bende geleneksel tıraş severim
büyük altay oleyy Smile

hoş geldiniz
Foruma hoş geldiniz, Edremit'e selamlar.
"A Samurai always wears two swords."
(07/10/2019, Saat: 18:02)mrden Adlı Kullanıcıdan Alıntı: herkese bol köpüklü tahrişsiz tıraşlar. adım ömürden özdemir. forumu uzun süredir takip ediyorum. aktif on saati geçirip, bir kaç fırça bir kaç jilet bir kaç sabun deneyince artık kendimi komşulara tanıtma vakti geldiğini düşündüm. balıkesir edremitte yaşıyorum muhasebeciyim. tıraş olmayı hiç bir zaman 'cızz kaka' diye bakmadım. özellikle sakal bırakma moda olup herkes işid militanı gibi gezince daha bir sinek kaydı tıraşa yöneldim. berberde ustura tıraşına bayılırım (iki tane berberim hariç başka berberde olmam cilt hassas), haftalık sakalım olursa tek bıçaklının koruma haznesini kırar olurdum onun dışında kartuşlular ile oluyordum. ta ki mach 3 beni tıraştan soğutuncaya kadar. geleneksel tıraşa başlayalı yedi sekiz ay oldu. ufak tefek temin ederek başladım. forum sayesinde internet tedarikçilerini öğrendim. ürün yelpazemi genişlettim. geleneksel tıraş ucuz olur diyorlar belki evet ama aslında çok pahalı oluyor insan ister istemez bu işi hobiye döküyor ve her gördüğünü almak istiyor.

Hoşgeldiniz komşum, gerçekten de komşu sayılırız. Ben de Çanakkaleliyim. Smile Hazır cennet gibi Edremit' den birini bulmuşken, Doğal Edremit Zeytinyağlı Sabunu' nu hangi firmadan alalım. Gerçekten doğal olan hangisidir? İnternetten satışları var mıdır?
(08/10/2019, Saat: 14:34)ibrahimbayram Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz komşum, gerçekten de komşu sayılırız. Ben de Çanakkaleliyim. Smile Hazır cennet gibi Edremit' den birini bulmuşken, Doğal Edremit Zeytinyağlı Sabunu' nu hangi firmadan alalım. Gerçekten doğal olan hangisidir? İnternetten satışları var mıdır?

Komşum Aralık ocak ayı gibi yağ dökümleri hızlanır sabun yapılmaya başlanır. O dönem bana mesaj atın ben size hediye yollarım. Şunu da bilin kostiksiz zeytinyağı sabun olmaz. Mühim olan az kostikli olan var. Benim aldığım köylüler var sizin için iki üç kalıp alıp yollarım.

(08/10/2019, Saat: 10:09)Ricochet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: büyük altay oleyy Smile

hoş geldiniz

baktım bir kaç üstadımız var ksk'li ve altınordulu bizde izmirin parlak yıldızını ekleyelim bir amatör olarak.

(08/10/2019, Saat: 10:11)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Foruma hoş geldiniz, Edremit'e selamlar.

hoşbulduk üstad.
(08/10/2019, Saat: 14:56)mrden Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum Aralık ocak ayı gibi yağ dökümleri hızlanır sabun yapılmaya başlanır. O dönem bana mesaj atın ben size hediye yollarım. Şunu da bilin kostiksiz zeytinyağı sabun olmaz. Mühim olan az kostikli olan var. Benim aldığım köylüler var sizin için iki üç kalıp alıp yollarım.

