Aliexpress
(28/11/2019, Saat: 13:50)süvari Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de gumrukte 5 gunun sonunda vergilendirildi. Tahminimden daha hizli oldu.ürün vergisini kargoyu teslim alırken mi tahsil edecekler?yoksa öncesinde yatırmamiz mi gerekiyor?

Teslim alırken ödeyeceksiniz.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
(28/11/2019, Saat: 14:05)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teslim alırken ödeyeceksiniz.

Tesekkurler
Çocuklar inanın, inanın çocuklar
Güzel günler göreceğiz, güneşli günler
Sizde en azından işlem var benimki hala ve hala 21’inden bu yana işlemsiz Big Grin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Aliexpress'in verdiği 13 haneli takip nosuyla PTT'nin sitesinden kargo takibi yapmaya çalıştığımda bilgileri göstermiyor. PTT'den de bu numara ile takip yapmıyor muyuz?

Derdim ürünü gidip şubeden almak ama hangi şubeye gideceğimi bilmiyorum.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(28/11/2019, Saat: 18:22)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress'in verdiği 13 haneli takip nosuyla PTT'nin sitesinden kargo takibi yapmaya çalıştığımda bilgileri göstermiyor. PTT'den de bu numara ile takip yapmıyor muyuz?

Komşum 17track sitesinden takip edin.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(28/11/2019, Saat: 18:22)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress'in verdiği 13 haneli takip nosuyla PTT'nin sitesinden kargo takibi yapmaya çalıştığımda bilgileri göstermiyor. PTT'den de bu numara ile takip yapmıyor muyuz?

Aliexpressteki siparis bilgilerinde varis ulke takip kodu veriliyor.o numarayla ptt den takip edebilirsiniz.

IMG-20191128-183253.jpg

İsaretledigim kisimda takip numarasindan farkli bir numara veriliyordu.ben telefona kaydetmistim her seferinde ugrasmayayim diye.o numarayla takip ediyorum ama simdi kontrol ettigimde ... Goruyorum devamini goruntuleyemiyorum.
Çocuklar inanın, inanın çocuklar
Güzel günler göreceğiz, güneşli günler
(28/11/2019, Saat: 18:55)süvari Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpressteki siparis bilgilerinde varis ulke takip kodu veriliyor.o numarayla ptt den takip edebilirsiniz.

IMG-20191128-183253.jpg

İsaretledigim kisimda takip numarasindan farkli bir numara veriliyordu.ben telefona kaydetmistim her seferinde ugrasmayayim diye.o numarayla takip ediyorum ama simdi kontrol ettigimde ... Goruyorum devamini goruntuleyemiyorum.
Teşekkür ederim aradığım cevap buymuş sanırım. O numara bende gözüküyor, PTT'nin mobil uygulamasındaki kargo takibinde de çıktı hareket ama PTT Web sitesi yoğunluktan cevap vermiyor sanırım oradan kontrol edemiyorum...
Tekrar teşekkürler.

"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Ptt web sitesinde sonuc bulunamadi diyor benimkisinde de.
Paketlerden biri 22'sinde, digeri 25'inde İstanbul gumruge gelmis. Sonrasinda ise hareket yok.
Bu kadar beklemesi normal mi?
4 paket birden geldi, hanımdan sabah pesinen 76 lira kesmisler, ne azar isittim bugun. Siz siz olun Berat kardesimin bahsisini hanıma odetmeyin, siz odeyin ve pesin odeyin.
Tişikkirlir Sipirmin.
Komşular bir de 17track sitesinden kontrol ettiğinizde, kargo hareketleri içerisinde R ile başlayıp TR ile biten ekstra bir takip kodu da gösteriliyor. O kod ile Ptt'nin takip ekranından aratırsanız Türkiye içindeki sonuçlara da ulaşırsınız.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alibaba ve Aliexpress alışverişlerine vergi geliyor Mustafa40 54 21,779 14/10/2019, Saat: 18:39
Son Yorum: Ayhandulgar
  AliExpress Yaqi Store'da 70 $ Üzeri Alışverişe 40 $ İndirim EskUyeMhmt_G 58 27,243 24/05/2019, Saat: 18:21
Son Yorum: EskUyeMhmt_G
  AliExpress 11.11 - 2018 Kampanyası Soner 43 21,917 15/11/2018, Saat: 23:55
Son Yorum: Southwestern
  AliExpress ten fırça almak Devil67 13 9,021 28/06/2018, Saat: 21:43
Son Yorum: abdussamedy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: