Aliexpress
Sadece ufak bir latife yapmak istemiştim...

(04/12/2019, Saat: 17:58)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kimseyle vegan tartışması yapmak istemem ama et tüketimi olarak bakarsak insan evriminde çok ama çok önemli bir yere sahiptir. Homo Habilis bir leş yiyiciydi, evrimsel dizilimde devamındaki türlerin gelişim sureleri gittikçe kısalmıştır ve bundaki en büyük pay leş yiyicikten avcılığa geçmeyi başardıktan sonra olmustur. Yanı bugün bu gelişmişlikte olmamızı bu tüketime borçluyuz. Ayrıca doğayı tanımak gerekir. Doğa gerçek bir savaş alanıdır. Fırça özeline gelirsek sadece fırça yapmak icin hayvan oldurmek kesinlikle caniliktir. İkisini ayırmak lazım. Sigir oldurup etinden faydalanıp aynı zamanda derisinden de faydalanmakta başka bir şeydir.
(04/12/2019, Saat: 19:19)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olay aslinda hayvanin nelerinden faydalanildigi degil, nasil faydalanildigiyla ilgili. Cinliler porsuk eti de tuketebilirler, bunda bir problem yok. O postu canli canli eziyet ederek hayvandan almalari problem.

katılıyorum..canlıları öldürüp yiyebiliriz(soylarını tüketmeden)..ama işkence etmek! cansız eşyaymış gibi muamele etmek! canlı canlı postunu yüzmek! vs. kabul edilemez ve insan bunu kendinde hak göremez..

Az önce mokayı el sabunu ile yıkadım..sonra arko krem(sevmiyorum) ile köpük yaptım ve köpüklü bıraktım köseye.

Fırça çok güzel..umarım şu koku işini halledebiliriz..
Moka 2 band, aqua silver ve yaqi açık tarak tıraş aletim bugün geldi. Ancak fırçaalrda hiç koku yoktu. Ancak porsuk fırçanın kalitesi beni benden aldı. Arko ile hafif bir işlemle fırça köpükle doldu ve kabardı. Yüzde verdiği hissiyat muazzam.
(04/12/2019, Saat: 23:13)Karantina14 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Moka 2 band, aqua silver ve yaqi açık tarak tıraş aletim bugün geldi. Ancak fırçaalrda hiç koku yoktu. Ancak porsuk fırçanın kalitesi beni benden aldı. Arko ile hafif bir işlemle fırça köpükle doldu ve kabardı. Yüzde verdiği hissiyat muazzam.

Koku sıcak suda yayılıyor. Bende 2 band ve silvertip aldım silver neyse de 2 band gerçekten fena kokuyor. Ama kaliteleri muazzam. Ben bir de sentetik aldım ki böyle bir yumuşaklık olamaz..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
(04/12/2019, Saat: 23:54)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koku sıcak suda yayılıyor. Bende 2 band ve silvertip aldım silver neyse de 2 band gerçekten fena kokuyor. Ama kaliteleri muazzam. Ben bir de sentetik aldım ki böyle bir yumuşaklık olamaz..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende yaqi sentetik kullanıyordum ama bunlarla alakası yok.
günaydın komşular aliexpress den gelecek olan paket türkiyede iki gündür biryerlere gidip geliyor aşağıdaki durum söz konusu yorumu olan varmı

E01147-AE-AB27-4-CD0-954-D-058-C695-F2870.jpg
Tüm paketlerim önce Başakşehir sonra Arnavutköy'e uğramadan gelmiyor. Vardır bir bildikleri. Size gelmesi çok yakın ama.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(06/12/2019, Saat: 10:15)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm paketlerim önce Başakşehir sonra Arnavutköy'e uğramadan gelmiyor. Vardır bir bildikleri. Size gelmesi çok yakın ama.. (:

sağolasın komşu
Bende bugün mokayı teslim aldım ne bir koku nede birşey mevcut ne olur ne olmaz diye şampuanla bir güzel yıkayıp köpüklü bir şekilde beklemeye aldım.
Arkadaslar dun ptt elemanı ile konustum. Benim yurtici bir kargo dagıtım merkezinde 1 haftadır bekletiliyordu. Cocuk abi ptt battı dedi. Nasıl yani dedim, abi herkesle anlasma yapıyorlar, o yogunlugu kaldıracak eleman yok. Merkezde dag gibi urun bekliyor dagıtacak kapasitemiz yok, o yuzden asırı gecikmeler oluyor. Bozulacak birsey olursa bizden gondermeyin diye oneride bulundu.

Gerek yurtici gerek yurtdısı ptt'de asırı yogunluk var bilginiz olsun diye yazmak istedim.
Tişikkirlir Sipirmin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alibaba ve Aliexpress alışverişlerine vergi geliyor Mustafa40 54 21,866 14/10/2019, Saat: 18:39
Son Yorum: Ayhandulgar
  AliExpress Yaqi Store'da 70 $ Üzeri Alışverişe 40 $ İndirim EskUyeMhmt_G 58 27,667 24/05/2019, Saat: 18:21
Son Yorum: EskUyeMhmt_G
  AliExpress 11.11 - 2018 Kampanyası Soner 43 22,153 15/11/2018, Saat: 23:55
Son Yorum: Southwestern
  AliExpress ten fırça almak Devil67 13 9,105 28/06/2018, Saat: 21:43
Son Yorum: abdussamedy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: