Camelot Tıraş Sabunu
(20/06/2012, Saat: 21:32)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20/06/2012, Saat: 19:26)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Performans= BERBAT!

Arkadaşlar biraz önce bu sabunla tıraş oldum ve sabunsuz tıraş olmuş gibi hissettim desem yeridir. Bu ne berbat bir sabundur böyle daha ilk tıraş darbesinde yüzümü yıkayıp füme'ye geçecektim ama söz verdim sonuna kadar getirip buraya bir çift kelime yazacaktım.

Köpüğü köpük değil, performansı performans değil şirket birilerine hatır için sabun üretmiş anlaşılan. Bundan sonra bu sabunla asla ama asla tıraş olmam (büyük konuşuyorum evet Smile )

R41 için ona kavuşana kadar sakal bırakıyordum ve siparişin üzerinden 5 gün geçince ürüne kavuştum bugün ve tıraşımı oldum. R41 ile tıraş olmasam hiçbir alet sakalımı kesemezdi herhalde. İkinci perdeyi olurken fırçada bolca köpük olmasına rağmen yüzümde köpük göremedim nereye gitti bu köpükler anlamadım.

Yolunuz eminönüne düşerse ve 1 liraya bir deneme yapmak isterseniz ürünü alın ama özellikle bu ürün için gitmeyin eminönüne yazıktır günahtır.

Belki bende hata var diyeceğim bir başkası daha güzel sonuç yakalayacaktır ama daha önce Arko, Füme, Van Der Hagen vs ne ile tıraş olduysam aynı prosesleri gerçekleştirdim ama ne biçim sabundu öyle, neyse daha kötü sözler sarf etmeden bitiriyim burada. Umarım bir başkası da denerde kötü sonuç alır yoksa sorunun bende olduğunu da düşünüyorum en azından benden başkası da kötü bulursa sabunu sorunun bende olmadığını anlar içim rahat eder :/
deneyelim bakalım tweex in bende yarattıgı en kötü sabun etkisini geçebilecekmi
(o köpürmüyordudaSmile)
Hocam bu kopuruyo da noluyo Smile dove ile daha guzel tiras olurdm Smile
Kokusunu neredeyse sevecektim ama biraz önce midemi bulandırdı ve bende domuzlarımın çatallanması için harcadım yarısı bitti. Kalan yarısını Semogue 1305 gelince harcayacağım ve çöpe atmak yerine bu şekilde değerlendireceğim.
Ürün Ankara' ya gelmiş, ilkiz sokakta bulabilirsiniz. İlk tıraşımı oldum, köpüğü çabuk oluyor hatta lavabonun üstü köpük doldu tıraş olurken varın siz düşünün. 15 dk. içinde fırçanın üstündeki köpük tamamiyle söndü, 3 perde tıraşı çok rahat çıkarıyor. füme sabuna göre çabuk köpürüyor yakma yapmıyor ama onun kadar nemlendirme özelliği yok. Diğer arkadaşlara nazaran sorunsuz tıraş geçirdim. Sabun neredeyse macun kıvamında tasa hemen basılıyor, sanırım çabuk biten bir sabun, bana pek kokulu gelmedi, ambalaj kalitesi on numara Smile

1 liraya alınacak güzel sabunlardan biri olarak notlarıma geçiyorum.

Ayriyetten arkadaşlar sanırım hastalık banada geçti hergün birşey almasam duramıyorum Big Grin
bunun aftershavi de var berberimde görmüştü ama denemedim.
evet var onuda gördüm
Biraz once FS chubby ile denedim de guzel sonuc verdi Smile yorumlarimi okudum da yerdn yere vurmusum ama porsukla iyi sonuc verdi. Porsuk emdi de emdi camelotun disa kustugu kopugu bu yuzden domuz ile taslardan tasan kopukle karsilasmadim. Yuzume surdum ve guzel bir katman olusturdu. Sonra yuzumu yikadim ve Arkodan nemlendirmesi bir adim onde. Martin Amca tiras sabunu ile yuz yikamayin diyor hakli da hele Arko ile yapinca bu isi son yuzume su atmalarinda elim yuzumde kaliyor yapisiyor resmen kayganlik kalmiyor, camelot da biraz daha iyi eh dedirtecek kadar. Arko ve Derby varken kendine yer bulamaz herhalde. Denemeyenler denesin lutfen yorumlarinizi merak ediyorum. Malum geleneksel tirastaki tecrubem bir kac aylik ve hepiniz benden daha tecrubelisiniz bir seyleri elbet yanlis yapiyorum da guzel sonuc alamiyorumdur belkide. O yuzden tecrubelilerin yorumu benim icin onemli Smile
Bugünkü tıraşımı camelotla oldum. Bence gayet iyi. Arkodan da daha ii diyemem arkonun kokusu yeter. bunun kokusu bir garip ama fena değil. Köpürme ve kıvam yerinde. tasta köpürttüm. sizce arko ve derby ile karşılaştırınca nereye oturur?
(05/09/2012, Saat: 02:55)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugünkü tıraşımı camelotla oldum. Bence gayet iyi. Arkodan da daha ii diyemem arkonun kokusu yeter. bunun kokusu bir garip ama fena değil. Köpürme ve kıvam yerinde. tasta köpürttüm. sizce arko ve derby ile karşılaştırınca nereye oturur?
Benim icin son sira Smile koku ve performans olarak da son sira Smile ilk basta koyuydu sonraki sans verisimde gozume girer gibi oldu ama yok tekrar hayal kirikligi arko ve derby nin oldugu yerde camelotun adi gecmemeli Smile
Bizim Mancho bugün geldi, 'Alfred Amca kendime alırken bir tane de sana aldım' diye bu sabunu verdi.

Ben de denemek için gene Mancho'nun hediyesi porsuk hayvanından yapılma FS Çabi fırça ve emektar ustura ile tıraş oldum.

İyi köpürdü, kokusu da fena değil ama o kadar; tıraşını sevmedim.

Mancho'ya da bir daha bana sabun alacaksan davar yününden yapılma MWF diye bir sabun varmış, ondan al diye tembih ettim.
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
Alfred Amca
gelin sizide DE ci yapalım alt tarafı ara sıra ''günün tıraşı'' bölümüne ''günün tahrişli tıraşını'' yazarsınız
wmf cella col conk tabac neler var Mancho da size koklatmıyor , patlatın Mancho nun tıraş dolabını ganimet sizin Big Grin

(19/12/2012, Saat: 02:51)Alfred Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bizim Mancho bugün geldi, 'Alfred Amca kendime alırken bir tane de sana aldım' diye bu sabunu verdi.

Ben de denemek için gene Mancho'nun hediyesi porsuk hayvanından yapılma FS Çabi fırça ve emektar ustura ile tıraş oldum.

İyi köpürdü, kokusu da fena değil ama o kadar; tıraşını sevmedim.

Mancho'ya da bir daha bana sabun alacaksan davar yününden yapılma MWF diye bir sabun varmış, ondan al diye tembih ettim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 260 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,064,078 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 98,472 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 855 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,003 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 502,392 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,470 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,578 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,479 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,886 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: