Sakalların Beyazlamasında After Shave İle Kolonyanın Etkisi
(25/06/2012, Saat: 21:23)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sorumun, ''teketek'' programından çıkış alması pek iyi olmadı galiba. bardakçı’nın sevmeyenleri de maşallah nerdeyse 'voltran'ı oluşturacak kadar çokmuş forumdaSmile. neyse ben de biraz konunun dışına çıkarak birkaç kelam etmek isterim. m. bardakçı; evet bence de çok konuşuyor, evet bence de ezberci, evet bazen çok biliyorum havasına kendini fazla kaptırıyor, evet bazen insanlara çok yüksekten bakıyor, evet kendini beğenmiş tavırları hiç hoş değil, evet epeyce de sulu espiriler yapıyor. tamam yiğidi öldürelim ama hakkını da verelim. benim bildiğim ileri düzeyde ingilizce, fransızca, arapça ve farsça biliyor. musiki ve edebiyat ha keza. koleksiyonerlik de var. tarihe bakış ve yorumlarını genelde objektif bulurum. çok kitap yalamış yutmuş. süper bi ezberi var. türkiyenin sayılı entellektüellerindendir gözümde. bütün insani zaaflarına rağmen kendisine saygı duyuyorum. belirtmek istedim. bu aramızda bi soğukluğa neden olur mu?Smile

her konuda popular kültür ve bilgi sahibi.derinlemesine yani gerçek bilgilemesine değil, bu özellik kimseyi uzman yapmaz,tv de konuşmak insanları guru yapsaydı mustafa topaloğlu kozmonot olurduWink
(25/06/2012, Saat: 21:49)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adam Cumhuriyet düşmanı, saltanat yalakası! Yapmayın sevgili arkadaşlar Dodgy

Hocam boyle bir izlenime kapilamamistim boyleyse benim hatam ama bu gozle de bakmamistim kendisine :/
Bu saatten sonra istedigi kadar saltanat yanlisi olsun ama osmanli hanedaninin etkisi artik islemez bizim ulkeye cok sukur Cumhuriyetimizi yikamazlar.
(25/06/2012, Saat: 21:36)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ama oradaki kadina salak muammelesi yapinca sinir oluyorum niye karsi cinsi eziyorlarki

Tabi bir de bu huyu var eklemeden olmazSmile

@canbaz burası bir tıraş forumu ve biz sen de dahil olmak üzere bütün tıraş yoldaşlarımızı seviyoruz dostum merak etmeBig GrinBig Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Beyazlayan sakallari, biyiklari boyamak için just for men diye bir urun gordum. Bunu kullanan arkadaslar var mi ? Yada baska bir urun tavsiyesi olan ?
Hic sakal birakan yok onu anladimda biyik birakanlardami yok beyler..
Yoksa kimsede beyaz mi yok anlamadim Smile
Hocam doğal bir yöntem var işe yaradığı söyleniyor çörek otu yağı araştırın

GT-I9295 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@d0vo, bilimsel bir cevap olmayacak ama aftershave ve kolonyanin beyazlattigini sanmiyorum. Herhalde 15-16 yildir sakalliyim. Sadece yanak kismini tras ediyorum. Gecen yil 2-3 ay tras oldum tamamen. Onun disinda ceneme aftershave degmis degil Smile Cenem beyaz, biyiklar ve saclarda hic yok mesela. Tabi birde sorunu tam okusaymisim Big Grin
Tesekkurler ehkaa hocam arastircam.

Olur oyle seyler marvin ustad Smile aftershave beyazlatir mi bilmemde. Cocukken kafaya kolonya dokmek saci erken beyazlatir derdi buyuklerimiz, belki aynisi sakal icinde gecerli olabilir.
Bende kolonyanın sakalları ağarttığına inanlardanım. En yakın örneği babamdır her tıraştan sonra kolonya dökerdi, amcalarımda öyle. Babam 1955 doğumlu saçlar dökülmemiş ve hala simsiyah boya yok, fakat sakallar bembeyez. Ben ise sanırım dayıya çektim saçlar son 5 yılda acayip döküldü.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(21/04/2019, Saat: 17:11)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende kolonyanın sakalları ağarttığına inanlardanım. En yakın örneği babamdır her tıraştan sonra kolonya dökerdi, amcalarımda öyle. Babam 1955 doğumlu saçlar dökülmemiş ve hala simsiyah boya yok, fakat sakallar bembeyez. Ben ise sanırım dayıya çektim saçlar son 5 yılda acayip döküldü.
Saçımda ve sakalımda numunelik de olsa beyazlar var. Ağarttığına ben de inanıyorum gerek saç gerekse sakalı..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hattric Classic After Shave onur7 4 2,656 02/03/2021, Saat: 13:57
Son Yorum: onur7
  Pitralon Classic After Shave onurstyle 18 22,904 12/02/2021, Saat: 11:39
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Old Spice Classic After Shave eggman 39 49,187 19/09/2020, Saat: 14:41
Son Yorum: Mustafa40
  After Shave Bir Zorunluluk mu? Niko 64 36,270 13/09/2020, Saat: 22:46
Son Yorum: klasik63
  Proraso After Shave Balsam totan35 14 22,971 13/09/2020, Saat: 13:04
Son Yorum: Cemtb
  Yves Rocher - After Shave Balm zorba58 46 55,279 10/09/2020, Saat: 01:03
Son Yorum: nakres35
  Kiehl's Post Shave Repair Gel Chinaski 28 26,296 30/06/2020, Saat: 01:56
Son Yorum: dr_green
  Aqua Velva After Shave losyon eternal77 24 34,439 04/06/2020, Saat: 12:59
Son Yorum: Serjames
  Top 5 After Shave Losyon Eskiuyebyr 53 67,388 23/03/2020, Saat: 22:25
Son Yorum: FurkanY
  Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) FloydianDM 19 27,738 08/03/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: umok

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: