Selamlar ben de geldim..
Hoşgeldiniz. Keyifli sohbetleriniz ve tıraşlarınız olsun.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Hepinize teşekkür ederim.
Yeni aldığım ürün burada okuduğum kadarı ile mild olduğu için orak ile kıyaslarsam rahat edeceğimi düşünüyorum.
İlk denemede bir de kandan etkilenen birinin kendini kesmesi ekstra bir talihsizlik ama tabii ki vazgeçecek değilim.
Prorosadan sonra sabun olarak bir de Cella almak niyetindeyim. Arko’nun kokusunu seviyorum ama dediğim gibi yüzüm traş sonrası gerildi. Bunun için de uzun süredir kullandığım traş sonrası kolonya ve balsamla yüzümü yumuşattım.
Bunun dışında sentetik fırçadan berberimdeki Jaguar fırçadaki köpürtme ve yüzde verdiği hissiyatın onda birini dahi alamadığım için üzüldüm çünkü bu kadarını da beklemiyordum. Gelecek olan Jaguar fırça için de burada okuduğum kadarı ile olumlu yorumlar çoktu. Tam bir berber fırçası deniyordu hatta.
Geleneksel öncesi çok uzun zamandır pilli fusion kullanıcısıydım. Halen de kartuşlarım duruyor.
EJ89 ve Merkür gibi aletlerden en az birini de geleneksele uzun süreli uyum sağladığıma inandığımda mutlaka edineceğim.
Yenilerim gelince ikinci traş tecrübemi de paylaşırım inşallah.
Hoşgeldiniz komşum. Bence macerayı uzatmadan Merkür 34c, Edwin jagger de 89 ya da mühle r89 arasından birini seçerseniz boşa para harcamaktan kurtulursunuz. Fırça olarak da OMEGA domuz kılı ya da yaqi sentetik ile başlamanızı öneririm. Teknik konusunda bolca video ve forumdaki yorumlar faydalı olacaktır.
Aramıza hosgeldiniz, forumumuzda hos sohbetleriniz, zevkli tıraslarınız olsun.
Saygılar.
Tişikkirlir Sipirmin.
Hoş geldiniz.
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Tekrar hoşbuldum.
O zaman bahsi geçen 3 makineden birini edinip fazla maceraya girişmeden yola devam etmek..
Aramıza hoş geldiniz. Yaşadığınız talihsizlikten ötürü geçmiş olsun diliyorum. Ben de geleneksel tıraşa Feather Popular ile başlamıştım. Kendisi sizin de tespit ettiğiniz gibi gayet mild bir alet. Bence başlangıç için şu anda iyi bir seçenek. Kendinizi geliştirmeniz adına bununla başlangıç yapıp daha sonra diğer ürünleri alabilirsiniz.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Aramıza hoş geldiniz komşum keyifli forumlar
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Hoş geldiniz komşum. Keyifli tıraşlar dilerim.
Foruma hoşgeldiniz. Nacizane birkaç tavsiye vereyim. Bim fırçasından umudu kesin. Adam olacak türden bir fırça değil o. Jaguar işinizi güzelce görür. Orak da adı üstünde orak gibi bir alet. Cildinizi daha fazla hasat etmeden çöpe yollayın. İşporta tezgahlarından da uzak durun. Keyifli tıraşlar dilerim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 788 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Selamlar merttyy_ 4 1,269 18/04/2023, Saat: 17:40
Son Yorum: Mecanica
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,426 14/04/2023, Saat: 13:39
Son Yorum: Ömer t. Katı
Wink Ben geldim farukkati 5 2,542 12/11/2022, Saat: 10:28
Son Yorum: exselans
  Selamlar Wastelander 4 2,145 06/08/2022, Saat: 12:43
Son Yorum: finwe