Aliexpress
(03/12/2019, Saat: 22:09)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum kendi tecrübelerimden kokuya en hızlı çözüm , karbonatlı suda 1gece bekletmek yetmezse 1-2 kez tekrarlayın
Faydası çok

Tamamdır yarın deneyeceğim.
0ff6d491e22fb4df47acb349f11f604a.jpg 11.11 aliexpress ürünlerim geldi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Büyük hevesle "kokmayan" fırçam ile tıraş olacaktım size yazdıktan sonra. Sıcak suya koyunca işler dediğiniz gibi değişti. Sanırım 3-4 tur Arko ile köpürttüm, hatta son turdan sonra yaklaşık 10-15 dakika köpüklü tuttum. Koku azaldı gibi ancak halen bir miktar mevcut. Sanırım boş kalınca Arko ile köpürtme işlemine devam edeceğim. Tıraş sabunu dışında bir işlem uygulamak bana pek doğru gelmedi.

(03/12/2019, Saat: 21:16)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sıcak suya koydunuz mu ? Koku o zaman yayılıyor. Silvertipin kokusu daha tahammül edilebilir ama 2 band olanı gerçekten feci kokuyor. Hayvan leşi gibi... Sıcak su sirke karışımında beklettim, şampuanla birkaç defa yıkadım, bir gece köpükte beklettim, bir gece balkonda havalandırdım vs vs koku hala gitmedi. Ama ilginçtir hiç kil dökmedi.
(03/12/2019, Saat: 21:16)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sıcak suya koydunuz mu ? Koku o zaman yayılıyor. Silvertipin kokusu daha tahammül edilebilir ama 2 band olanı gerçekten feci kokuyor. Hayvan leşi gibi... Sıcak su sirke karışımında beklettim, şampuanla birkaç defa yıkadım, bir gece köpükte beklettim, bir gece balkonda havalandırdım vs vs koku hala gitmedi. Ama ilginçtir hiç kil dökmedi.

benim 2 band da (moka) berbat kokuyor..zavallı porsuk sanki bizden intikam alıyor :-(

fırçanın yüzüme dokunuşu,verdiği his hoşuma gitti..omurgalı derken ne demek istediklerini anladım..fakat yüzüme köpüğü sürerken zorlandım.köpük yüzüme sürülmüyor gibi..elimle bastırarak sürebildim.

Yaqi sentetikle daha güzel sürdüm yüzüme..yumuşacık fırça ve koku hiç yok..

ilk kullanımda sentetik daha hoşuma gitti..
Dün yarım kase arkoyu bitirdim. Bugün biraz daha Arko ile muamele yaptım ama yok gitmiyor kokusu. Sıcak suya koyduğum zaman kokuyu bırakıyor. Karbonatlı suya bıraktım 2-3 saat geçti. Akşama sıcak su+arko ile tekrar deneyeceğim. Ancak kokusunu bir kenara koyarsak, fırça çiçek gibi açtı. Müthiş su ve sıcaklık tutuyor ve köpürtme performansı müthiş.

Not: Bir ara kendimden utanıp vegan olmayı bile düşündüm.
(04/12/2019, Saat: 17:39)ozguratalay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün yarım kase arkoyu bitirdim. Bugün biraz daha Arko ile muamele yaptım ama yok gitmiyor kokusu. Sıcak suya koyduğum zaman kokuyu bırakıyor. Karbonatlı suya bıraktım 2-3 saat geçti. Akşama sıcak su+arko ile tekrar deneyeceğim. Ancak kokusunu bir kenara koyarsak, fırça çiçek gibi açtı. Müthiş su ve sıcaklık tutuyor ve köpürtme performansı müthiş.

Not: Bir ara kendimden utanıp vegan olmayı bile düşündüm.

Kimseyle vegan tartışması yapmak istemem ama et tüketimi olarak bakarsak insan evriminde çok ama çok önemli bir yere sahiptir. Homo Habilis bir leş yiyiciydi, evrimsel dizilimde devamındaki türlerin gelişim sureleri gittikçe kısalmıştır ve bundaki en büyük pay leş yiyicikten avcılığa geçmeyi başardıktan sonra olmustur. Yanı bugün bu gelişmişlikte olmamızı bu tüketime borçluyuz. Ayrıca doğayı tanımak gerekir. Doğa gerçek bir savaş alanıdır. Fırça özeline gelirsek sadece fırça yapmak icin hayvan oldurmek kesinlikle caniliktir. İkisini ayırmak lazım. Sigir oldurup etinden faydalanıp aynı zamanda derisinden de faydalanmakta başka bir şeydir.
Ben iki gündür sabah traştan sonra Brüt köpük sıkıp bu şekilde bırakıyorum standa. Akşam yıkayıp sabah traştan sonra yeniden. Oldukça azaldı kokusu.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Olay aslinda hayvanin nelerinden faydalanildigi degil, nasil faydalanildigiyla ilgili. Cinliler porsuk eti de tuketebilirler, bunda bir problem yok. O postu canli canli eziyet ederek hayvandan almalari problem.
(04/12/2019, Saat: 19:13)tanios74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben iki gündür sabah traştan sonra Brüt köpük sıkıp bu şekilde bırakıyorum standa. Akşam yıkayıp sabah traştan sonra yeniden. Oldukça azaldı kokusu.

Benim de 2 bant bugün geldi. Koku var. Birkaç kez şampuanla yıkadım ve duruladım. Koku hâlâ var. Sirke ve karbonata koydum. Birkaç saat bekleteceğim. İnşallah işe yarar.
(04/12/2019, Saat: 19:21)TRAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de 2 bant bugün geldi. Koku var. Birkaç kez şampuanla yıkadım ve duruladım. Koku hâlâ var. Sirke ve karbonata koydum. Birkaç saat bekleteceğim. İnşallah işe yarar.
Güle güle kullanın.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alibaba ve Aliexpress alışverişlerine vergi geliyor Mustafa40 54 21,852 14/10/2019, Saat: 18:39
Son Yorum: Ayhandulgar
  AliExpress Yaqi Store'da 70 $ Üzeri Alışverişe 40 $ İndirim EskUyeMhmt_G 58 27,644 24/05/2019, Saat: 18:21
Son Yorum: EskUyeMhmt_G
  AliExpress 11.11 - 2018 Kampanyası Soner 43 22,129 15/11/2018, Saat: 23:55
Son Yorum: Southwestern
  AliExpress ten fırça almak Devil67 13 9,097 28/06/2018, Saat: 21:43
Son Yorum: abdussamedy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: