HomeLikeShaving Start
(06/06/2020, Saat: 01:05)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yenilerinde (316'a gectiginden beri), polisaj kalitesini cok artirdi.
Eskileri iyi degildi.

Kutusundan yagli capakli ciktiysa, isleme sonrasi, temizlemeden koymuslar. Kotu olmus.

GC .84 daha Start .90'a yakin, 1.18 ikisine gore agresif, jileti hissettiriyor.
Bende kazima, tahris gibi problemler olmadi, hatta gunluk tirasta da kullandim.

Size aletin uymamasina uzuldum...
Merhaba komşum,

Senden bir konuda yardım rica edeceğim. Ben homelike shaving in kendi web sitesinden start 1.18 sipariş vermek istiyorum. 75 usd fiyat var artı 24 usd de kargo bedeli var. Benim merak ettiğim iki konu var, birincisi şuan ürün sevkiyatında ülkeye girişte sorun oluyor mu? İkincisi ise buna ek olarak vergi ne ödeyeceğim? Bir de bu şekilde satın almamı önerir misin firma ürünü doğru düzgün yollar mi?

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(06/06/2020, Saat: 21:05)KurtaranS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba komşum,

Senden bir konuda yardım rica edeceğim. Ben homelike shaving in kendi web sitesinden start 1.18 sipariş vermek istiyorum. 75 usd fiyat var artı 24 usd de kargo bedeli var. Benim merak ettiğim iki konu var, birincisi şuan ürün sevkiyatında ülkeye girişte sorun oluyor mu? İkincisi ise buna ek olarak vergi ne ödeyeceğim? Bir de bu şekilde satın almamı önerir misin firma ürünü doğru düzgün yollar mi?

Benim Amerikadan Turkiye'ye gonderdigim kargo ulasti ama 3 ay kadar surdu.
Rusya Turkiye'yi bilmiyorum.

En son aleti aldigimin uzerine epey zaman gecti.
Son zamanlarda Turkiye'den alan arkadaslar sorulariniza daha dogru cevaplar verecegine inaniyorum.
Rusya'dan verdigimiz siparis uc haftada elimize sorunsuz ulasti dun. Biz de genelde Rusya'da ikamet ediyoruz ve surekli Russian Post kullandik, bugune kadar Turkiye'ye ulasmayan bir seyimiz olmadi. Fiyatlari da genelde uygundur.

Sent from my SM-J610F using Tapatalk
Çok teşekkürler komşularım

(05/06/2020, Saat: 22:17)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben malesef start 1.18 ile anlaşamadım
ürünü alalı aşağı yukarı 8 ay oldu
Makine kutusundan yağlı ve 1.18 kafasının bazı yerleri çapaklı çıktı
ilk negatif notu kutu açılımında aldı
nereden baksanız bakın en az 10 tıraş oldum
benim cildi malesef kazıdı
Tıraş sonrası şap testinde burun altı ve boyun bölgesinde müthiş yanma oldu
Yabancı forumlarda okuduğum da Game Çencır 90 a göre daha fazla cilet hissi vermekle beraber daha yumuşak bir tıraş vergiği yazılmış ama
bana göre Game Cencir Start a göre hem işçilik hem de verdiği tıraş olarak çok daha üstün bir makine
Bundan sonra herhangi bir START makine alacağımı sanmıyorum

Ümit abi 1.18 plaka agresif bir kafa ve özellikle 1-2 günlük tıraş sıklığında cildi yoruyor. .90 GAP aralığında olanı deneme imkanın olursa denemeni öneririm. Ben çok beğendim. Hemen Start kötü diye düşünme bence.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
(12/06/2020, Saat: 13:18)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ümit abi 1.18 plaka agresif bir kafa ve özellikle 1-2 günlük tıraş sıklığında cildi yoruyor. .90 GAP aralığında olanı deneme imkanın olursa denemeni öneririm. Ben çok beğendim. Hemen Start kötü diye düşünme bence.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Malesef Start ile iyi bir başlangıç olmadı. Bazen hayatta olmayınca olmaz ya “hah tam da öyle oldu” Big Grin

Beğeneler çoğunlukta iyi günlerde kullansınlar, sağlıkla...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Merhaba komşular, Birkaç gündür homelikeshaving sitesinde alışveriş yapmak istiyorum.
1.Paypel Türkiye'de yasak olduğu için kullanamıyorum.
2.Kredi kartında ödeme yapmak istedim bankadan kod geliyor, kodu girip ödemeyi onaylıyorum fakat ''ödeme geçici olarak yapılamıyor'' uyarısı geliyor
3.Sitede yer alan hesaba havale yapmak istedim havaleyi yaptım bu defa da banka bu hesaba Rusya dışında yapılan havaleleri kabul etmiyor sanırım.
Ne yapabilirim bu konuda, bu siteden alışveriş yapan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Saygılarımla...
@"Amokachi" komşum, 2. el almayı düşünürseniz alınık ilanı açabilirsiniz. Elinde olup satmayı düşünen bir komşumuz çıkabilir.
(23/09/2020, Saat: 17:21)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Amokachi" komşum, 2. el almayı düşünürseniz alınık ilanı açabilirsiniz. Elinde olup satmayı düşünen bir komşumuz çıkabilir.

Anladığım kadarıyla sitelerinden sipariş veremeyeceğim. Ruslar güzel şeyler üretiyorlar fakat pazarlama konusunda maalesef aynısını söyleyemiyoruz. Biraz Amerikadan ve Çinden ders almalılar e-ticaret ve marka konusunda Big Grin
Nüfus fazla olunca ekonomileri kendilerine yetiyor galiba Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  HomelikeShaving Taiga CK89 28 16,589 08/10/2020, Saat: 10:56
Son Yorum: İsmetaltan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: