Buradan (Sevimlikutu) Alayım mı?
(10/09/2019, Saat: 14:38)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce ben de direkten döndüm. Şikayetvar'da haklarında oldukça şikayet var. Riske gerek yok diye düşünüyorum komşum.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

(10/09/2019, Saat: 14:42)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buradan bir şey alma komşum. Forumda daha önce de konuşulmuştu bu site. Uzak durmanızı tavsiye ederim.

(10/09/2019, Saat: 14:49)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yerel marketlerde ucuzlukcularda blueness, derby sabun bulunur, bir tek wilkonson yok onun için de riske değmez bence

(10/09/2019, Saat: 14:51)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı fikirdeyim. Hatta wilkinson çubuk sabun n11'deki bir satıcıda kargo dahil 14 lira civarıydı.

(10/09/2019, Saat: 15:00)HOLLY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet fiyatlar oldukça düşük komşum ama riske değmez.

(10/09/2019, Saat: 15:05)blueshadov Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular risk falan yok direk dolandırılma var. Nette araştırdım Bi dünya şikayet var. Uzak durun kısaca

(10/09/2019, Saat: 17:52)aliyuksel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bunlarla biraz uğraşmak istedim. Ücretsiz kargo 1 lira sabun şeklinde ücreti havale yaptım. Tabiki ürünler gelmedi. Hangi yollara başvurabilirim ve çok uğraşirmiyim bilmiyorum, sonra vazgectim. Fakat bu sitenin hala var olması çok üzücü

(10/09/2019, Saat: 19:52)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.razorus.com   ve http://www.extrashaving.com 'dan her türlü ihtiyacınızı alabilirsiniz.

(10/09/2019, Saat: 20:46)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1

Yorumlar için teşekkür ederim. Tavsiyelere uydum ve herhangi bir alışveriş yapmadım. Ne yazık ki yaşadığım yerde çeşitlilik bulamıyorum. Çoğu market ve milyoncuda bile "arko çubuk sabuk" yok.  Angry Razorus ve Extrashaving' de de istediğimiz ürünler ya hiç satışa sunulmuyor ya da stoklar çabucak tükeniyor.  Confused En basitinden Wilkinson Sword Çubuk Sabun gibi demirbaş bir ürün bile uzunca bir süredir ExtraShaving sitesinde yok. n11' dekiler sanıyorum paketleme hususunda hassas değiller. Bursa, İstanbul gibi büyük şehirlere yolumuz düştükçe alacağız artık ne yapalım  Undecided
(10/09/2019, Saat: 14:38)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce ben de direkten döndüm. Şikayetvar'da haklarında oldukça şikayet var. Riske gerek yok diye düşünüyorum komşum.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

(10/09/2019, Saat: 17:52)aliyuksel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bunlarla biraz uğraşmak istedim. Ücretsiz kargo 1 lira sabun şeklinde ücreti havale yaptım. Tabiki ürünler gelmedi. Hangi yollara başvurabilirim ve çok uğraşirmiyim bilmiyorum, sonra vazgectim. Fakat bu sitenin hala var olması çok üzücü

Merhaba komşum. Geçmiş olsun. Haksızlığın 1' i de 1000' i de aynıdır.

Aslında meslek icabı uğraşmaya kudret var; ancak vakit  Undecided yok.

Yaptıkları kesinlikle Türk Ceza Kanunu anlamında ciddi bir suç. Şöyle ki:

"Nitelikli dolandırıcılık
Madde 158- (1) Dolandırıcılık suçunun;
....
f) Bilişim sistemlerinin, banka veya kredi kurumlarının araç olarak kullanılması suretiyle,
....
İşlenmesi halinde, üç yıldan on yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adlî para cezasına hükmolunur. Ancak, (e), (f), (j), (k) ve (l) bentlerinde sayılan hâllerde hapis cezasının alt sınırı dört yıldan, adli para cezasının miktarı suçtan elde edilen menfaatin iki katından az olamaz. "

Mağdurun fiil ve failin öğrenildiği tarihten itibaren 6 aylık şikayet zamanaşımı süresi de var.

Muhtemelen bu ve bu gibi firmalar, dolandırdıkları miktarların düşük meblağlar olmasından kaynaklı güven içerisindeler. Çünkü ne yazık ki ülkemizde hak aramak çoğu zaman uğranılan zarardan daha yüksek bir bedeli şart koşmakta. Kaldı ki birçok site sudan sebeplerle engelleniyorken her ne hikmetse bu ve bunun gibi sitelerin varlığından haberdar olunamıyor. Eminim çok ciddi paralar kaptıranlar vardır. Her ne ürünü ararsanız arayın bu site muhakkak karşınıza çıkıyor.  Angry

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Paminox 99019 Tıraş Standı -Buradan aldım ve hemen iade ettim. ulysse6 5 8,691 15/11/2011, Saat: 17:59
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: