Aliexpress
(11/11/2019, Saat: 19:12)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de aldim birkac firca, kargoyu tek paket olarak mi gonderirler, yoksa her firca icin ayri mi kargo yaparlar. Bilgisi olan var mi komsularim?
Tek sepeti tek paket yaparlar diye düşünüyorum.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Shocked 
Evet, hic ihtiyacim olmadigi halde, yine aldik birseyler. High mountain firca ve acik taraklinin mavisi gitmisti. Silvertip de bitmis ama zaten bana uymaz, 2-band moka bile yumusak geliyor bana gunluk tras icin. Yine de cok ucuz fiyatlar... Fırça Tıraş aleti

Capture.jpg
Ben de bir sipariş verdim ama "awaiting payment" ibaresi var sipariş sayfasında. Ödeme hala da geçmedi aşağı yukarı yarım saat olmasına rağmen. İlk defa sipariş veriyorum aliden. Normal bir durum mu ki?
Bende highmountain silvertip ve 2 band moka, sonrasında mağaza indirimi için açık tarak ağar sap alet siparişi verdim. Bakalım ne zaman gelecek.
Bu arada sistemsel sanırım herkez aynı konusan müzdarip ben bile belki 5 kere tekrar denedim ve sonunda indirimli fiyatlar geldi.
Ayarlı aletlerden ne alınır arkadaşlar öneriniz var mı ?
QSHAVE porsuk fırçalar nasıldır acaba?aliexpresste detaylı bilgi verilmemiş..çeşitli renkleri var..ama sanki birbirlerinden farklı gibi.
(11/11/2019, Saat: 21:12)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayarlı aletlerden ne alınır arkadaşlar öneriniz var mı ?
Futur clonu olarak mı?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Sabah 11'de telefon basindaydim, urunler sepetteydi. Ben kart bilgilerini girip odemeye gecene kadar indirimsiz fiyatlara geri dondu. Nasip degilmis deyip kapatmistim.

Simdi foruma goz atarken gordum tam mesai cikisi tekrar urunler indirime girmis. Alan herkese hayirli olsun. Guzel bir firsat kacti...
Alacağım dediğim fırçayı alamadım ama bir porsuk fırçam olsun diye aşağıdaki fırçayı sipariş geçtim ben de. İnşallah elime ulaşır.
https://tr.aliexpress.com/item/328386049...4c4dP7i2so
(11/11/2019, Saat: 21:12)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayarlı aletlerden ne alınır arkadaşlar öneriniz var mı ?

Qshave alabilirsiniz
So far so good..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alibaba ve Aliexpress alışverişlerine vergi geliyor Mustafa40 54 21,872 14/10/2019, Saat: 18:39
Son Yorum: Ayhandulgar
  AliExpress Yaqi Store'da 70 $ Üzeri Alışverişe 40 $ İndirim EskUyeMhmt_G 58 27,693 24/05/2019, Saat: 18:21
Son Yorum: EskUyeMhmt_G
  AliExpress 11.11 - 2018 Kampanyası Soner 43 22,162 15/11/2018, Saat: 23:55
Son Yorum: Southwestern
  AliExpress ten fırça almak Devil67 13 9,115 28/06/2018, Saat: 21:43
Son Yorum: abdussamedy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: