Pearl Blaze
Arkadaşlar bu makinayı kullanan var mı? Pearl Blaze
(18/10/2023, Saat: 18:14)melih86 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu makinayı kullanan var mı? Pearl Blaze
Benim de merak ettiğim bir alet. Genel olarak yorumlar çok iyi. Sapının uzunluğu ve şekli nedeniyle satın almak istemedim. Kısa ve farklı tasarım saplı versiyonu çıksa almayı düşünürdüm.
Merhaba. Blaze'i ikinci makine olarak geçen hafta satın alıp kullanmaya başladım. Islak tıraşta bu ikinci ayım.. Haftada bir - iki gün jiletli usturayla, üç - dört gün ise makine ile tıraş oluyorum.

Orta agresiflikte fakat doğru açıyla konforlu şekilde sinekkaydı veren bir makine. Edwin Jagger 3ONE6 ayarında fakat yarı fiyatlı şık, gerçekten kaliteli bir alet. İki ayrı jiletle kullandım. Astra'yla da Rapira'yla da hoş bir tıraş deneyimi sundu. Jilet seçmiyor.

Hem göze, hem ele hem de yüze hitap eden bir alet yapmış Pearl Shaving.

Açıklık ayarı olmayan evladiyelik bir alet arayışında olanlar gönül rahatlığıyla tercih edebilir. Özellikle tıraş rutininu oturtup günlük veya gün aşırı veya üç günde bir tıraş olanlar için tercih edilebilecek konforlu bir alet.

Herkese esenlikler dilerim.
Ben de şeklini pek beğenmedim. Ancak tıraşı iyi ise bir denemek isterim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pearl L-55 Antik Märzen 0 100 09/04/2024, Saat: 16:35
Son Yorum: Märzen
  SATILIK: Pearl SS-04 Jiletli Tıraş Makinesi asrnnn 1 1,297 24/04/2023, Saat: 18:48
Son Yorum: asrnnn
Thumbs Up İNCELEME: Pearl Shaving SSH-05 Close Comb Tayyare Pilotu 15 6,325 09/01/2023, Saat: 21:26
Son Yorum: layken

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: