Hesaplı kaliteli kolonya çeşitleri
(04/05/2014, Saat: 22:54)siralexf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selin kolonyası greyfurt+nar çiçeği bileşimini kullanıyorum gayet güzel.
bu arada bu markanın web sitesi yokmudur arkadaş benmi bulamadım?

http://eczacibasigirisim.com.tr/tr-tr/me...i/89/selin
(04/05/2014, Saat: 23:05)Rishi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://eczacibasigirisim.com.tr/tr-tr/me...i/89/selin
hocam kurumsal siteyle ilgilenmiyorum ürünlerin sergilendiği sadece markaya ait siteden bahsediyorum,dikkat edersen verdiğin linkte altta web sitesi linki var ve http://www.selin.com.tr ye çıkıyor, ancak site ölü. eğer uzun zamandır böyeyse eczacıbaşı adına büyük ayıp.
Rebul hassas ciltler icin tiras kolonyasi.Alkol orani dusuk.Dandik kolonlar gibi tadi aci degil Big Grin Kokusu bence muhtesem.80 li yillari hatirlatiyor.
Idil de fiyat performans acisindan guzel kolonya.
Bimde satilan karayel hic guzel degil.Yuzume antifriz sursem daha iyi detirtecek kadar kotu Tongue
Önceki mesajlarıma devam niteliğinde Eyüp Sabri Tuncer tester denemelerime birkaç ekleme yapayım.
BODRUM MANDARIN: Diğer mandalina kolonyalarından pek eksiği yok. Mandalina kolonyası seviyorsanız bunu da seversiniz. Kötü ürün değil
JAPANESE CHERRY BLOSSOM : Bence koku olarak güzel ama tarz olarak biraz uniseks bir koku. Pek kolonya gibi kokmuyor. Sıvı sabun yada oda parfümü gibi.
PINK GRAPEFRUIT: Bunda da gerçek greyfurt kokusuna yaklaşmışlar. Keskin bir koku. Benim kullanacağım bir koku değil ama tabii zevk meselesi.
WILD FIG: Daha önce rebul incir kolonyasını koklamıştım, biraz feminen bir koku idi. Bunun rebul ile alakası yok. Oldukça etkili neredeyse geniz yakıcı bir koku.
incir yaprağını kopardığınızda çıkan süt benzeri sıvının kokusuna benziyor. Bu açıdan bakarsak koku oldukça gerçekçi ama bu kokunun seveni çok nadir çıkar bence.
koklattığım herkes yüzünü ekşitti.
INDIAN OUD: EDT olarak görece yüksek bir fiyata satılan bu ürünü de tester mendilden denedim ama tam tesbit yapamadım.Kalıcılık yüksek değil.Bu üründen beklentim büyüktü ama açıkçası "tam aradığım koku bu" diyemedim. Biraz daha karmaşık bir koku olduğu için bu ürünün değerlendirmesini burun hassasiyeti daha yüksek parfümden anlayan arkadaşlar yapsın diyerek sözü üstadlara bırakıyorum Smile
Abiler su anda Anakaradan İstanbul a seyahat ediyorum ve otobus İsmail in yerinde mola veedi burda Bintelli diye bir kolanya markasi buldum İhlamur ve Kekik kolonyasi cok hos geldi nedendir bilmem bana eskileri hatirlatti galiba bayramlarda memlekette gezdigimiz evlerde bu kokulara benzer kokular vardi da ondan hic deneyen oldumu fiyati bana biraz ucuk geldi cam siselerde 25 tl yazmislar yaninda Turistik Safran ve Tutun diye bi marka daha vardi ama onlara pek dikkat etmedim
Ne kervan kaldı, ne at, hepsi silinip gitti,
İyi insanlar iyi atlara binip gitti.
Paşabahçe bile 25 tl değil. Paşabahçedede ıhlamur var bence paşabahçe alınır
Bu tip yerlerde maalesef fiyatlar gereksiz sisirilmis oluyor ve urunlerde ters orantili olarak kalitesiz. 5 para etmeyecek seyleri nasil olsa birdaha ugramayacaklar diye sisirip satiyorlar. En azindan benim dusuncem & tecrubem bu yonde.
(27/05/2014, Saat: 17:45)m.yurtsuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abiler su anda Anakaradan İstanbul a seyahat ediyorum ve otobus İsmail in yerinde mola veedi burda Bintelli diye bir kolanya markasi buldum İhlamur ve Kekik kolonyasi cok hos geldi nedendir bilmem bana eskileri hatirlatti galiba bayramlarda memlekette gezdigimiz evlerde bu kokulara benzer kokular vardi da ondan hic deneyen oldumu fiyati bana biraz ucuk geldi cam siselerde 25 tl yazmislar yaninda Turistik Safran ve Tutun diye bi marka daha vardi ama onlara pek dikkat etmedim
Pereja 80 derece limon 1 lt ambalaj 6,95 tl den şok markette satılıyor.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
PaulH tıraş videolarında Evin limon kolonyasını öve öve bitiremiyor. Konya'da üretiliyor. Geçen aylarda mesaj attım Ankara'da nerede satılıyor diye, umurlarında bile olmadı Angry
Biraz önce telefon ettim açan da olmadı, firari bunlar galiba Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün ne kullandım? (AS-Kolonya-Parfüm) canbaz 558 597,556 05/11/2022, Saat: 12:00
Son Yorum: cenkcenk
  Sipahiler Kolonya (SAMSUN) harveyspecter 8 7,391 04/01/2022, Saat: 11:28
Son Yorum: ekindgn
  Paşabahçe Kolonya Serisi mancho 29 69,381 12/08/2021, Saat: 11:54
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,882 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,201 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Kolonya kullanmak iyi mi? ynspektas 17 22,097 10/06/2020, Saat: 23:40
Son Yorum: gori06
  Kolonya ve Tıraş Sonrası Ürünlerinin Raf Ömrü mavi 20 32,507 25/08/2018, Saat: 00:48
Son Yorum: FearOfATG
  Selin Ardıç Kolonya Pino 4 5,096 01/09/2017, Saat: 18:32
Son Yorum: DeaKeN
  RedOne After Shave Traş Sonrası Krem Kolonya 400ml manilafortuna 3 8,957 17/05/2016, Saat: 23:12
Son Yorum: anlatıcı
  Hesapli Aqua Mandalina Lavanta İncir Kolonyaları BigHillMe 0 11,238 03/10/2014, Saat: 01:38
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: