Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri
Bir süredir bu kremi kullanıyorum
normal kremlerin 2 katı kadarını fırçaya alıp az suyla ,düşük hacimde köpürüyor,köpük volumü EJ kremler gibi volumlü olmasada ,koruyuculuk ve nemlendirme arko kremler gibi

yani parasını hak etmiyor
nivea'nın diğer kremi çok daha başarılı

(25/06/2012, Saat: 10:26)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben niveanın salatalık kokulu tıraş kremini eklemek istiyorum... kesinlikle parasının karşılığı değil. koruyucu tabaka filan oluşturmuyor. çok cıvık...sabunlarla karıştırmadan kullanmak mümkün değil bence.... Confused

işte şuçlu bu:
2398_0_nivea-for-men-rasiercreme-mild-100ml.jpg
(25/12/2012, Saat: 17:26)errate Adlı Kullanıcıdan Alıntı: omega tıraş fırçası askısı k_172 model aldım paslanma olduğunu gördüm geri getirdim yenisini verdiler onlarda şaşırdı yeniside şu anda paslanmış durumda ama geri getirmeyi düşünmüyorum tekrar bu ürünü almayınUndecided 30wa1qu.jpg

Aynisini bir yili askin suredir sorunsuz kullaniyorum. Buyuk sanssizlik, adiniza uzuldum
memleket kurtulana kadar siyah
ISENA jilet

gercekten berbat bir jilet bu konuda wilko ile yarışabilir

Martin
- zazahandaki zaza mağazasından alınan 100 lük bordo renk plastik kutudaki DE jilet ( kesmiyor kazıyor daha kötüsünden allah hepimizi korusun)

- nivea men mild traş kremi ( aslında sabuncuyum sırf meraktan aldım kimse merak etmesin )
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Çok enteresan bir şey. Ben zaza bordo kullanıyorum ve çok memnunum. Benim sakal sert ve yoğun kıllar karman çorman. Bana iyi geldi. Evde iki paket 100 lük stok halde. Derby extra ile bir kere traş olabiliyorum. Zaza ile 3 kere. Sevmediğim jiletler derby, willkonson, merkury, rapira.
1-Feather popülar tto
hele ki progress ten sonra tam bir oyuncak hissi veriyor
2-Proraso new mentollü traş kremi
ne yapsam bu Proraso dan verimli köpük alamıyorum
3-Frank shaving 26 mm finest badger
sanki köpüğü çok hapsediyor gibi
BU ÜRÜNLERİ KULLANAN ARKADAŞLARI YORUMLARINI BEKLİYORUM.
Teşekkürler..
(23/03/2013, Saat: 19:43)hbbsabuncu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1-Feather popülar tto
BU ÜRÜNLERİ KULLANAN ARKADAŞLARI YORUMLARINI BEKLİYORUM.
Teşekkürler..

Geniş düğümlü fırçalar köpüğü daha çok hapseder. Oturmamış fırçalar köpüğü daha çok hapseder. Bir iki ay sonra oturunca çok daha verimli hale gelir.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
1-Feather popülar tto

Yeni başlayanlar ve cildi hassas olanlar için,jileti tutması ve dengesi güzel,Feather jilet takıp özellikle sakal çıkış yönü tersine aldığınız bölgelerde farkı görün

Köpük vermesi güzel ve volümlüdür fakat koruyuculuk azdır

Geniş knot daha fazla sabun ve krem yüklemesi ister
(23/03/2013, Saat: 20:31)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1-Feather popülar tto

Yeni başlayanlar ve cildi hassas olanlar için,jileti tutması ve dengesi güzel,Feather jilet takıp özellikle sakal çıkış yönü tersine aldığınız bölgelerde farkı görün

Köpük vermesi güzel ve volümlüdür fakat koruyuculuk azdır

Geniş knot daha fazla sabun ve krem yüklemesi ister

evet Proraso nun koruyuculuğunun az olduğunu epeydir yaşamadığım boğaz altı tahrişten de anladım gerçi buna Feather ın mild yapısı da sebep oldu sanırım FS için ise daha çok yüklemeyi deneyeceğim
Cilt doktorunun verdiği ilaç.
Saç dökülmesini önleyecekti.Kafa derimde yaralar açtı bıraktım düzeldi,başladım tekrar yara yaptı,kaşıntıda cabası.Yüzüme değdiği yerleri eritir gibi tahriş etmiş,dermatit...

minoxil den uzak durun hem işe yaramıyor hemde cilde zararlı kullananlarla konuştum kimse memnun değil cilt doktorları sürekli kullanmak lazım diyor 50 tl fiyatı var.Bir halta yarasa ...............

Neyse dökülme durdu fazla belli olmuyor

images?q=tbn:ANd9GcQg4xVyv6GeVwNBVBdNRO7...wY3QSyc77W

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Ekipmanlarımız baduruk 636 336,981 16/08/2023, Saat: 14:45
Son Yorum: yaylaoglu
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,329 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 927 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,528 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,250 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 2,085 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,268 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,538 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tıraş sonrası morarıklık ve türevi sorunlarına çözüm önerileri toprak1 5 2,483 03/03/2023, Saat: 01:24
Son Yorum: 3.Perde
  Her gün tıraş ve kullanılan aletler Freeloader 3 2,482 19/09/2022, Saat: 12:34
Son Yorum: necatiatceken

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: