Perma Sharp Süper Jilet
yeni uretim olandan antalya ozdilek marketten aldim iki kutu denemek icin eski plastik kutulu olanda var bir miktar bana iyi geldi iki temiz tiras cikardi bakalim ucuncude napacak ama konfor olarak da iyi sanirim yurt ici kolay bulunabilirligi ile hala rakipsiz.yesil astra ve perma sharp aslinda yeter de iste insanoglu doyumsuzuz...
Komşum eski üretimden 100 luk aldım beğenmedim diye hediye ettim sattım dağıttım. Bir yıl sonra teknik öyle ilerledi ki yeni seriye hayret ettim beğendim.
@mustbe ben eski seri plastik kutuludan da bir miktar kullandim ve hala az da olsa elimde var karton kutu olanin eskiside yeni lazer yazilisida denedim perma sharp cidden iyi jilet eskiside yeniside el aliskanligi cilt sorunu yada her ne sebeple olursa begenmeyen de olacaktir tabiki de ben gaza gelip aldigim 100 lu sharklari r41 le ara ara kullanip eritme derdindeyim permaya yesil astraya bu kadar haksizlik yapmamak lazim dogru makine dogru jilet dogru teknikle cidden secenek cok...
Ozdilek'ten aldigim, ustunde gillette yazan yeni perma-sharp beni de memnun etti

Yeniden keskin olmus Perma Sharp!?
(17/06/2019, Saat: 00:36)sinekaydı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ozdilek'ten aldigim, ustunde gillette yazan yeni perma-sharp beni de memnun etti

Yeniden keskin olmus Perma Sharp!?

Ben o hissiyatı tecrübeden mi diye hissettim fakat dediğiniz gibi belki yeni seri özel sistem serisini beğenmeyenler için iyi bir jilet olmuştur Smile
Eskiyi denemek kısmet olmadı ancak yakın tıraş olanı uzun süredir kullanıyorum. Geçen 20'lik kutu aldım. Bana en iyi gelen jilet oldu. Keskinliği fevkalade yüzde akıyor. Ancak konfor bir tık eksik gibi bazen çok iyi geliyor bazen tahriş yaratabiliyor. Benim tekniğimle de alakalı olabilir.
(17/06/2019, Saat: 01:49)Legend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eskiyi denemek kısmet olmadı ancak yakın tıraş olanı uzun süredir kullanıyorum. Geçen 20'lik kutu aldım. Bana en iyi gelen jilet oldu. Keskinliği fevkalade yüzde akıyor. Ancak konfor bir tık eksik gibi bazen çok iyi geliyor bazen tahriş yaratabiliyor. Benim tekniğimle de alakalı olabilir.
Komşum teknik, yüz hazırlığı, sabun vs çok etkiliyor. Bazen mükemmel dediğiniz jilet bile başarısız bir sabuna ya da düzgün yapılmayan yüz hazırlığına kurban gidiyor..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(17/06/2019, Saat: 01:55)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum teknik, yüz hazırlığı, sabun vs çok etkiliyor. Bazen mükemmel dediğiniz jilet bile başarısız bir sabuna ya da düzgün yapılmayan yüz hazırlığına kurban gidiyor..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Haklısın komşum bunu da geçen bir kaç tıraş önce fark ettim. Aslında tıraş kremini veya sabununu iyi hazırlamadığımı aceleye getirdiğimi anladım. O zamanlar tahriş daha çok artıyor. Zaten tıraş esnasında bir şeylerin ters gittiğini jilet yüzde akarken anlıyor insan neticeyi kolonyayı yüze sürünce anlıyor. Konforlu tıraş için sabuna verilen suyun miktarı bile çok önemli. Ayrıca en son ne zaman tıraş olduğu vs gibi bir çok etken var. O yüzden geleneksel tıraşta bir ürüne iyi veya kötü demeden önce, düzgün hazırlıkla birden çok denemeden sonra karar verilmeli. Mesela artık vazgeçilmezim arko sabuna elim pek gitmiyor. Çünkü yakın tıraş vermiyor. Ciltte kuruyup katman bırakıyor buda yakın tıraşı zorlaştırıyor. Bunu ilk zamanlar kullandığım aletin mild olmasına bağlıyordum ama sabunla alakalıymış. Velhasıl kelam geleneksel tıraş dipsiz bir kuyu gibi devamlı yeni şeyler öğreniyor insan..
(17/06/2019, Saat: 02:16)Legend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haklısın komşum bunu da geçen bir kaç tıraş önce fark ettim. Aslında tıraş kremini veya sabununu iyi hazırlamadığımı aceleye getirdiğimi anladım. O zamanlar tahriş daha çok artıyor. Zaten tıraş esnasında bir şeylerin ters gittiğini jilet yüzde akarken anlıyor insan neticeyi kolonyayı yüze sürünce anlıyor. Konforlu tıraş için sabuna verilen suyun miktarı bile çok önemli. Ayrıca en son ne zaman tıraş olduğu vs gibi bir çok etken var. O yüzden geleneksel tıraşta bir ürüne iyi veya kötü demeden önce, düzgün hazırlıkla birden çok denemeden sonra karar verilmeli. Mesela artık vazgeçilmezim arko sabuna elim pek gitmiyor. Çünkü yakın tıraş vermiyor. Ciltte kuruyup katman bırakıyor buda yakın tıraşı zorlaştırıyor. Bunu ilk zamanlar kullandığım aletin mild olmasına bağlıyordum ama sabunla alakalıymış. Velhasıl kelam geleneksel tıraş dipsiz bir kuyu gibi devamlı yeni şeyler öğreniyor insan..

Kelimesi kelimesine katılıyorum @Legend komşuma. Cildin yorulması, tıraş öncesi hazırlığın çok iyi yapılması, hayran olduğum Arko'nun yetersiz kaldığını görmem... Dipsiz kuyu, sürekli devam ediyor kişi öğrenmeye
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Yakın tıraş permasharp fecaatinden sonra almam dediğim jiletin eski üretimini buldum bakkalda aldım bakalım umarım anlatılanlar gibi iyi çıkar. O zaman kalan 3-5 paketi de alırım.

2b429d2e984eef95ef43d4d478fbe4b4.jpg
4662d23a025f549b413e121b03c563c3.jpg
17f057481acab54820c0036a17743e62.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,289 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Jilet Tavsiyesi Aedan 221 155,706 25/08/2023, Saat: 10:20
Son Yorum: sohayli
  Jilet satış sitesi hak. telemcii 2 1,191 24/07/2023, Saat: 23:38
Son Yorum: telemcii
  Jilet Stoku ne kadar olmalı? erdsde 59 31,933 31/05/2023, Saat: 17:20
Son Yorum: arandur
  BAİLİ BR-176 İçin jilet önerisi. Umut islam 3 798 28/05/2023, Saat: 22:01
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,532 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,494 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 40,785 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  Derby extra jilet BigHillMe 366 380,170 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,106 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: