Biotherm jel
selam arkadaslar, bugun biotherm homme gel, aldim, tras olurken boyun altlarindaki kizariklari yapmiyormus ve cilt bakimi filan felan biseylerde varmis Big Grin ballandira ballandira sattilar bana Big Grin aramizda deniyenimiz varmi? yarin ilk isim bunu kullanmak olucak.

70drf8.jpg
geleneksel tıraş ürünü değil
sabun degil krem degil
jel oldugundan

sanmıyorumki aramızdan birileri hakkında iyi birşeyler söyleyebilsin Big Grin

belki jellerin en iyisidir
ama bir arko sabun yanında
durumu ne olur bilemem Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
acaba tıraşta kullanılan jel mi yoksa tıraş öncesi ya da sonrası kullanılan jel mi? eğer tıraş içinse mcorco' ya katılıyorum ben de Smile tabac gerçeği var, yanında jel ağzıyla kuş tutsa olmaz gibi geliyor.
selamlar.
Biotherm in tıraş öncesi için cleansing gel diye bi ürünü var ama bu resimdeki bildigimiz tıraş jeli. Bu nedenle adminime ve ohtararan dostuma katiliyorum. Madem ki aldiniz, hayirli olsun.
Nivea, Arko, Derby, Barbasol, Wilkinson, Avon, Gillette, Edge vs.
Yurt içinde yurt dışında ne bulursam sırasından denedim Biotherm de L'occitane de dahil. Daha aklıma gelmeyenlerde var.
Hiç biri geleneksel yontemlerin yerini tutmaz. Ancak aralarında en iyisi Nivea'nın silver protect jeliydi. Papatya ozlu vs bu biraz iyi gelmisti.

Yinede hepsinin toplamı esit degildir .90 kurusluk arko sabunun verdigi konfor rahatlık ve is bitirme Smile

elbette arko sabunu 15-20 sn soguk suda deneyip berbat bulanlar olacaktır ancak iyi bir hazırlık ortalama 2 dk yuzde yedirme muzzam sonuc veriyor.

yine de iyi gunlerde olsun Smile
elbette geleneksel degil bu urun ama kaliteli bir urun, køpugude satiliyordu gel aldim, Arkoyla asla kiyaslanamaz, Arko hepimizin ilk gøz agrisi, Simdi bu urunu Arko ile kiyaslarsak olmaz, Arkoyada ayip etmis oluruz, oyuzden Arko icinde asla køtu birsey demek istemem, søyledigim gibi Arko ilk gøz agrimiz. bu urunu almanin amacida acele zamanlarda kullanmakti yoksa asla geleneksel sabunlari birakmam, postayada bildiri gelmis mamabearden urunlerim gelmis diye, gidim getireyim Big Grin aksama fotolarini eklerim Big Grin

bugun vasat ciletlerle denedim (dorko japon mali). geli elimle yuzume surmeye basladigim anda, køpurmeye basladi ve evet køpurmeye basladi, kalin ve kalici køpuk olustu, baktim elimde birsuru køpuk olusuyor eniyisi firca ile yuzume dagitmak olur dedim ve sonuc gercekten guzeldi. kalin ve kalici køpuk, ve yuzu cok serinletiyor, yuzume surer surmez hissedebiliyorsun. kayganligida harika, yuzum sabahtan buyana parlak ve kaygan durdu Smile
Biotherm 'in ürünleri kalitelidir.Buda köpükler arasında nispeten daha önde bir ürün bence.Bir ara birkaç kere kullanmıştım.

Asıl aftershaveine bakmak lazım onun bir yerlerde ufak sampleı olacaktı bende Big Grin

Fiyat olarak daha pahalıdır diğer markalara nazaran biothermin ürünleri.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: