Merhaba
Hoşgeldiniz. Bol köpüklü, mis kokukulu tahrişsiz tıraşlarınız olsun.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Hoşgeldiniz Komşum keyifli tıraşlar dilerim size. Alma niyetiniz var madem yeni iki ilan vardı. R41 ve r106 (r89 baslik ama sap farklı) satılıyor en çok talep ve tavsiye edilen ürünler boşuna sıfır iki katı vermeyin.
Hoşgeldiniz
Herkese çok teşekkürler.

(21/09/2019, Saat: 18:18)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz Komşum keyifli tıraşlar dilerim size. Alma niyetiniz var madem yeni iki ilan vardı. R41 ve r106 (r89 baslik ama sap farklı) satılıyor en çok talep ve tavsiye edilen ürünler boşuna sıfır iki katı vermeyin.

Öneriniz için teşekkür ederim. Şimdilik elimdekilerle idare etmeyi planlıyorum. Daha markalar ve modeller konusunda çok bilgisizim. Diğer yandan agresif veya mild tercihim de tam oturmuş sayılmaz. İlerleyen zamanlarda kendime uygun ürünlere yöneleceğim.
Hoş geldiniz
Herkese tekrardan selamlar. Başlıkta belirttiğim ekipmanlar ile birkaç tıraş gerçekleştirdim. Elim yavaş yavaş alışıyor yanakta sinekkaydı tıraş elde ediyorum ve çene dönümünde tahriş yok gibi birşey. Bıyık bölgesinde neredeyse her sefer yaşadığım birkaç küçük ısırığı saymazsak tek sıkıntım boyun bölgesi kaldı. Oranın tıraşında permasharp ile bolca çekme, ısırma yaşıyorum. Diğer jiletleri denemedim daha. Tıraş sonrasında da cilt şapı ve balsama rağmen sivilce oluşumunun önüne geçemedim. Yanak bölgesindeki gibi bir sinekkaydı tıraş olamadığım da aşikar. Ancak yine de azimle devam edeceğim. Sanırım problemim sakal haritamı çıkarmamış olmam. Aslında sakal çıkış yönüne mümkün mertebe dikkat ediyorum ama yine de detaylı bir harita ve elimin kas hafızasının oluşması için zaman tanımam gerekiyor.
Keyifli tıraşlar.

Not: komşu hitabı çok hoşuma gitmiş olsa da sanki ağzımda ve yazımda eğreti duracakmış gibi hissediyorum. Ne zaman pek kaliteli bir tıraş olabilirsem o zaman komşu hitabını haketmiş biçimde kullanacağım ?
(29/09/2019, Saat: 00:16)isyanulan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese tekrardan selamlar. Başlıkta belirttiğim ekipmanlar ile birkaç tıraş gerçekleştirdim. Elim yavaş yavaş alışıyor yanakta sinekkaydı tıraş elde ediyorum ve çene dönümünde tahriş yok gibi birşey. Bıyık bölgesinde neredeyse her sefer yaşadığım birkaç küçük ısırığı saymazsak tek sıkıntım boyun bölgesi kaldı. Oranın tıraşında permasharp ile bolca çekme, ısırma yaşıyorum. Diğer jiletleri denemedim daha. Tıraş sonrasında da cilt şapı ve balsama rağmen sivilce oluşumunun önüne geçemedim. Yanak bölgesindeki gibi bir sinekkaydı tıraş olamadığım da aşikar. Ancak yine de azimle devam edeceğim. Sanırım problemim sakal haritamı çıkarmamış olmam. Aslında sakal çıkış yönüne mümkün mertebe dikkat ediyorum ama yine de detaylı bir harita ve elimin kas hafızasının oluşması için zaman tanımam gerekiyor.
Keyifli tıraşlar.

Not: komşu hitabı çok hoşuma gitmiş olsa da sanki ağzımda ve yazımda eğreti duracakmış gibi hissediyorum. Ne zaman pek kaliteli bir tıraş olabilirsem o zaman komşu hitabını haketmiş biçimde kullanacağım ?

Komşum böyle devam tekniğiniz zamanla oturacaktır. Boyun altı tıraşlarınızda tersten almamaya çalışın lütfen tam haritanızı çıkarmadıysanız yanlışlıkla tersten veya yandan kesiyor olabilirsiniz. Bunda jilet faktörüde var ayrıca bazı jiletler bende sivilcelenme yapmıştı o yüzden değişik jiletler denemenizi öneririm.

Son olarak sivilcelenme için şap bende iyi gelsede sizde sorun devam ediyorsa eczanelerde satılan sudocrem alanilirsiniz bende işe yaramıştı hala ara ara gece yatmadan kullanırım.
Valla zevkle okudum komşum hoş geldin sıhhatler olsun Smile
(29/09/2019, Saat: 01:04)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum böyle devam tekniğiniz zamanla oturacaktır. Boyun altı tıraşlarınızda tersten almamaya çalışın lütfen tam haritanızı çıkarmadıysanız yanlışlıkla tersten veya yandan kesiyor olabilirsiniz. Bunda jilet faktörüde var ayrıca bazı jiletler bende sivilcelenme yapmıştı o yüzden değişik jiletler denemenizi öneririm.

Son olarak sivilcelenme için şap bende iyi gelsede sizde sorun devam ediyorsa eczanelerde satılan sudocrem alanilirsiniz bende işe yaramıştı hala ara ara gece yatmadan kullanırım.

Öneriniz için teşekkür ederim. Sudocrem evde mevcut. Bundan böyle önce oğlanın poposuna sonra da benim yüzüme kullanacağız Big Grin
Hoşgeldiniz keyifli tıraşlar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 768 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,492 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 622 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,694 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 692 01/05/2023, Saat: 15:49