Allah razı olsun sizden. Kostiksiz olamadığını biliyorum. Derdim de az kostikli olanı bulabilmekti. Çok sağolun. Yılın her dönemi bulabileceğimiz bir alışveriş kanalı var mı? Ya da sizin bahsettiğiniz o köylüler bu sabunları nerelerde ve nerelere satmaktalar?
Foruma hoşgeldiniz. Fethiye/Saklıkent taraflarından alıyorum ben de zeytinyağlı sabunu. Edremit'teki ile farkı görmek için gelip geçerken oradan da tedarik edeyim.. Smile
Finalde keyifli tıraşlar diyelim. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Hos geldiniz Komşum
Hoşgeldiniz aramıza.Selam ve sevgiler
(08/10/2019, Saat: 16:58)ibrahimbayram Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Allah razı olsun sizden. Kostiksiz olamadığını biliyorum. Derdim de az kostikli olanı bulabilmekti. Çok sağolun. Yılın her dönemi bulabileceğimiz bir alışveriş kanalı var mı? Ya da sizin bahsettiğiniz o köylüler bu sabunları nerelerde ve nerelere satmaktalar?

benim aldığım aile kendi için zeytinyağlarının sıkımından sonra kendileri için üretiyorlar onlardan alıyorum. bir dostum var satış yapan https://www.olivenuszeytincilik.com/ sitesi adı sinan ürünleri güzeldir, sabunda satmakta fakat hiç kullanmadım ürününü.

(08/10/2019, Saat: 17:02)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Foruma hoşgeldiniz. Fethiye/Saklıkent taraflarından alıyorum ben de zeytinyağlı sabunu. Edremit'teki ile farkı görmek için gelip geçerken oradan da tedarik edeyim.. Smile
Finalde keyifli tıraşlar diyelim. (:

ibrahim bayram komşuma söz verdim aralık ocak ayı gibi hatırlatırsa yollayacağım size de hediye olarak yollayabilirim. bu bölgeden alacaksanız çarşamba günleri edremit cuma günleri havran pazartesi günleri burhaniye pazarları kuruluyor. köylüler kendi sabunlarını satıyor.

(08/10/2019, Saat: 17:32)ugur10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hos geldiniz Komşum

hoş gördük komşum

(08/10/2019, Saat: 17:42)astana71 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz aramıza.Selam ve sevgiler

hoşgördük komşum. saygılar bizden
(08/10/2019, Saat: 17:49)mrden Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ibrahim bayram komşuma söz verdim aralık ocak ayı gibi hatırlatırsa yollayacağım size de hediye olarak yollayabilirim. bu bölgeden alacaksanız çarşamba günleri edremit cuma günleri havran pazartesi günleri burhaniye pazarları kuruluyor. köylüler kendi sabunlarını satıyor.
Teklifiniz yetti hocam çok teşekkürler zira elimde oldukça stok var diye hatırlıyorum şu an. Sadece farkı görmek adına denk geldiğinde alırım oralardan. (:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba Tıraş Severler! yucelyilmaz 9 2,649 30/04/2022, Saat: 20:16
Son Yorum: muhendisbey
Photo ONDÜLA Tıraş Makinesi Mutlu68 4 2,187 04/01/2022, Saat: 13:38
Son Yorum: habaz
  Dört aylık geleneksel tıraşçı levtrotsky 11 2,921 29/09/2021, Saat: 16:28
Son Yorum: Schumi
  Merhaba Tıraş Dostları(Tiyatrocu) Tiyatrocu 5 2,419 19/04/2021, Saat: 14:05
Son Yorum: Tiyatrocu
  İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. Emir_ 26 7,436 27/10/2020, Saat: 22:33
Son Yorum: Emir_
  8 yıllık mach 3 den sonra Geleneksel Tıraşa başlama Perseus 56 18,943 21/09/2020, Saat: 23:36
Son Yorum: element
  Yeni Tıraş Zidane 28 8,337 12/05/2020, Saat: 18:35
Son Yorum: V4Vamık
  Geleneksel tıraş dünyasına merhaba Fenotip 49 12,526 06/04/2020, Saat: 09:46
Son Yorum: BuraKaya55
  Merhaba memleketimin geleneksel traş severleri... dante 22 6,816 23/02/2020, Saat: 14:18
Son Yorum: Jaguar Paw
  Geleneksel Tıraş Tavsiye Silentsv 43 17,963 25/06/2019, Saat: 10:24
Son Yorum: ugur10

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: