Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri
BİC Chrome sarı jilet. Vintage olanlar hariç bir çok jilet denedim, yüzüme uyan oldu uymayan oldu herkesin keyfine göre olan bir konu bu sonuçta fakat bic kadar kötüsünü görmedim.
Proraso Aloe vera balsam. Bunun da elde yüzde bıraktığı ve kolay kaybolmayan yağlı his ve kokusu hiç hoşuma gitmedi. Nivea balsama da bir üstünlüğü olmayınca benim için bitti kendisi. Markanın diğer balsamlarını deneyeceğim ama.
Cella sabun, neden bilmiyorum ama hiçbir açıdan içime sinmedi, sabunda bir kusur da bulamıyorum, kolay köpürüyor, kalıcı köpüklü, güzel kokuyor vs, kusur bulabilseydim çöpü boylayacaktı ama kusur bulamadığım için 3017 yapıp bitirme yoluna gittim keyifsiz keyifsiz her gün kullanıyorum Smile
Ej Sandalwood Cream ...
Beni kremlerden soğuttu . Acaba bana gelen üründe mi bir sıkıntı var diye düşünmedim değil . Halbuki Aloe vera'dan çok memnundum .
Biraz geçte olsa sonunda çöpe gitti . Bir daha da asla almam . O paraya keşke haslinger alsaydım ..
Proraso sandal ağacı tıraş sabunu
@Emrys
Komsum ingiliz urunlerini genelde bende pek sevmiyorum ne yalan soyleyeyim. Tobs u ozellikle avocadosunu ve MWF ayrı tutuyorum, Ej mis Castle forbes mus, piyasada bu kadar guzel sabun varken ekstra birsey katmıyor tırasımıza, en azından benim icin oyle oldu.
Haslinger, Tabac, mwf, haslinger, Saponificio, avrupalı artizianlar (mdc, sdm), amerikalı artizianlar (sterling, caties bubbles, mikes vs.) zevk alınacak tavsiye olunur guzel urunler.
Thumbs Up 
(10/03/2017, Saat: 12:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Emrys
Komsum ingiliz urunlerini genelde bende pek sevmiyorum ne yalan soyleyeyim. Tobs u ozellikle avocadosunu ayrı tutuyorum, Ej mis Castle forbes mus, piyasada bu kadar guzel sabun varken ekstra birsey katmıyor tırasımıza, en azından benim icin oyle oldu.
Haslinger, Tabac, mwf, haslinger, Saponificio, avrupalı artizianlar (mdc, sdm), amerikalı artizianlar (sterling, caties bubbles, mikes vs.) zevk alınacak tavsiye olunur guzel urunler.

Katılıyorum komşum , bende ingilizlerin yaptığı ürünlerden ( krem ve sabunlar için ) bugüne kadar bir haslinger , bir sv yada cella vs. gibi bir randıman alamadım . Ha kokuları hoş ona bir lafım yok . Ama fiyat/performans açısından ( özellikle castle forbes ) bana göre başarısızlar .
Sanırım ben de Derby mavi tıraş kolonyası diyeceğim. Yüzümü kavurdu. Mesela A101'de satılan Mentor marka tıraş kolonyasını da kullanıyorum ancak hiçbiri bu kadar yapmıyor.
Ayrıca arko tıraş sabunu da yüzümü kuruttuğu için memnun kalmadım. Yağlı bir yüzüm olmadığı için o da.
Wilkinson Sword çift taraflı yaprak jilet de usturaya taktığımda çok kesik attı. Belki DE makinalarda daha iyi olur.
Benden de bu kadar arkadaşlar.
Dovo Shavette Straight Razor Steel Handle
Edwin Jagger DE89
Cella
Simpsons Berkeley 46 Pure Badger
Derby Premium jilet benim için yolunmuş sakal ve kesilmiş çene demek
Dorco ST300 jilet. Sonunda bitirdim. Bir daha Dorco'nun hic bir urunune elimi surmem.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Beşli almıştım ilk jilet wilkinsondan daha kötüydü yoldu çekti Vs Vs ikinci biraz şaşırttı desem yeridir beşliden kötü çıkan tek jilet yerine dorco da beşliden bir tanesi iyi çıktı sanırım dedim tadında kalsın son iki personna platinium var açık pakette 3. Jiletlede tıraş olmayo denesem mi acaba Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Ekipmanlarımız baduruk 636 332,243 16/08/2023, Saat: 14:45
Son Yorum: yaylaoglu
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,271 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 886 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,445 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,218 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 1,998 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,212 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,488 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tıraş sonrası morarıklık ve türevi sorunlarına çözüm önerileri toprak1 5 2,419 03/03/2023, Saat: 01:24
Son Yorum: 3.Perde
  Her gün tıraş ve kullanılan aletler Freeloader 3 2,457 19/09/2022, Saat: 12:34
Son Yorum: necatiatceken

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: