HomeLikeShaving Start
(29/10/2019, Saat: 01:22)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kral arthur

Aynen katiliyorum, Ukranya'nin da mild-orta agresiflikte olan cok guzel bir aleti var.

Smart Helix Apollo Light (https://smart-helix.com/products/36980355):

o7tzzm9a6hwwg008cg8oo08swswkgo.jpg
Ürünlere erişim problemi olmasa hepsini denemek isterdim.Bilindik ürünlerin dışında bir ürünü denemek ayrı güzel oluyor.
(20/10/2019, Saat: 22:56)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni cikan Rus uretimi tiras aleti. Ben siparisimi verdim ulasmasini bekliyorum.
Daha cok yeni ama kullanan birkac tirassever 1.18mm bicak acikligi olan modelinin etkinligini Muhle R41'e, hissiyatini ise RR Mambaya (R89 gibi) benzetiyorlar.  

https://homelikeshaving.ru/t-obraznye-britvy/start/

Set modelinin fiyati $150 ve 4 adet base plate ile geliyor, tekli olan modelinin fiyati $75.

FK-polish-1.jpg

Ozellikleri:
Bicak acikliklari: 0.69, 0.90, 0.90 (acik tarak), 1.18 мм,
Malzeme: Paslanmaz celik AISI 304,
Agirligi: 105 gram
Omur boyu garanti.
CNC Uretim

Merhabalar, hayırlı olsun.
Tasarımı, fiyatı ve rus malı oluşu nedeniyle Homelike shaving ile görüştüm. Toptan verecek stoğumuz yok dedi Smile
Butik çalışn firma ürünlerine Pttdeki sıkıntıda eklenince iyice ulaşılmaz hale getiriyor.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(29/10/2019, Saat: 18:59)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, hayırlı olsun.
Tasarımı, fiyatı ve rus malı oluşu nedeniyle Homelike shaving ile görüştüm. Toptan verecek stoğumuz yok dedi Smile
Butik çalışn firma ürünlerine Pttdeki sıkıntıda eklenince iyice ulaşılmaz hale getiriyor.

O urunleri aracisiz satmaya calisiyor olabilir, ama sorun sadece PTT degil.
Urunu almanin iki yolu var Paypal ki bizde yok, ve kredi kartlarinda sadece Rus kartlari kabul ediyor.
Ben ona bir soyleyeyim, Turkiye'deki problemi, belki fikrini degistirir.

Aleti gecen Amerikali arkadas kullandi, 0.9mm modelini ve Timelessin .95SB ile.
Etkinliklerini ayni buldugu, kullanim konforu acisindan Homelike'in jileti daha az hissettirdigini soyledi. Homelike'i daha konforlu bulmus.
ben 1.18mm modelini karsilastirmasi icin ona Charcoal Goods Lvl 3 yollayacagim bu hafta bakalim, ne diyecek.

Benimki daha bugun gecti elime, ilk tirasimi olacagim.
Aralikta yurtdisi kredi karti kabul etmeye baslayacaklarmis.
(30/10/2019, Saat: 21:03)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aralikta yurtdisi kredi karti kabul etmeye baslayacaklarmis.

Sağolun komşum güzel haber. Zira paypal kullanmak çok meşakkatli ben beceremiyorum.
Ekipmanlar:
Homelike Start 1.18 SB ve Paradigm Ti V1
Mammoth Sabun ve AS
LangleyCity ve Oumo Knot
Wizamet

Iki gunluk sakalimi, iki perde de (WTG - ATG) tiras ettim.
Homelike jileti Paradigm gore daha duz tutuyor. Paradigm jileti biraz egiyor.
Iki alet de jileti hissettiriyor, Homelikeda jilet hissiyati biraz daha fazla. Ama kesinlikle rahatsiz etmiyor.
Ilk perdede Homelike daha fazla sakal kesti, Homelike Paradigm'e gore biraz daha etkili, ama iki perde sonucunda iki alet de mukemmel yakinlikta sinek kaydi tiras verdi.
Bu aletler super akici oldugu icin, agresif bile olsalar, kullanimlari cok konforlu, iki aletle de ne bir kesik, ne kizarikli ve ne de tahris olustu.
After shave kullandigimda, yuzumde hicbir yanma olusmadi.
Iki aletin tiras konforu, etkinligi mukemmel derecede. Paradigm artik uretimde olmayan bir alet.
Toplamda da 50 civari uretilmisti, bulmak neredeyse imkansiz. Ama homelike satista olan ve fiyat olarak cok uygun bir alet.
herkese keyifli tiraslar.

20191030-031058.jpg

Komşum @CK89 sizin paylaşımlarınız ve yorumlarınızla tıraş aletinin forumda populeritesinin iyice arttığını düşünüyorum. Videoları derleyip sıraladığınız içinde ayrıca teşekkürler benim çok merak ettiğim bir tıraşa aleti oldu.
(30/10/2019, Saat: 22:23)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum @CK89 sizin paylaşımlarınız ve yorumlarınızla tıraş aletinin forumda populeritesinin iyice arttığını düşünüyorum. Videoları derleyip sıraladığınız içinde ayrıca teşekkürler benim çok merak ettiğim bir tıraşa aleti oldu.

Aslinda, aletlerle ilgili birkac kisinin yorumu olmasi daha saglikli.
Yurtdisinda cok guzel bir uygulama var pass-around diye, DFS'de yakinda pass-aroundu baslayacak bu rus aletin.
Firma iki adet tam set bagisladi DFS'e, isteklilere 10 gun kullanim icin setler gonderiliyor, kullanicilar olumlu veya olumsuz yorumlarini forumda paylasiyorlar.
Isteyen herkes pass-around'un parcasi olabiliyor. Pass-around bittikten sonra aletler acik artirma ile satiliyor, ve tum geliri foruma bagislaniyor.

Daha once Rexin, Carbon Shavingin, Tataranin vb. pass-aroundlari oldu.
Firmalar ve kullanicilar icin cok faydali oluyor.
(30/10/2019, Saat: 22:38)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha once Rexin, Carbon Shavingin, Tataranin vb. pass-aroundlari oldu.
Firmalar ve kullanicilar icin cok faydali oluyor.

Bu yoruma kesinlikle katılıyorum. Türkiyede olsaydı gerçekten forum için çok faydalı bilgiler toplanabilirdi. Böylece alet seçimini daha doğru yapabilirdik.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  HomelikeShaving Taiga CK89 28 16,601 08/10/2020, Saat: 10:56
Son Yorum: İsmetaltan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: