Aliexpress
(06/12/2019, Saat: 13:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar dun ptt elemanı ile konustum. Benim yurtici bir kargo dagıtım merkezinde 1 haftadır bekletiliyordu. Cocuk abi ptt battı dedi. Nasıl yani dedim, abi herkesle anlasma yapıyorlar, o yogunlugu kaldıracak eleman yok. Merkezde dag gibi urun bekliyor dagıtacak kapasitemiz yok, o yuzden asırı gecikmeler oluyor. Bozulacak birsey olursa bizden gondermeyin diye oneride bulundu.

Gerek yurtici gerek yurtdısı ptt'de asırı yogunluk var bilginiz olsun diye yazmak istedim.
Çalıştığımız markalardan biri PTT ile anlaşmalı, ciddi yogunluk olmalı ki 26 kasımda gönderilen paket dün geldi..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(06/12/2019, Saat: 14:06)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çalıştığımız markalardan biri PTT ile anlaşmalı, ciddi yogunluk olmalı ki 26 kasımda gönderilen paket dün geldi..

Doğrudur hatta Mardin'de son zamanlarda "köy dağıtımı bölgesi" ibaresiyle hiç dağıtıma dahi çıkılmıyor (standart adreslere "köy dağıtımı" deyip sistemde işi hallediyorlar. Gidip kendimiz almazsak şubede bekliyor.
Ben de geçen hafta bir ptt kuryesinden, Hepsiburada ile yaptıkları anlaşmanın feshedileceğini öğrendim. Hepsiburada bir süredir satıcısı kendisi olduğu ürünlerin sevkiyatını ptt kargo ile yapıyordu. Kapasiteyi kaldıramamış ptt.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Dün eylemden bahsediyordu PTT şubesindeki memurlar. Koca buzdolabını nasıl çıkartayım kata tek başıma diyen bir kurye isyan ateşini yakmış.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(06/12/2019, Saat: 15:34)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de geçen hafta bir ptt kuryesinden, Hepsiburada ile yaptıkları anlaşmanın feshedileceğini öğrendim. Hepsiburada bir süredir satıcısı kendisi olduğu ürünlerin sevkiyatını ptt kargo ile yapıyordu. Kapasiteyi kaldıramamış ptt.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10 gün önce kargoya verilen Hasan Ali Toptaş’ın son kitabı bugün elime ulaştı. PTT Kargo’nun hızı.. Big Grin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
(06/12/2019, Saat: 20:53)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 10 gün önce kargoya verilen Hasan Ali Toptaş’ın son kitabı bugün elime ulaştı. PTT Kargo’nun hızı.. Big Grin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Benim kargo da 28 kasımdan 4 aralığa kadar hareketsiz kalınca dağıtım merkezine gittim, durum vahim adamlara bişey diyemedim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
22 kasımda İstanbul’a gelen ürünlerim (moka ve yatı klasik) nihayet bugün gümrükten çıktı toplam 31.62 gümrük çıkmış. Şans işimi yoksa gerçekten kontrol ederekmi belirleniyor bu bedel bilemiyorum.
Arkadaşıma sadece moka 2band sipariş etmiştik salı günü teslim edildi 15 TL gümrük çıktı ona.
(06/12/2019, Saat: 23:56)erkan163 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 22 kasımda İstanbul’a gelen ürünlerim (moka ve yatı klasik) nihayet bugün gümrükten çıktı toplam 31.62 gümrük çıkmış. Şans işimi yoksa gerçekten kontrol ederekmi belirleniyor bu bedel bilemiyorum.
Arkadaşıma sadece moka 2band sipariş etmiştik salı günü teslim edildi 15 TL gümrük çıktı ona.
2 alet + 1 fırçaya bile 15 TL çıktı bende. Gerçekten hesaplama ilginç

(07/12/2019, Saat: 00:06)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2 alet + 1 fırçaya bile 15 TL çıktı bende. Gerçekten hesaplama ilginç

1usdlık 2 lastik subap kapagına 15 lira verdim, yine iyisin. Gel beraber Berat kardesime okuyup ufleyelim gece vakti.
Tişikkirlir Sipirmin.
(06/12/2019, Saat: 23:56)erkan163 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 22 kasımda İstanbul’a gelen ürünlerim (moka ve yatı klasik) nihayet bugün gümrükten çıktı toplam 31.62 gümrük çıkmış. Şans işimi yoksa gerçekten kontrol ederekmi belirleniyor bu bedel bilemiyorum.

Komşum benim siparişim 30 dolar civarıydı ama yaqiye az yazmalarını rica ettim 14,5 TL vergi çıktı. Paketin üzerinde 5 dolar yazıyordu.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alibaba ve Aliexpress alışverişlerine vergi geliyor Mustafa40 54 21,645 14/10/2019, Saat: 18:39
Son Yorum: Ayhandulgar
  AliExpress Yaqi Store'da 70 $ Üzeri Alışverişe 40 $ İndirim EskUyeMhmt_G 58 27,047 24/05/2019, Saat: 18:21
Son Yorum: EskUyeMhmt_G
  AliExpress 11.11 - 2018 Kampanyası Soner 43 21,757 15/11/2018, Saat: 23:55
Son Yorum: Southwestern
  AliExpress ten fırça almak Devil67 13 8,978 28/06/2018, Saat: 21:43
Son Yorum: abdussamedy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: