Camelot Tıraş Sabunu
Arkadaşlar bugün bu sabunu zazahan'ın karşısındaki kozmetikçide buldum (yanlış hatırlamıyorsam filiz idi kozmetikçinin adı) Nasıl dedim sabun güzel mi abi daha bugün geldi bilmiyorum birşey dedi ve malını bilen bir satıcı olduğunu ispatladı Big Grin Kokusu çok garip nasıl tanımlayacağımı bilemedim ama kısacası "farklı" bir kokusu var. Tütün kolonyasını koklamayalı çok oldu ama belki tütün olabilir burnu benden daha iyi birinin alıp koklamasını istiyorum Smile

Karşısınızda 1 TL'lik fiyatıyla Kral Arthur'un tıraş sabunu :p

foto_raf_1.jpg

foto_raf_2.jpg

foto_raf_3.jpg

foto_raf_4.jpg
(18/06/2012, Saat: 19:47) Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya o resimdeki adamın tipi nedir Street Fighter karakteri gibi Big Grin

Açıklama: Kardeşim azıcık güzel ambalaj yapın değil mi bunu yurtdışında nasıl satacaksınız bu paketle.

Aslında kutunun karton kalitesi güzel, amblemde hoş(alakasız gibi dursada), fotoğraf bozuyor onsuz daha bile güzel olurdu. Ayrıca içinden sabunu çıkarınca elinizde kaygan yerinde durmayan bir sabun oluyor onun altına güzel bir plastik aparat yapsalardı da yüzde köpürtmek için güzelce kullansaydık, yurt dışında örnekleri var, adamların mentalitesi sabunun direk kaba basılmasına yönelik belli ki.
emiriko, ikide bir yeni birşey keşfedip masrafa sokuyorsunuz insanı Smile hadi bakalım bunu da alıcaz şimdi. bir de rica, içinde paraben var mı, taa sirkeciye yollamadan bizimkileri öğreneyim Smile
adnan akat kozmetik ürünüymüş
muadil parfümleri ile tanınan bir firma olduğundan
enazından kokusunun oldukça iyi oldugunu umuyorum

ilk yolum zazaya düştüğünde deneyeceğim
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(18/06/2012, Saat: 20:16)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: emiriko, ikide bir yeni birşey keşfedip masrafa sokuyorsunuz insanı Smile hadi bakalım bunu da alıcaz şimdi. bir de rica, içinde paraben var mı, taa sirkeciye yollamadan bizimkileri öğreneyim Smile

Hocam icindekilerin fotografini ekledim paraben yazmiyor gordugum kadariyla yoktur herhalde Smile

(18/06/2012, Saat: 20:17)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: adnan akat kozmetik ürünüymüş
muadil parfümleri ile tanınan bir firma olduğundan
enazından kokusunun oldukça iyi oldugunu umuyorum

ilk yolum zazaya düştüğünde deneyeceğim

Kokusu yogun hocam kapagini acinca bile geliyor kokusu ama bagdastiramadim birseyle tutun diyesim var ama emin degilim, keske oyle olsa da cakma tabac olsa Big Grin
ozaman muhteşem olur işte Smile
içindekilere bakınca kakaolu gibi gözüküyor ama umarım yanılıyorumdur tütündür
Ankara'ya da bekleriz tipsiz Camelot'u Big Grin
(18/06/2012, Saat: 20:43)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: içindekilere bakınca kakaolu gibi gözüküyor ama umarım yanılıyorumdur tütündür

Bana limonlu, narenciyeli gibi geldi.

Size kakaolu gelmesine sebep aşağıdaki olabilir o da hindistan cevizinden elde ediliyormuş.

Potassium cocoate is a potassium salt that originates from the fatty acids present in coconut oil. While coconut oil is edible, potassium cocoate is not. The substance, also known as potassium coco soap, is a translucent pale-yellow liquid that contains glycerine, a moisturizer. Manufacturers use potassium cocoate to make soaps and shampoos.

Read more: http://www.livestrong.com/article/510881...z1yAF44z7t
(18/06/2012, Saat: 20:44)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ankara'ya da bekleriz tipsiz Camelot'u Big Grin

hakikaten resimdeki arkadaş yerine
teletabi yada pokemon falan koysalardı bile daha hoş dururdu ambalaj
nedir bu arko özentisi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,352 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 652 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 950 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,539 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,413 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,240 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,050,038 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,342 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,982 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,755 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: