Gözenek sıkılaştırıcı tavsiyesi
Cildim kirli olduğu için 1 haftadır killi sabun ve cilt süngeri ile cilt temizliği yapıyordum. Şu anda cildim tertemiz ama içi temiz çok büyük gözeneklerim mevcut. Bilenlerin ya da eşinden dostundan öğrenebileceklerin acil tavsiyelerini bekliyorum ne kullanmam lazım? Gözenek sıkılaştırıcı olduğunu iddia eden bi kaç ürün buldum ama güvenemedim. Cildimin görüntüsü cidden rahatsız etmeye başladı artık. Tavsiyeleri bekliyorum. Sad
(31/08/2019, Saat: 01:36)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cildim kirli olduğu için 1 haftadır killi sabun ve cilt süngeri ile cilt temizliği yapıyordum. Şu anda cildim tertemiz ama içi temiz çok büyük gözeneklerim mevcut. Bilenlerin ya da eşinden dostundan öğrenebileceklerin acil tavsiyelerini bekliyorum ne kullanmam lazım? Gözenek sıkılaştırıcı olduğunu iddia eden bi kaç ürün buldum ama güvenemedim. Cildimin görüntüsü cidden rahatsız etmeye başladı artık. Tavsiyeleri bekliyorum. Sad
Merhaba, ihtiyacınız olan şey tonik bence. LaRoche Posay'ın toniği için yorumlar iyi. İsterseniz inceleyin.
https://www.hepsiburada.com/la-roche-eff...3422408159
(31/08/2019, Saat: 01:36)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cildim kirli olduğu için 1 haftadır killi sabun ve cilt süngeri ile cilt temizliği yapıyordum. Şu anda cildim tertemiz ama içi temiz çok büyük gözeneklerim mevcut. Bilenlerin ya da eşinden dostundan öğrenebileceklerin acil tavsiyelerini bekliyorum ne kullanmam lazım? Gözenek sıkılaştırıcı olduğunu iddia eden bi kaç ürün buldum ama güvenemedim. Cildimin görüntüsü cidden rahatsız etmeye başladı artık. Tavsiyeleri bekliyorum. Sad

Merhaba komşum. Gözeneklerimden ben de çok muzdaripdim. Bunula iligili pahalı ucuz bir çok maske kullandım. Ancak hiçbiri berberimin kullandığı ve önerdiği
Black&Red arganlı maskenin yaptığini yapamadı. 15 Tl lik fiyatıyla harikalar cıkarıyor. Sıklaştırma içinde Gratisler de ve internet sitelerinde rahatlikla bulabileceginiz İpek yüz kesesini tavsiye ederim.
Akne problemin yoksa güzel.Birde onla ugraşmak zorunda kalırdın.

Kısa vadede hemen kullanıp geçirecek bir ürün olacagını sanmıyorum.

Sıkılaştırıcı toniklere gözatın.
Çok teşekkürler komşular. 2sini de deneyeceğim.
Osma şap almanızı öneririm .
(31/08/2019, Saat: 13:16)kadir.tbk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osma şap almanızı öneririm .

+1
Cadı fındığı öneririm ben de hem tıraş sonrası hem de günlük kullanımda
(31/08/2019, Saat: 13:16)kadir.tbk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osma şap almanızı öneririm .

Normal şaptan ne farkı var ki.
(31/08/2019, Saat: 20:33)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Normal şaptan ne farkı var ki.

Komşum İHA olsun Ali bıyıklı olsun, Osma olsun temelde tabiki aynı reçeteye sahip. Ancak Osma/Zaza şaplar daha şeffaf ışığı rahatça geçirebiliyor ve elinizde pütürlenip, zamanla ufalanmıyor. Birde kenar köşe kesimleri çok düzgün. Diğerleri gibi yüzü çizici özelliği yok, tıraş sonrası silinip kutusuna kaldırıltıktan sonra şeklini korayarak küçülüyor. Ayrıca biraz daha pahalı proraso ve Mühle şaplarıda çok düzgün kesimlere sahip ama gerçekten o kadar fiyata çıkmaya gerek varmı bilmiyorumSmile

Kimi şap işte ne farkederki der önem vermez, kimi yüzümü çizmesin uzun süre kullanıyım zaten fiyarı uygun bir kere alıyım nasıl olsa uzun süre kullanılıyor der daha kalitelisini alır. Tercih meselesi yani.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Parfüm Tavsiyesi burakoner0681 72 63,722 23/04/2023, Saat: 21:55
Son Yorum: ferencpuskas
  Sampuan tavsiyesi d0vo 161 109,739 23/04/2023, Saat: 21:47
Son Yorum: ferencpuskas
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 35,914 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: