Aliexpress
Merhabalar, Alixpress üzerinden Yaqi tıraş aleti almak istediğim zaman bana 'sectiginiz adrese gönderim yapılamıyor' uyarısı veriyor. Aynı uyarıyı fırça almak istersem vermiyor ama tıraş aletinde veriyor. Bu her zaman olan bir şey mi yoksa geçici bir durum mu ?
(30/04/2021, Saat: 19:00)dearlord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, Alixpress üzerinden Yaqi tıraş aleti almak istediğim zaman bana 'sectiginiz adrese gönderim yapılamıyor' uyarısı veriyor. Aynı uyarıyı fırça almak istersem vermiyor ama tıraş aletinde veriyor. Bu her zaman olan bir şey mi yoksa geçici bir durum mu ?

Ürünün gönderileceği ülke seçeneğini Çin yaparsanız sorun ortadan kalkar.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(30/04/2021, Saat: 19:54)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürünün gönderileceği ülke seçeneğini Çin yaparsanız sorun ortadan kalkar.

Tam anlayamadım. Ürün Türkiye'ye gelecek, nasıl Çin seçilebilir?
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
Bazı ürünlerde gönderimi sadece Çin yapmıyor. Rusya ispanya gibi ülkelerde çıkıyor. O yüzden gönderim yapan ülkeyi seçmek gerekiyor.
(30/04/2021, Saat: 20:06)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam anlayamadım. Ürün Türkiye'ye gelecek, nasıl Çin seçilebilir?

Ürünün çıkış yapacağı ülke olarak düzelteyim komşum Smile

Bazı ürünler Çin'in yanısıra başka ülkelerden de çıkış yapıp sipariş verilen ülkeye gönderilebiliyor.

Türkiye için Çin tek seçenek gibi. Ben henüz başka ülkeden gönderim (örneğin avrupa) yapan ilana rastlamadım.
Gönderen ülkeyi Çin de seçseniz farketmiyor. Bazı ürünler Türkiye'ye gönderilemiyor. Aynı sorun Dscosmetics için de geçerli

Bir örnek..

b70750ae757f087e86b3c81c15bb69e1.jpg
@"habaz" komşum ben de resmini paylaştığınız ürüne baktım az önce, haklısınız, Türkiye'ye gönderim yapmıyorlar. Diğer bir kaç ürünlerine de baktım, onlarda da Türkiye'ye gönderim seçeneği yok. Yaqi'nin Türkiye'de distribütörü var, muhtemelen bundan dolayıdır.
Ben de aynı alette bu uyarıyı aldım, ilk kez bir alete göz koydum onda da böyle sorun çıktı Big Grin
Yaqi'ye nedenini sordum, bakalım ne cevap gelecek
Perşembe günü canlı yayın indirimindeki indirimde olan ürünlerde aynı uyarıyı verirken indirimsiz ürünlerde o uyarıyı vermedi bende.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alibaba ve Aliexpress alışverişlerine vergi geliyor Mustafa40 54 21,878 14/10/2019, Saat: 18:39
Son Yorum: Ayhandulgar
  AliExpress Yaqi Store'da 70 $ Üzeri Alışverişe 40 $ İndirim EskUyeMhmt_G 58 27,715 24/05/2019, Saat: 18:21
Son Yorum: EskUyeMhmt_G
  AliExpress 11.11 - 2018 Kampanyası Soner 43 22,178 15/11/2018, Saat: 23:55
Son Yorum: Southwestern
  AliExpress ten fırça almak Devil67 13 9,127 28/06/2018, Saat: 21:43
Son Yorum: abdussamedy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: