TABAC traş sabunu isteyenler
(17/10/2011, Saat: 14:05)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilenlere soralım, Tabac'ın yuvarlak sabunu ile stick olan sabunu aynı mı? Yani kokusu falan bire bir aynı sadece şekilleri mi farklı yoksa baştan sona farklı iki ürün mü? Eğer aynı ise iki tane stick, 1 tane yuvarlak parasına geliyor. 200 gr sabunu 125 gr sabun fiyatına alabiliyoruz.

Evet tamaen aynılar.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(17/10/2011, Saat: 18:42)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17/10/2011, Saat: 14:05)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilenlere soralım, Tabac'ın yuvarlak sabunu ile stick olan sabunu aynı mı? Yani kokusu falan bire bir aynı sadece şekilleri mi farklı yoksa baştan sona farklı iki ürün mü? Eğer aynı ise iki tane stick, 1 tane yuvarlak parasına geliyor. 200 gr sabunu 125 gr sabun fiyatına alabiliyoruz.

Evet tamaen aynılar.

Bilgi için teşekkürler. Peki, stickleri kaba basabilme şansımız var mı yoksa kaptaki kadar sert mi o da?
(17/10/2011, Saat: 18:47)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17/10/2011, Saat: 18:42)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Evet tamaen aynılar.

Bilgi için teşekkürler. Peki, stickleri kaba basabilme şansımız var mı yoksa kaptaki kadar sert mi o da?

Evet aynı ser sabun. Da anlamıyorum nedir bu kaba basma hastalığı? Çubuk sabunların en büyük olayı yüze uygulamaktır zaten. O sayede çok kolay ve klaın köpük oluşturulur. Hem de cilt sabundan en iyi şekilde faydalanmış olur. Arkoyu da kaba basacağınıza yüzde uygulasanız daha iyi tıraşlar elde edersiniz.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Benimki sadece daha çok hoşa gitme olayı. Mutlaka dediğin gibi daha iyidir ama, öyle banyoda yarısı açılmış Arko paketi görüntüsü falan benim hoşuma gitmiyor. Biraz şekilciyiz herhalde. Blush
ben de ben de ....
Smile
(17/10/2011, Saat: 18:53)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimki sadece daha çok hoşa gitme olayı. Mutlaka dediğin gibi daha iyidir ama, öyle banyoda yarısı açılmış Arko paketi görüntüsü falan benim hoşuma gitmiyor. Biraz şekilciyiz herhalde. Blush
3 kişi stick alak 1 sitck 3 kişiye ilk etap da yeter gibi
Ankara ekibi ben 3 kişi ortak alalım diyorum. Varmısınız?
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
dustum acele etme
benim almanyaya gitme durumum var. netleşsin ona göre hareket edelim. ben fırsat olursa elden getirebilirim.
Saygılar
(18/10/2011, Saat: 02:03)ilkerxxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 kişi stick alak 1 sitck 3 kişiye ilk etap da yeter gibi
(18/10/2011, Saat: 10:31)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dustum acele etme
benim almanyaya gitme durumum var. netleşsin ona göre hareket edelim. ben fırsat olursa elden getirebilirim.
Saygılar
(18/10/2011, Saat: 02:03)ilkerxxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 kişi stick alak 1 sitck 3 kişiye ilk etap da yeter gibi

Valla Papazerigi eğer böyle bir fırsat çıkarsa çok sevinirim. Kesinleştiğinde bana da haber verirsen hesabına havale geçerim ya da döndüğünde hemen yatırırım. Mutlaka bir tane istiyorum ben de seramik kutusunda.
tabii ki ne demek. ama öncelikle benim kendimin bulabilmesi lazım Smile
gider gitmez bakayım ki alışveriş merkezlerinde filan bulamayacak olursak ebayden sipariş verip adresime gönderirsiniz gelirken de getiririm ben. havaleyle filan uğraşılmaz.
bir de süre belli değil ne kadar kalacağım filan. belki hiç bulamayacağım ve göndereceğiniz sabit bir adresim de olmayacak. Confused
ben gidince internete girer durumları anlık paylaşırım

(18/10/2011, Saat: 13:03)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla Papazerigi eğer böyle bir fırsat çıkarsa çok sevinirim. Kesinleştiğinde bana da haber verirsen hesabına havale geçerim ya da döndüğünde hemen yatırırım. Mutlaka bir tane istiyorum ben de seramik kutusunda.
ebay in almanya sitesi, ebay.de den bakarolun. almanyadan gönderilirse çok kısa sürede elimde olur.o yüzden..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  beyfendi.org TERRE tıraş sabunu hediye ediyor. sohayli 0 1,778 16/09/2021, Saat: 14:49
Son Yorum: sohayli
  Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu, Balm ve Losyon / Katılım Konusu ckeskin 134 69,713 09/06/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: Perseus
  Yeni Tabac Deodorant Cekilisi dikdik_s 102 29,100 01/11/2019, Saat: 09:24
Son Yorum: ErkanY.
  Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu ckeskin 55 30,369 13/06/2017, Saat: 02:13
Son Yorum: crionics
  Faena Geltir LE Tıraş Sabunu ckeskin 305 195,515 09/10/2015, Saat: 19:03
Son Yorum: dikdik_s
  Lush Traş Kremi veya Diğer Lush Ürünlerini İsteyenler? ckeskin 36 36,303 22/07/2015, Saat: 11:08
Son Yorum: ckeskin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: