Perma Sharp Süper Jilet
(31/12/2019, Saat: 00:03)sinekaydı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesiklikle en alttaki (ön yuzunde gillette yazan) perma sharp en iyisi bence.

Impadan dahil(dukkana gittigimde soylemistim de ve cevap olarak mustafa bey "gillette bilerek kaliteyi dusuryor demisti) pekcok farkli perma sharp aldim ve keskinligi rezildi hepsinin
On yuzunde gillette yazan perma sharpi özdilek ten oylesine aldim ve bayildim  tum paketleri aldim peşinden

En alttaki en iyisi ise kalite yükselmiş olmuyormuSmile
Ben en çok üzerinde 'Özel Sistem' ve 'Gilette' yazamayan versiyonu ile anlaşıyorum. Resime göre (#919.yorum) üst ikili hem daha konforlu hemde daha keskin geliyor bana.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Özel sistem yazan daha konforlu ve keskin bana göre. Ağız yapısı daha küt gibi.
https://beyfendi.org
Komsular ben uzun sure arayis icindeydim. Konfor (hizli tras) , keskinligi iyi bir jilet ariyordum. Bir suru marka denedim ,feather , personna , derby usta , wilkinson vs vs. en sonunda uzerinde gillette yazan perma sharplardan aldim 1 tane. Pek umudum yoktu ama sonuc mukemmeldi. Konfor muthisti ,hic sakalimi cekmiyor ve keskinlik feather’in 1 tık altı geldi. Dedim aradigim jileti buldum hemen toplu siparis gectim 40 paket .
Her sey cok guzel gidiyordu ama bir kac paket sonra arada konfor problemleri yasamaya basladim. Sabunu iyi kopurtemesim heralde dedim fln. (Sabun cella hic degistirmedim) ama bu olay 1,2,3 oldu en sonunda sakalimi cektigi yerde gittim feather jilet taktim hemen super bir tras oldum. Sonuc olarka permasharp bicaklarin stabil kaliteye sahip olmadigini kanaat getirdim Sad

Simdi ne onerirsiniz feather bu kadar iyi onunla niye olmuyosun diyebilirsiniz . Feather cok keskin hizli trasta cizikler olabiliyor ayrica cok pahali . Permasharp iyiydi ya :/

simdi buna bir alternatif ariyorum ne onerirsiniz.
Fiyatı nispeten feather'dan uygun olan gillette 7 o'clock sarı ve gillette nacet önerebilirim. Muhtemelen kullanmış olabilirsiniz ama astra yeşil'de perma-sharp'ın yerini alabilir. Keskin ama huysuz bic olabilir. Sürekliliği olmayan dorco prime'ı da belki beğenebilirsiniz.
(31/12/2019, Saat: 12:44)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Özel sistem yazan daha konforlu ve keskin bana göre.  Ağız yapısı daha küt gibi.

Sahte olmasın aldıklarınız. Güvenilir bir yerden satın alın bence.
https://beyfendi.org
Cok merak ediyorum ayni kutudan biri iyi ,biri kotu jilet nasil cikiyor. Neden stabil degil bicaklar
(03/01/2020, Saat: 02:58)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatı nispeten feather'dan uygun olan gillette 7 o'clock sarı ve gillette nacet önerebilirim. Muhtemelen kullanmış olabilirsiniz ama astra yeşil'de perma-sharp'ın yerini alabilir. Keskin ama huysuz bic olabilir. Sürekliliği olmayan dorco prime'ı da belki beğenebilirsiniz.

Gillette 7 ve nacet hic denemedim , astra yesili pek sevmedim bir sans daha verebilirim uzun zaman oldu.

Keskin ama huysuz olmasin Smile mesela derby usta var cok keskin gercekten ama konfor yok. Konfor 2. Tirastan sonra geliyor . 2. Trastan sonra permasharp gibi oluyor derby usta. Permasharp’daki konforu hic birinden alamadim simdiye kadar.
bir haftalık sakalımda fatip taraklı makinemde tek perdede gayet temiz ve tahrişsiz bir traş çıkardı.
genelde jiletli usturamlada kullanıyorum konforlu traşlar çıkarıyorum.bana en uygun jiletin bu olduğuna kesin kanaat getirdim artık.
Günü birlik sakalda yorucu ama yarın 1 haftalık sakalda bir deneme yapacağım yazarım
Tıraş aleti  

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,847 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Jilet Tavsiyesi Aedan 221 158,031 25/08/2023, Saat: 10:20
Son Yorum: sohayli
  Jilet satış sitesi hak. telemcii 2 1,268 24/07/2023, Saat: 23:38
Son Yorum: telemcii
  Jilet Stoku ne kadar olmalı? erdsde 59 32,496 31/05/2023, Saat: 17:20
Son Yorum: arandur
  BAİLİ BR-176 İçin jilet önerisi. Umut islam 3 849 28/05/2023, Saat: 22:01
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,743 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,064 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 41,265 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  Derby extra jilet BigHillMe 366 383,387 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,681 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: