Merhaba Ben Muhammet Kocaeli
(13/11/2019, Saat: 20:18)akaysakarya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Futurü 6da denedim yakın olması için mavi astra ve derby usta ile denedim ama yakın oldukçada biraz çekiştirme oldu gibi. 3-4 de falan deneyeceğim perma sharpı yuma ve walkinsonda denedim abi saçma sapan dalmaları vardı belkide kesssin diye aletler hafif olduğundan biraz bastırmış olabilirim. Bu seferde öyle deneyeceğim fakat 6. Ayarda boyun bölgesi tahriş oluyor diğer aletlerde yaşamadığım bşr sorundu bu

Wilkinson bende de var..pek kullanamadım..plastik hafif olduğundan ben de istemeden bastırıyorum..wilkinson jilet keskin dalıyor dediğiniz gibi
Teknik de yavaş yavaş oturacak..boyun altını bence fazla oynamayın..ayrıca boyunun çıkış yönlerini dikkat..döne döne acayip çıkabiliyor..
Benim de zor ve hassas boyun altı..
Sizi çok iyi anlıyorum..3-4 aydır denemeler yapıyorum..çözüm bulmaya çalışıyorum..günden güne benim tıraşım olumlu hale gelmeye başladı..
Sabır ve dikkat komşum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Z5BdRZ.jpg
Bu surata ne yapsan yumuşamaz abi ?

(13/11/2019, Saat: 20:26)zorsakal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Wilkinson bende de var..pek kullanamadım..plastik hafif olduğundan ben de istemeden bastırıyorum..wilkinson jilet keskin dalıyor dediğiniz gibi
Teknik de yavaş yavaş oturacak..boyun altını bence fazla oynamayın..ayrıca boyunun çıkış yönlerini dikkat..döne döne acayip çıkabiliyor..
Benim de zor ve hassas boyun altı..
Sizi çok iyi anlıyorum..3-4 aydır denemeler yapıyorum..çözüm bulmaya çalışıyorum..günden güne benim tıraşım olumlu hale gelmeye başladı..
Sabır ve dikkat komşum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim boyun bölgede adem elması yukarısı sağ sağa doğru yatık sol sola doğru yakın uzuyor. Çenede sağ sağa sol sola aynı şekilde adem elması altı yukarı doğru uzuyor yumada boyun bölgesinde sıkıntı yaşamamıştım. Valla geleneksel de biraz emek istiyor anlaşılan. Ben tahriş olmaya alışıyordum oysaki ama gelenekselden de keyif alıyorum. Durduk yere tıraş olasım geliyor.
Hepimizin ortak duygusu o tıraş olma isteği. Siz sakal ne tarafa çıkıyorsa ilk perdeyi o yönde kesin. Ikinci perdeyi çapraz. Alişana kadar devam.
(13/11/2019, Saat: 21:01)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hepimizin ortak duygusu o tıraş olma isteği. Siz sakal ne tarafa çıkıyorsa ilk perdeyi o yönde kesin. Ikinci perdeyi çapraz. Alişana kadar devam.

Yatık sakal ve iğne gibi olunca bu yöntemler malesef es geçiyo bizi hep yapıyorum ama malesef sonuç nötr
Bol bol video izleyin. Sizin eksiğiniz teknik. YouTube'da traditional wet shaving diye arayın size benzer biri varsa onu izleyin.
Fotoğraftan anlaşılabildiği kadarıyla hem beyaz tenlisiniz, hem cildiniz ince. Günlük yakın tıraş için zorlarsanız o kızarıklıklar ve kabarmalar hep olacaktır. Nivea kremin koruyuculuğu ve nemlendirmesi iyidir, futuru 2. ayar, permasharp jillet, soğuk su, yüzde çok uzun süre köpürtme yapmadan iki hafta gibi bir sürede bu sıkıntıdan kurtulabileceğinizi düşünüyorum. Bulabilirseniz bic metal i de bir deneyin temiz tıraşı vardır. Geçmiş olsun...
Hos geldiniz Komşum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 882 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,653 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 718 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,938 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 764 01/05/2023, Saat: 15:49