Ense tıraşı
Arkadaslar merhaba,

Youtube da tıraş videolarını gezerken denk geldim paylaşmak istedim. Elemanlar sırtlarını kollarını vs nereleri varsa tıraşlıyorlar.

Acıkca sunu belirtmeliyim ki benim asla yapmayacagim bir sey olmakla birlikte velev ki gitsem o bes bıcak cooooooook dolar tasar Smile oradaki elemanlar yetmez beni tıraşlamaya Smile

saka bir yana asıl ensemi nasıl tıraşlarım diye ararken denk gelen bu video aşağıda.

ense tırası ise yine tekniklerine cok faydalandıgım geo fatboy dan. ustad bu işi biliyor

Selamlar,

ense tıraşı

edit: yanlıs girdi
bir süre ensemi m3le kendim tıraş ettim arada sırada kıl dönmesi oldu , bıraktım ense için en iyi elektrikli saç kesme aletleri

saygılar
ense tıraşı için en iyi yöntem
önce makine ile cizgi yapıp sonra ustura ile temizlemek

elektrikli makinelerden moser replikaları 20 liraya kolayca heryerden bulunabilir

bende bu yolu kullanıyorum

tıraş esnasında ise büyük aynaya sırtınızı dönmeniz
elinizede küçük bir ayna alarak elinizdeki aynaya bakıp
"görerek kesmeniz" kusursuz bir ense tıraşına imkan saglar

recep ivedik vari bir kıl örtüsüne sahip oldugumdan

10 günde bir ensem bozuluyor
15 16 yaşımdan bu yana ense tıraşımı en geç iki haftada bir kendim yeniliyorum

alışınca gayet kolay
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Benim de yapmayacağım bir şey sırtımı tıraş etmek. Ancak göğüs ve karın kıllarımı makine ile 6-7mm olacak şekilde kısaltırım yaz ayları. Gülebilirsiniz isterseniz, ancak benim gibi vücut kıl oranınız yüksekse bunu yaptığınızda yazın ne kadar ferahlayacağınızı ve rahatlayacağınızı tarif etmem mümkün değil.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
sırt göğüs kadar kıllı ise kesinlikle tıraş edilmeli

heryerde kıla tahammül edilebilir ama
sırtda olmuyor

çevre kirliliği

bunun içinde bodygroom makineleri öneririm
(20/06/2012, Saat: 22:18)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sırt göğüs kadar kıllı ise kesinlikle tıraş edilmeli

heryerde kıla tahammül edilebilir ama
sırtda olmuyor

çevre kirliliği

bunun içinde bodygroom makineleri öneririm

Valla ben bu konuda cok kararsiz kaldim. Benim de sirtimda azimsanmayacak kadar kil var. Ama kesmeye korkuyorum daha beter cikar diye. Makine ile alinca ayni sekilde cikacaksa sorun yok ama fazlalasacaksa naparim bilmiyorum acikcasi. Bir de herkes kesildikten sonra cikarken acayip kasinti yapar alan diyor. Deneyeniniz var mi iyice beter mi oluyor yoksa eski haline gelene kadar kilsiz bir sirt ile dolasailiyor musunuz?
yapıyorum ben sırtı bodygroom remington ile

kaşıntı tahriş artma vs yok

iki uc saç tıraş makinesi gibi makas gibi
kesiyor

ortadaki elekli sistem tıraş makinelerindeki gibi
oda sıfırlıyor

http://www.hepsiburada.com/Liste/remingt...d=26012161

philipsdeki kısa pil süresi sorunu bunda yok
bu iş için en ideal alet bu
Peki "son ihanet"e girmiyor mu sayin admin Smile sayende forumla birlikte geleneksel tirasla tanistik sen yine makine diyon nolcak o kadar alet jilet sabun firca Smile

Saka bir yana neden geleneksel yontem yerine bu aletleri oneriyorsun jilet ile daha guzel sonuc aliyordum oysaki
Hatta philipsin su aletine de sahibim boyle birsey arayan herkese oneririm makine gucu mukemmel bir tek aparati ile tum islerimi gordum. Sacimi kestim sakalimi kestim digerlerine ihtiyac bile duymadim. Satsam satamam herhalde artik Smile Jilet ile tanistim ve cok memnunum sirtimi tek basima alamiyorum maalesef elim uzamiyor ebayda cesitli aparatlar gordum tabiri caizse "sopa" ama buralarda yoklar Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cumhuriyet tıraşı! Zireæl47 2 877 31/10/2023, Saat: 01:02
Son Yorum: Zireæl47
  Jiletli Ustura Tıraşı Videom Efrasyab 48 23,720 26/06/2019, Saat: 16:14
Son Yorum: osaka23
  Güzel bir ustura tıraşı videosu Lord Sparhawk 30 52,832 15/08/2018, Saat: 13:58
Son Yorum: flame2013
  Maestro Livi ile Ustura Tıraşı Chinaski 7 6,272 26/07/2016, Saat: 14:21
Son Yorum: Mauser
Wink Erkek Adam(!) Tıraşı Hellhound 8 9,383 17/03/2015, Saat: 13:43
Son Yorum: Eskiuyebyr
  Futur Tıraş Videom (Günün Tıraşı) linguist 43 62,835 01/02/2015, Saat: 14:24
Son Yorum: eskiuyemnt
  Dizide Sinekkaydı Sakal Tıraşı Kalfa 1 4,871 23/12/2014, Saat: 00:12
Son Yorum: hbbsabuncu
  6 Aylık Sakal Çelik Ustura Tıraşı tamer26 5 11,230 17/04/2013, Saat: 13:58
Son Yorum: Fallschirmjäger

Hızlı Menü: