HomeLikeShaving Start
3 farklı bankadan kartımı kabul etmedi. 3d şifre yolluyor giriyorum ödeme reddedildi diyor. Bu sıkıntıyı yaşayan ve aşan var mı? Ne yapabilirim?
(27/02/2020, Saat: 22:01)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 farklı bankadan kartımı kabul etmedi. 3d şifre yolluyor giriyorum ödeme reddedildi diyor. Bu sıkıntıyı yaşayan ve aşan var mı? Ne yapabilirim?
Sadece rus kartları kabul ediyor diye biliyorum. Forumda bir tane satılık vardı galiba

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/
(27/02/2020, Saat: 22:41)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sadece rus kartları kabul ediyor diye biliyorum. Forumda bir tane satılık vardı galiba

GaRtBnX.....

https://www.instagram.com/gartshobby/

Tr kartları kabul edilcek deniyordu. 3d şifresi gönderince de kabul ediyor sanmıştım. Satan yok komşum hep kontrol ediyorum 2. eli. Sad Cevap için sağolun.
Tırasını cok begendim. Guzel alet. En agresifi benim icin yarım tık agresif. Mild i denemedim ama genel tıras hiisyatı olarak guzel makine cidden begendim.
Tişikkirlir Sipirmin.
Bu aletin r41'e yakın olan başlığı hangisi?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Açıkçası hiç beğenmedim . Sap kısmı gereğinden fazla ağır ve yorucu oluyor . Sapın ağırı olmasından dolayı dengeyi ayarlamak ve açıyı dengelemek de sorun yaratıyor.
(27/02/2020, Saat: 23:49)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Açıkçası hiç beğenmedim . Sap kısmı gereğinden fazla ağır ve yorucu oluyor . Sapın ağırı olmasından dolayı dengeyi ayarlamak ve açıyı dengelemek de sorun yaratıyor.
Rocca yerine alınmaz mı diyorsunuz o zaman?

Rocca daha iyi .
(27/02/2020, Saat: 23:07)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu aletin r41'e yakın olan başlığı hangisi?

0,90 guzel baslık. R41 degil ama aynı takın tırası veriyor.
Tişikkirlir Sipirmin.
(27/02/2020, Saat: 22:49)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tırasını cok begendim. Guzel alet. En agresifi benim icin yarım tık agresif. Mild i denemedim ama genel tıras hiisyatı olarak guzel makine cidden begendim.

Hangi Gap acikligini kullandin Serdar abi . Bu yorumun kapali tarak 0.90 mi yoksa 1.18 icinmi gecerli .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  HomelikeShaving Taiga CK89 28 16,435 08/10/2020, Saat: 10:56
Son Yorum: İsmetaltan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: