Hesaplı kaliteli kolonya çeşitleri
Rebul ıce nin daha cok yaz aylarina hitap eden guzel bir kokusu var. Yeşilçay olarakta Tarişi tavsiye ederim
(17/01/2019, Saat: 18:04)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rebul ıce nin daha cok yaz aylarina hitap eden guzel bir kokusu var. Yeşilçay olarakta Tarişi tavsiye ederim

Yazın ben de bu rebul ice isimli ürünü denedim. Yetmedi üstüne mentol kristali ekledim. Kızılca kıyamet oldu resmen ürün. Orijinal hali tam ayarındaymış yaz için, merkür'de yasamadığımıza göre ekstrasına gerek yokmuş.. Smile
Rosense'nin yeni 60 derecelik kolonya cesitleri cikmis tiras sonrasi icin denenebilidlr.basit bir icerigi vardi.15tl fiyatlari
(17/01/2019, Saat: 15:58)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullanmadıysan Rebul Ice deneyebilirsin. Hafif, boğmayan bir kokusu var. Yanınıza sokulmadıkça kokusunu hissetmez çevrenizdekiler. Tüm parfümerilerde aradığım özellik budur; herkese değil yanıbaşınızdakine güzel kokmalısınız.

Komşum yeni gördüm kusura bakmayın. Rebul ice kesinlikle kafamda ama birde rebul aqua var acaba o nasıl? Rebul kolonyaları hoş fakat bana biraz yapay geliyor pek bir ferahlık hissedemiyorum ama kokuları güzel tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Rebul ice ben beğenmedim, aqua ve mandalina zaten bence çok sentetik, düzgün bir limon kolonyası da yok, misket limonu var onu da çok beğenmedim. Yeşil çaylı bunlara göre iyi. Meselli mandalina ise mükemmel.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
154h9wz.jpg Bir magazadaki yuzde ello indirim üzerine 10 tl ye aldım. Çokça tavsiye edilen bir ürün. Kapağı açıp kokladığımda bunun neresi güzel demiştim. Ama sürüp 1 dakika bekledilten sonra fikrim tamamen değişti. . Harika notalara sahip bir kolonya
https://urun.n11.com/kolonya/oriflame-ka...P273436867

Oriflame Karabiber Ve Yeşil Limon Kolonyası çok önceden almıştım.Normal limon kolonyası yada arko traş kolonyası gibi cildi kurutmuyor.Biraz degişik hafiften yaglı gibi.

Elimde balm oldugundan sadece balm kullanıyorum bittikten sonra oriflame kolonyadan devam ederim.
1pdAD5.jpg
@ArdıçKatranı komşum ardıç kolonyasını sizden görüp almış çok beğenmiştim, bu sefer rafın arkalarında bunu buldum daha çok beğendim. Açılış çok ferah ve doğalımsı sonraları proraso sandalwood u andıran bir koku. Komşular denk gelirseniz bakın, migrostan 28₺ e aldım nette daha uyguna var sanırsam...
(20/01/2019, Saat: 01:39)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum yeni gördüm kusura bakmayın. Rebul ice kesinlikle kafamda ama birde rebul aqua var acaba o nasıl? Rebul kolonyaları hoş fakat bana biraz yapay geliyor pek bir ferahlık hissedemiyorum ama kokuları güzel tavsiyeniz için teşekkür ederim.

(18/07/2019, Saat: 00:21)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ArdıçKatranı komşum ardıç kolonyasını sizden görüp almış çok beğenmiştim, bu sefer rafın arkalarında bunu buldum daha çok beğendim. Açılış çok ferah ve doğalımsı sonraları proraso sandalwood u andıran bir koku. Komşular denk gelirseniz bakın, migrostan 28₺ e aldım nette daha uyguna var sanırsam...

Rebul'un tum hepsini denedim ve uzunca sure kullandim: hepsi kaliteli urunler. Aqua tam anlamiyla fresh erkek parfumu kokusu, cok kisi sordu bu hangi parfum diye. Butun kolonyalarunilk basta keskin, sonrasinda hafifleyince kendi karakterini buluyor. Hepsini tavsiye ederim.
Selin'in kolonyalari hacim olarak kucuk fakat koku anlminda gercekten kalitelidir. Uygun fiyata bulundugunda mutlaka alinmali kategorisinde.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Rebul Dark Spıce ( Amber baharat tarçın kokuları içeren gayet erkeksi güzel bir kokusu var)

Rebul Aqua (Çok karakterli ve fresh bir erkek kolonyası, yanına alsan sürekli tazelesen parfüme vs gerek yok)

Marmara Barber No:3 (Pudra gibi kokan, eski berber kokularını anımsatan, kalıcı olmayan ama keyifli bir koku)

Arko Nostalji Serisi (Efsane Koku) tıraş kolonyası: arko tıraş sabunu ile muhteşem uyumlu bir tıraş kolonyası, bazı migroslarda kalmış yeni üretimi yok 7 liraya alabilirsiniz ben bi miktar stokladım
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün ne kullandım? (AS-Kolonya-Parfüm) canbaz 558 594,463 05/11/2022, Saat: 12:00
Son Yorum: cenkcenk
  Sipahiler Kolonya (SAMSUN) harveyspecter 8 7,313 04/01/2022, Saat: 11:28
Son Yorum: ekindgn
  Paşabahçe Kolonya Serisi mancho 29 69,116 12/08/2021, Saat: 11:54
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,654 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,148 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Kolonya kullanmak iyi mi? ynspektas 17 21,968 10/06/2020, Saat: 23:40
Son Yorum: gori06
  Kolonya ve Tıraş Sonrası Ürünlerinin Raf Ömrü mavi 20 32,380 25/08/2018, Saat: 00:48
Son Yorum: FearOfATG
  Selin Ardıç Kolonya Pino 4 5,081 01/09/2017, Saat: 18:32
Son Yorum: DeaKeN
  RedOne After Shave Traş Sonrası Krem Kolonya 400ml manilafortuna 3 8,923 17/05/2016, Saat: 23:12
Son Yorum: anlatıcı
  Hesapli Aqua Mandalina Lavanta İncir Kolonyaları BigHillMe 0 11,226 03/10/2014, Saat: 01:38
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: