Aliexpress
(27/11/2019, Saat: 15:26)ibrahimyavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aldığım mağazaya anlaşmazlık açmak için gönderi yola çıktıktan sonra 10 gün geçmesi gerekiyormuş. Bende mağazaya ya yeniden gönder yada parayı iade et tekrar sipariş geçeyim diye mesaj yazdım.
Kozmetik grubu muydu?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(27/11/2019, Saat: 15:26)ibrahimyavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aldığım mağazaya anlaşmazlık açmak için gönderi yola çıktıktan sonra 10 gün geçmesi gerekiyormuş. Bende mağazaya ya yeniden gönder yada parayı iade et tekrar sipariş geçeyim diye mesaj yazdım.
Ne almıştınız ki?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Aliexpress den jiletli ustura. Linki aşağıda.
https://tr.aliexpress.com/item/400033250...10ad3NKz6v
(27/11/2019, Saat: 15:47)ibrahimyavuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress den jiletli ustura. Linki aşağıda.
https://tr.aliexpress.com/item/400033250...10ad3NKz6v
Usturanın alide takıldığına ilk kez şahit oluyorum sanırım. Kaç kez istedim sorgusuz sualsiz geldi hep. :/

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Photo 
https://ibb.co/mBYRTXp

Mağazaya yazdığım mesaj.

Mağazanın bana yazmış olduğu mesaj.
Friends, please don't worry, your product is on the way
Benim paket Samsun'a ulaşmış, tez zamanda adresime de ulaşır inşallah.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Yok abi bu Çinlilerin garezi sadece bana galiba. Herkeste ufak da olsa hareket var gelen ürünler var bende yurda girişten sonra tık yok üstelik tıraş ürünleri halen yolda. Powerbank da yurda giriş yapmış bakalım bu ne olacak..

ELE-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
3 siparişim vardı üçünde geldiSmile

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
Muhtemelen gelen kargolari dag gibi yigip, en ustten en ustten islemleri yapiyorlar. O sirada yeni kargolar geldikce onlar da ustune biniyor. Altta kalan kargolar altta kalmaya devam ediyor.

Yoksa Cuma sabahi 06.05'te gelen ve ptt kargo takipte "Item arrived to Istanbul" yazan kargonun hâlâ hicbir islem gormemis olmasinin baska aciklamasi yok Sad
Benim de gumrukte 5 gunun sonunda vergilendirildi. Tahminimden daha hizli oldu.ürün vergisini kargoyu teslim alırken mi tahsil edecekler?yoksa öncesinde yatırmamiz mi gerekiyor?
Çocuklar inanın, inanın çocuklar
Güzel günler göreceğiz, güneşli günler

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alibaba ve Aliexpress alışverişlerine vergi geliyor Mustafa40 54 21,809 14/10/2019, Saat: 18:39
Son Yorum: Ayhandulgar
  AliExpress Yaqi Store'da 70 $ Üzeri Alışverişe 40 $ İndirim EskUyeMhmt_G 58 27,275 24/05/2019, Saat: 18:21
Son Yorum: EskUyeMhmt_G
  AliExpress 11.11 - 2018 Kampanyası Soner 43 21,952 15/11/2018, Saat: 23:55
Son Yorum: Southwestern
  AliExpress ten fırça almak Devil67 13 9,054 28/06/2018, Saat: 21:43
Son Yorum: abdussamedy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: