Merhabalar
Merhabalar, lise boyunca bile tıraş neredeyse hiç olmamış biri olarak ( çok seyrek ve yumuşak sakallarım var) 26 yaşındayım şuan ve ayda 1 kere tıraş olurdum jiletle ve yeterdi. Berbere gittiğimde mutlaka ama mutlaka sakal tıraşı olurdum. Sırf o sıcak köpük ve usturayla tıraşın verdiği hazzı alabilmek için.. Daha sonra askerlikteyken mecburen her gün tıraş oldum ve eve döndüğümde neredeyse hastalık olmuşçasına her gün tıraş olasım geliyordu. En iyi makine hangisi falan derken birden kendimi burada buldum ve denemek istedim. İmpadan proraso sandal,arko sabun, rimei, 30 tl lik omega fırça ve 5-6 farklı jiletle başladım serüvenime. ama aldığım rimei kırık çıktı sadece 1 tarafla tıraş olabiliyorum diye gittim wilkinson sword aldım 20 tl lik. 2 günde 1 tıraş oluyorum ama dediğim gibi çok seyrek sakallarım var ama beni rahatsız eden gür olsa belki tıraş olmazdım ama seyrek olunca çok kötü duruyor. Tıraşlı olmak temiz bir hava katıyor ve tuhaftır sanki bende bağımlılık sürekli çıksında tıraş olayım istiyorum. Yaklaşık 1 aylık geleneksel ( kartuşlu dönemim olmadı diyebilirim askerlik hariç) tıraşçıdan selamlar.

NOT: Beni geleneksele teşvik eden videolarıyla bana yardımcı olan ve sevdiren delikanlı tıraş kanalına selamlar.
Selamlar,
Hoşgeldiniz,zamanla ekipmanlarınızı belirleyerek yola devam edersiniz.
Forumu incelemeye devam edin.
Keyifli forumlar...
Hoş geldiniz komşum. Keyifli tıraşlar dilerim.
Hoş geldiniz komşum, keyifli forumlar ve tahrişsiz tıraşlar dilerim.
Hoşgeldiniz komşum keyifli tıraslariniz olsun.
Voskhod  Jilet adamdır!
Hoş geldin komşum Smile
Hosgeldiniz.

Heralde yeni uyelerin yuzde doksani,
Geleneksel tirasa delikanli tiras youtube videolari sayesinde basliyorlar.
Helal olsun.
Aramıza hoş geldiniz komşum keyifli forumlar dilerim.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Hepinize teşekkürler. Bilirsiniz sürekli yeni bişey almak istersiniz, şuan 2 eksiğim var ilki iyi bir makine almak istiyorum, Rimei fena değil aslında ama tek tarafını kullanmak sadece aletin canımı sıkıyor. Bunun için DE89 Bakla var şuanda ve DE89 3d Lazer var. 220 tl ve 290 lira şuan razorusta. Yada yaqi var 145 ama sanırım bu biraz agresif ve seyrek sakalım olduğu için acaba? diyorum.. Ayrıca aftershave olarak ARKO cool tıraş kolonyası var çok yakıyor niye bilmiyorum tahrişte olduğumu sanmıyorum çünkü ne bi kızarıklık var ne bir acı. After shave bu kolonyayı kullanmadıkça daha rahat ediyorum sanki ama kullanıyorum aldık bitsin yenisini alalım diye. 2. olarakta bir after shave almak istiyorum önerişeriniz var mıdır acaba
Merhabalar, hoş geldiniz

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 586 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,601 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 630 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks
  Merhabalar goshawk 14 2,068 26/04/2023, Saat: 00:14