Herkese merhaba
Herkese merhaba, ismim Serdar. 34 yasindayim ve Denizli'de yasiyorum.
Aslina bakarsaniz forumu uzun suredir takip ediyorum ancak tanisma bolumunu yeni kesfettim sayilir, gelenegi yerine getirmek adina da daha fazla gec kalmak istemedim Smile
Sakal tirasi seruvenime ortaokul yillarimda biraz merak biraz hevesten, olmayan sakallarimi kesmek icin marketten aldigim Gillette sensor excel ile basladim. Donemin France 98 dunya kupasi ozel dizayn makinesini almistim Smile Sonrasinda yillarca kartuslu makineler ve hazir jel kopukler kullandim. Geleneksel tiras ile cogu komsumuzun basladigi gibi wilkinson classic ile basladim. Sonrasinda tanistigim geltir ile butce olarak uygun makine ve jiletler ile devam ettim. Su an icin R41 ve R89 makinelerimi severek kullaniyorum.

Geleneksel tiras ile gec tanismis olmamdaki en buyuk kaybimin universite ve sonrasindaki yillarda yuzumdeki sivilceler oldugunu soyleyebilirim. Bunlarin tiras kaynakli olabilecekleri aklimin ucundan dahi gecmemisti. Geleneksel tiras ile bir anda hepsinden kurtuldum. Tiras olmak benim icin bir keyif haline geldi Smile
(20/08/2019, Saat: 18:17)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhaba, ismim Serdar. 34 yasindayim ve Denizli'de yasiyorum.
Aslina bakarsaniz forumu uzun suredir takip ediyorum ancak tanisma bolumunu yeni kesfettim sayilir, gelenegi yerine getirmek adina da daha fazla gec kalmak istemedim Smile
Sakal tirasi seruvenime ortaokul yillarimda biraz merak biraz hevesten, olmayan sakallarimi kesmek icin marketten aldigim Gillette sensor excel ile basladim. Donemin France 98 dunya kupasi ozel dizayn makinesini almistim Smile Sonrasinda yillarca kartuslu makineler ve hazir jel kopukler kullandim.  Geleneksel tiras ile cogu komsumuzun basladigi gibi wilkinson classic ile basladim. Sonrasinda tanistigim geltir ile butce olarak uygun makine ve jiletler ile devam ettim. Su an icin R41 ve R89 makinelerimi severek kullaniyorum.

Geleneksel tiras ile gec tanismis olmamdaki en buyuk kaybimin universite ve sonrasindaki yillarda yuzumdeki sivilceler oldugunu soyleyebilirim. Bunlarin tiras kaynakli olabilecekleri aklimin ucundan dahi gecmemisti. Geleneksel tiras ile bir anda hepsinden kurtuldum. Tiras olmak benim icin bir keyif haline geldi Smile

Hoş geldin komşum keyifli tıraşlar Smile
Hoşgeldiniz. Keyifli tıraşlar.
Hoşgeldiniz Komşum
Hoşgeldiniz komşum...
Hoşgeldiniz Serdar bey
Hoşgeldiniz komşum keyifli tıraslariniz olsun.
Voskhod  Jilet adamdır!
Hoşgeldiniz Komşum
Hosbulduk komsum, cok tesekkur ederim

@Chefkara
@Gentleman
@mustbe
@kral arthur
@erfa
@Ayhandulgar
@ugur10
Hoş geldiniz

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi