde ve yüzde kalıcı
Değerli yorumlarınızı merakla bekliyorum komşum.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(19/06/2012, Saat: 13:12)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/06/2012, Saat: 13:02)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Görünüşü ofsayt olsa da asıl önemli olan Performansı nasıl ?

pek ümitli değilim hocam zira fırçaya yükleme yaparken bile iki tur döndürdüm küçücük paşabahçe cam kaplarından köpük fışkırdı dışarıya çıra alev alır gibi bu da köpüğe boğuyor o yüzden yüzümde kaliteli bir köpük elde edemedim ama onunda püf noktasını bulacağım denemelerle kokusu güzel gelmeye başladı ikinci seferinde ve yüzde kalıcı

köpük çabukmu sönüyor?
nekadar bol köpük okadar iyi sabun diye düşünenlerdenim
bu sabunu sevecek gibiyim
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(19/06/2012, Saat: 17:52)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/06/2012, Saat: 13:12)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

köpük çabukmu sönüyor?
nekadar bol köpük okadar iyi sabun diye düşünenlerdenim
bu sabunu sevecek gibiyim

Hocam yuUmde kopurtmeyi sevenlerdenim ayri bir tasta kopurtmuyuyorum belki bu is icin istedigim gibi bir kap bulamadigindandir bilemiyrum neyse pasabahce kaplari cok kucuk oldugundan fircayi icine sokup attigim bir iki turda elde ettigim kopuk o tastan tasti baya hizli kopurdu. Ayrica yuzume surdugumde sakalim 4-5 gunluk suan ve o bir iki turluk yuklemede elde ettigim kopugu sag yanagimdaki tum sakallar emdi Smile su R41 gelsin tirasimi bununla bile olurum beklentim var bu sabundan o da sirf kokusu icin yoksa yumusakligindan dolayi tiksinebilirim bile o kadar yumusakki silindirik hacme nasil girmis sasiyorum Smile umudum var bakalim buyuk ihtimal yarin r41 gelcek suan okmeydani dagitimda bekliyormus beni sabah galataya yanlislikla gitmese oglende bendeydi ama yanlis arabaya yuklemisler herhalde yarin tiras olup daha dogru duzgun yorum yazarim. Gerci yeni tiras aleti yeni sabun, olumlu veya olumsuz sonucu hangisine baglarim bilmiyorum Smile
yapmayın arkadaşlar evde bi ton sabun var yeter Big Grin

yakında Ankara' ya da düşer bu sabun alıp denemekte fayda var
Performans= BERBAT!

Arkadaşlar biraz önce bu sabunla tıraş oldum ve sabunsuz tıraş olmuş gibi hissettim desem yeridir. Bu ne berbat bir sabundur böyle daha ilk tıraş darbesinde yüzümü yıkayıp füme'ye geçecektim ama söz verdim sonuna kadar getirip buraya bir çift kelime yazacaktım.

Köpüğü köpük değil, performansı performans değil şirket birilerine hatır için sabun üretmiş anlaşılan. Bundan sonra bu sabunla asla ama asla tıraş olmam (büyük konuşuyorum evet Smile )

R41 için ona kavuşana kadar sakal bırakıyordum ve siparişin üzerinden 5 gün geçince ürüne kavuştum bugün ve tıraşımı oldum. R41 ile tıraş olmasam hiçbir alet sakalımı kesemezdi herhalde. İkinci perdeyi olurken fırçada bolca köpük olmasına rağmen yüzümde köpük göremedim nereye gitti bu köpükler anlamadım.

Yolunuz eminönüne düşerse ve 1 liraya bir deneme yapmak isterseniz ürünü alın ama özellikle bu ürün için gitmeyin eminönüne yazıktır günahtır.

Belki bende hata var diyeceğim bir başkası daha güzel sonuç yakalayacaktır ama daha önce Arko, Füme, Van Der Hagen vs ne ile tıraş olduysam aynı prosesleri gerçekleştirdim ama ne biçim sabundu öyle, neyse daha kötü sözler sarf etmeden bitiriyim burada. Umarım bir başkası da denerde kötü sonuç alır yoksa sorunun bende olduğunu da düşünüyorum en azından benden başkası da kötü bulursa sabunu sorunun bende olmadığını anlar içim rahat eder :/
bu akşam belgesel kuşağında

mythbusters ardından soapbusters Smile
(20/06/2012, Saat: 20:44)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu akşam belgesel kuşağında

mythbusters ardından soapbusters Smile

bizler sayesinde iyi reiting alır Smile
(20/06/2012, Saat: 19:26)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Performans= BERBAT!

Arkadaşlar biraz önce bu sabunla tıraş oldum ve sabunsuz tıraş olmuş gibi hissettim desem yeridir. Bu ne berbat bir sabundur böyle daha ilk tıraş darbesinde yüzümü yıkayıp füme'ye geçecektim ama söz verdim sonuna kadar getirip buraya bir çift kelime yazacaktım.

Köpüğü köpük değil, performansı performans değil şirket birilerine hatır için sabun üretmiş anlaşılan. Bundan sonra bu sabunla asla ama asla tıraş olmam (büyük konuşuyorum evet Smile )

R41 için ona kavuşana kadar sakal bırakıyordum ve siparişin üzerinden 5 gün geçince ürüne kavuştum bugün ve tıraşımı oldum. R41 ile tıraş olmasam hiçbir alet sakalımı kesemezdi herhalde. İkinci perdeyi olurken fırçada bolca köpük olmasına rağmen yüzümde köpük göremedim nereye gitti bu köpükler anlamadım.

Yolunuz eminönüne düşerse ve 1 liraya bir deneme yapmak isterseniz ürünü alın ama özellikle bu ürün için gitmeyin eminönüne yazıktır günahtır.

Belki bende hata var diyeceğim bir başkası daha güzel sonuç yakalayacaktır ama daha önce Arko, Füme, Van Der Hagen vs ne ile tıraş olduysam aynı prosesleri gerçekleştirdim ama ne biçim sabundu öyle, neyse daha kötü sözler sarf etmeden bitiriyim burada. Umarım bir başkası da denerde kötü sonuç alır yoksa sorunun bende olduğunu da düşünüyorum en azından benden başkası da kötü bulursa sabunu sorunun bende olmadığını anlar içim rahat eder :/
deneyelim bakalım tweex in bende yarattıgı en kötü sabun etkisini geçebilecekmi
(o köpürmüyordudaSmile)
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,297 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 636 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 950 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,447 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,411 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,238 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,891 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,335 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,974 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,730 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: