Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri
Cella kırmızı kaseli kokusunu sevemedim
Derby kremleri ve wilkinson ile bic jiletler. Bir daha asla almam.
SEDEF USTURA + TURUNCU ASCO Jilet
bic jilet. bir daha da almam
ne mutlu türküm diyene !
Dscosmetic 26mm two band porsuk.
Ben açıkçası sap için almıştım bu fırçayı indirimde. Çok beklentim e yoktu kıl kalitesinden yana ama ayakkabı fırçası çıkacağını da tahmin edemedim. Sap beklentimi karşıladı bu yüzden pişman oldum diyemem ama kıl kalitesi berbat. Çinlilerin belli bir kalite standartı yok bence, bu yüzden bana gelen fırça kötüyken bir başkasına giden fırça daha iyi de çıkabilir tabi.

Screenshot-20210227-143658.jpg

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Nom domuz kılı fırça ve merkur 39c (slant) başa oynar benim için. Nom fırça sapır sapır kıl döküyorken öbür asi kıza da jilet beğendiremedim. Hangi jileti takarsam takayım tek bir tahrişsiz tıraşım geçmedi kendisiyle.

MRD-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(27/02/2021, Saat: 16:06)Hadriel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nom domuz kılı fırça ve merkur 39c (slant) başa oynar benim için. Nom fırça sapır sapır kıl döküyorken öbür asi kıza da jilet beğendiremedim. Hangi jileti takarsam takayım tek bir tahrişsiz tıraşım geçmedi kendisiyle.

MRD-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum orta keskin jiletle denediniz mi 39C'yi. Slant jileti büktüğünden keskin jiletlerde tahrişe neden oluyor, Sarı Gillette fazla keskin gelmişti bana da. Bende 37C var, Voskhod ile çok rahat ve tahrişsiz tıraş oluyorum.
(27/02/2021, Saat: 16:39)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum orta keskin jiletle denediniz mi 39C'yi. Slant jileti büktüğünden keskin jiletlerde tahrişe neden oluyor, Sarı Gillette fazla keskin gelmişti bana da. Bende 37C var, Voskhod ile çok rahat ve tahrişsiz tıraş oluyorum.

Komşum ne jiletlerle denedim ama sonuç hep hüsran oldu. Voskhod ve dorco titan (teflon kaplıdır tıpkı voskhod gibi) nispeten konforlu tıraş verdi ama sonuç itibariyle tatmin edici olmaktan bir hayli uzaktı bu tıraşlarım. Sanırım cilt ve sakal yapım bu alete uygun değil.
İHA cilt şapı: Muhtemelen kesme taş değil, sıkıştırılmış toz gibi olduğundan hemen tuz buz olup dağıldı. Gerçi ilk kullanımımda yıkayıp kurulama gibi bir hatam oldu ama bu kadar kolay dağılmasını beklememiştim.

Morfose Ossion After Shave Balm: Mentollü olduğu için serinlik hissi vererek tıraş sonrası yanmaları gizliyor, onun haricinde Organique'in tıraş sonrası balzamı gibi gerçekten cildi yatıştırıcı, tazeleyici bir etkisini görmedim. Fakat esas pişmanlığım bu ürünün kapak tasarımından dolayı oldu. Kapağın hızlı açılır kısmı hep tıkalı gibi, o yüzden balzam akmıyor, Her seferinde kapağını döndürerek çıkartıp kullanmam gerekti.
Derby'nin yeni tıraş kolonyası...Kiloluk Fonex kolonyolar bile koku olarak da performans olarak da kat kat iyidir.
Prorasonun bütün serileri. Çünkü kokuları çok ağır bende baş ağrısı yaptı. Derby mentolün kokusu mide bulandırıcıydı ve köpürtmesi hiç iyi değil prorasonun kokusu ağır olsa da bu sınıfta en iyi köpüğü yapıyor o da ayrı bir konu. Yves rocher in tıraş sonrası balsamını hiç tavsiye etmiyorum tamam koruyor ama kokusu çok ağır ayrıca az kullansam dahi aşırı yağlı bir his bırakıyor. Jiletlere gelirsek derby usta çekiştirme yapıyor sanki cımbızla tıraş olur gibi gilette nacet, timor, mavi astra bu jiletlerle de iyi anlaştığım söylenemez. Ancak jilet tamamen kişiden kişiye değişir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Ekipmanlarımız baduruk 636 332,175 16/08/2023, Saat: 14:45
Son Yorum: yaylaoglu
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,271 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 884 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,445 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,218 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 1,997 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,212 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,488 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tıraş sonrası morarıklık ve türevi sorunlarına çözüm önerileri toprak1 5 2,419 03/03/2023, Saat: 01:24
Son Yorum: 3.Perde
  Her gün tıraş ve kullanılan aletler Freeloader 3 2,457 19/09/2022, Saat: 12:34
Son Yorum: necatiatceken

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: