FL'AURA FRAGRANCES Tekstil Parfümü
Yakın bir arkadaşımın ürettiği bir üründen bahsetmek istiyorum. Bursa’da mukim ve çok uzun yıllardır tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmanın butik bir tekstil parfümü.

Ürün temel olarak bir giysi parfümü. Ancak benzerlerinden ayrıştığı önemli bir özelliği var. Kalıcılık süresi benzer ürünlerden oldukça fazla. Bunun için; parfümü nano kapsüllere hapsedip, spreyle kumaşa yapıştırılan kapsüllerin, rutin hareketlerimizle patlayarak içindeki parfümün ortaya çıkmasını sağlıyorlar.

Sigara, ter,  yağ, vs ortam kokularının sinmesi nedeniyle birden fazla kez giyemediğimiz kıyafetlerin kısa aralıklarla yıkanması zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Ceket, gömlek, yünlü ve ipekli kıyafetlerin yıkanma aralığı uzuyor. Ürünü kıyafete uyguladığınızda her hareketinizde bir miktar kapsül patlayarak ter, is, duman, yağ vs. kokular bastırılıyor. Kapsüllerin azalması ya da kıyafetlerin yıkanmasından/ütülenmesinden  sonra tekrar uygulamak gerekiyor.

Ayrıca ev eşyalarına da uygulanabiliyor. Halı, koltuk perde vs eşyalarda da işe yarıyor. Halıda yüründüğünde, koltuk ve perde kullanımında temas ya da hareketle oda spreyi gibi hoş bir kokuyla karşılaşıyorsunuz. Kişisel tecrübe olarak kapalı dolapta muhafaza edilen takım elbiselere sinen ortam kokularının bertaraf edildiğini gördüm.

Birden fazla koku seçeneği  var. Ancak kokuları tarif edemiyorum. Benim kullandığım ürünün çok baskın olmayan ve çiçek içerikli koku olduğunu söyleyebilirim. Arkadaşım üründe kullanılan hammaddelerin doğal olduğunu ve alerjik olmadığını ifade etti.

Satışı Bursa’da birkaç noktadan ve web sitesi üzerinden yapılıyor.

Detay için web adresi:  https://flaurafragrances.com/

NOT: ÜRÜN YA DA FİRMAYLA TİCARİ BİR İLİŞKİM YOKTUR.
A momentary lapse of reason.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: